Essence, Pure Skin, Anti-Spot Toner & Powder (Przeciwwypryskowy tonik i puder)

Essence, Pure Skin, Anti-Spot Toner & Powder (Przeciwwypryskowy tonik i puder)

Wydajny tonik przeciw wypryskom jest teraz wzbogacony pudrem, aby rytuał oczyszczający zakończył się perfekcyjnie. Efektywnie zwalcza nielubiane wągry i wypryski, poprawia wygląd twarzy, a dzięki pudrowi zawartemu w toniku ma również długotrwały efekt matujący. Po prostu wstrząśnij i nałóż na twarz - dla pięknej, czystej i matowej cery!

dobry

+ ściąga pory
+ usuwa resztki zanieczyszczeń skutecznie
+ puder nieżle matuje
+ cena
+ nie podraznia

- niestety puder matujący nie matuje zbyt długo

Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

ŚWIETNY!

Wyróżnia się na tle innych. Dlaczego? Matuje i to naprawdę świetnie bez mocnego ściągnięcia twarzy. Zwykle po alkoholowych tonikach musiałam w 5 sekund nałożyć krem, a tutaj moja buzia miewa się całkiem dobrze. Świetnie uzupełnia się z kremem matująco-nawilżającym z tej samej serii. Polecam wszystkim posiadaczkom mieszanych cer!

najlepszy ;)

Używam go już na sam koniec oczyszczania (wszystkie inne kosmetyi z tej serii). Idealnie \\\'zbiera\\\' resztki makijażu i innych zabrudzeń. Stosowany codziennie nadaje skórze gładkość i czystość. Nie szczypie, nie podrażnia, nie wysusza, przyjemny zapach. Puder znajdujący się na dnie wspaniale matuje skórę. I co najważniejsze- wydajny!

Lubimy się

Cała seria kosmetyków Pure Skin jest godna polecenia.Używam kolejno żelu do mycia, toniku kremu i na noc kuracjii przeciw wypryskom.Efekt- mam cerę o jaką długo walczyłam.Tonik fajnie matuje ale nie przesusza cery.Cenę ma wręcz śmieszną, a już widzę, że jest bardzo wydajny.