Bio Cosmetic, Mildness, Balsam do włosów suchych i zniszczonych

Bio Cosmetic, Mildness, Balsam do włosów suchych i zniszczonych

Balsam do włosów suchych i zniszczonych do spułkiwania, zawierający ekstrakt z miodu i proteiny mleczne. Sprawia, ze włosy są miękkie i puszyste, nie obciąża ich. Ułatwia rozczesywanie. Ma piękny miodowy zapach.

Cena: ok. 7 zł / 500 ml

średnia taniocha

główna zaletą jest cena, pojemność i ładny zapach
włosy są miękkie, nawilżone, rozczesują się ładnie - ale dużej regenracji nie zauważyłam
troche za rzadka, przelewa sie przez palce i bardzo mi to przeszkadzało
używałam jakiś czas potem przestałąm żeby wrócić do niej po paru miesiącach, bo po prostu mi się znudziła
polecam do wypróbowania, jeśli zauważymy ja w drogerii, bo nie w kazdej jest5, nie ryzykujemy wiele a można się miło zaskoczyć

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

warto wypróbować

to kosmetyk z serii dobrych, wydajnych i tanich.Odżywka do spułkiwania z dodoatkiem miodu i protein mleka, ma lekką konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach. Po jej zastosowaniu są mięciutkie, łatwo się rozczasują i pachną miodowo, bardzo ładnie.Używam tej wersji, choć mam włosy normalne, a nie suche, bo wersja dla normalnych( pomarańczowa) brzydko pachnie- a miodowa jest super.Porządny wydajny produkt, polecam do wypróbowania, za taką cenę ryzyko niewiwlkie.Do nabycia głównie w supermarketach / Ilość zużytych opakowań:2 ...