Laneige to znana i ceniona przez kobiety koreańska marka. W jej asortymencie znajdziesz silnie regenerująco-pielęgnujące kosmetyki, które kompleksowo zaopiekują się Twoją skórą. Właśnie tak działa intensywnie regenerująca maska nocna do ust o kuszącym zapachu wanilii.

Słoiczek Sleeping Care Lip Sleeping Mask Vanilla jest w pełni przyjazny weganom i nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt został wzbogacony o wyciąg z ziaren kawy, które poprawiają krążenie oraz ekstrakt z orzechów znany ze swoich przeciwzapalnych i łagodzących właściwości.

Intensywnie regenerująca maska nocna do ust o zapachu wanilii Laneige Sleeping Care Lip Sleeping Mask Vanilla delikatnie złuszcza skórę, pozostawiając wargi odświeżone, błyszczące oraz nawilżone i aksamitnie miękkie.

w słoiczku
maseczka do ust
wygładzające, regenerujące, nawilżające
zapachowa

Dobra maseczka

Już po pierwszym całonocnym zastosowaniu poczułam różnicę - moje usta stały się maksymalnie miękkie. Konsystencja maski jest delikatna i nie klei się mocno (ale nie powiem, że wcale), co sprawia, że jest przyjemna w użytkowaniu. Opakowanie jest łatwe w użyciu, ale niezbyt higieniczne (można ewentualnie nosić przy sobie aplikator). Polecam ją każdej osobie, która chce zachować usta w doskonałej kondycji. Myślę jednak, że jest mnóstwo maseczek tańszych, a dających takie same efekty.

Delikatnie waniliowa rozkosz dla ust!

Ta intensywnie regenerująca maska nocna do ust to prawdziwy skarb dla moich warg. Jej zapach wanilii jest subtelnie wyczuwalny i dodaje mi słodkiego komfortu w czasie snu.

Maskę nakładam przed snem, a rano budzę się z miękkimi, gładkimi i nawilżonymi ustami.

Formuła tej maski jest naprawdę niesamowita. Jej konsystencja jest gęsta i bogata, ale nie klejąca, co oznacza, że nie odczuwam nieprzyjemnego uczucia ciężkości na ustach.

Nie mogę zapomnieć o efekcie regenerującym tej maski. Już po pierwszej nocy zastosowania poczułam, jak moje wargi stają się bardziej odżywione i odzyskują swoją naturalną miękkość. Często borykam się z problemem suchych i spierzchniętych ust, ale ta maska sprawiła, że stały się one gładkie i pełne życia.

Jedną z rzeczy, które najbardziej doceniam w tej masce, jest również jej wydajność. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby pokryć całe usta, co oznacza, że słoiczek starcza na długo. Jest to z pewnością inwestycja w długotrwałą pielęgnację ust.

Cudowna !!!

Kocham ten balsam do ust nakładam go nie tylko na noc ale stałe mam go na ustach i nigdy nie miałam dotąd tak nawilżonych i miękkich ust. Zapach balsamu również jest piękny waniliowy ale nie jest on mdły, ogólnie świetny produkt w pięknym opakowaniu dodatkowym atutem jest wydajność wystarczy mała ilość balsamu a usta są całe pokryte. W tym przypadku cena idzie za jakością

Pozytywne wrażenia

Maskę dostałam w prezencie, wcześniej nigdy nie miałam z nią styczności. I to był super prezent!

Maska znajduję się w małym i bardzo estetycznym słoiczku. W zestawie dołączona jest również silikonowa pacynka (łatwa do umycia) do aplikacji produktu na usta. Bardzo fajna i higieniczna opcja.

Waniliowy zapach jest bardzo przyjemny. Nie męczy, nie jest mdły, mi bardzo umila aplikację.

Sama maska w słoiczku jest dość gęsta, jednak już po chwili na ustach zamienia się w aksamitne masełko. Daje na ustach piękny błysk, co jest dodatkowym plusem, kiedy zdarza mi się nakładać ją również w ciągu dnia.

Mam dość wrażliwe usta, łatwo się przesuszają i mało który produkt faktycznie to zmienia.
Ta maska zdecydowanie należy do tych, które działają. Po nocy usta są nawilżone, zmiękczona i odżywione. Przy stałym stosowaniu (razem z peelingiem cukrowym) znikają suche skórki, a same usta są bardziej odporne na przesuszenie.
Rano, po całej nocy, produkt nadal czuć delikatnie na ustach.
Przy aplikacji w ciągu dnia na pewno trzeba się liczyć z tym, że wykończenie jest nieco lepkie i tłustawe, natomiast mi to szczególnie nie przeszkadza.

Produkt jest bardzo wydajny. Wystarczy nabrać pacynką niewielką ilość, która pokrywa całe usta.

Zdecydowanie polecam!

Świetny !

Od dawna borykam się z problemem suchych ust pomimo faktu że pije regularnie wodę . Balsam ma konsystencję przyjemnego masełka . Posiada przepiękny delikatny zapach wanilii . Jego kolor na ustach jest niewidoczny dlatego będzie super zarówno na dzień i na noc . Stosuję go tylko na noc i zauważyłam dużą różnicę w stanie ust . Nie mam już problemu z suchością i ranami na ustach a wręcz są miękkie i przyjemne . Produkt wygodnie się aplikuje . Jest on niesamowicie wydajny ponieważ używam go od około dwóch miesięcy a nie zużyłam nawet połowy , także mogę stwierdzić że cena jest adekwatna gdyż nie jedna pomadka kończyła mi się po trzech tygodniach .

Tak jak niebieska nawilżająca maska do twarzy na noc nie zrobiła na mnie wrażenia, tak to cacko do ust to będzie mój must have od tego roku !:)

Produkt zakupiłam na stronie YesStyle ,która ma bogaty asortyment koreańskich kosmetyków, ale nie w tak kosmicznych cenach jak na naszych drogeriach typu Douglas czy Sephora. ( od razu uczulam przed 1 zakupem, gdy ja zamawiałam coś z tej strony pierwszy raz to 5 x nie chciało mi wczytać mojej karty płatniczej , za 6 x poszło beż problemu. Następny zakup był już bez takich niespodzianek;)) Wracam do produktu !
Maseczkę Laneige, Sleeping Care Lip Sleeping Mask Vanilla (Intensywnie regenerująca maska nocna do ust o zapachu wanilii) dostajemy w szklanym ciężkim słoiczku ( w sumie tak jak wszysykie ich hot produkty :)) Warto zaznaczyć, że sloiczek ten jest idealny dla weganów bo nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego . Mamy tutaj piękny zapach wanilii ,który robi dla naszych popękanych ust prawdziwy iście królewski rytuał Spa w domowym zaciszu . Stosuję go zazwyczaj na noc ,tak jak zaleca producent . Bez problemu zasypiam, nie czuję dyskomfortu gdy mam produkt na buzi . No ,może na początku czuć, że ma się delikatną, słodką oliwę na ustach. Nie przeszkadza mi to . Mamy tutaj wyciag z ziaren kawy ( kocham kawę, więc nie mogło być inaczej . Love od 1 użycia:))) ,które mają za zadanie poprawić nam krążenie, By usta były krwiście czerwone i zdrowe . Znajdziemy tutaj również ekstrakt z orzechów -niwelują stany zapalne ,łagodzą dolegliwości związane z nimi . I tak jest. Zimą moje usta zazwyczaj są bardzo spierzchnięte I popękane. Ten produkt doskonale niweluje te dolegliwości. Usta są dogłębnie nawilżone, wzmocnione i chronione . Po popękanych skórkach nie ma śladu już na 2 dzień. Wszystkie newralgiczne miejsca są ukojone. Usta są po nim błyszczące, miękkie i extra nawilżone. Po nim produkty do makijażu ust nakładają się jak masło! Wtapiają się bez problemu ! Zaczynam 2 opakowanie właśnie!:)

Waniliowa przyjemność

Ten balsam jest fantastyczny :)
Uwielbiam wszelkie waniliowe kosmetyki.
A używanie tego produktu to prawdziwa przyjemność <3
Kosmetyk pięknie i smakowicie pachnie.
Ma również delikatny waniliowy smak.
Doskonale nawilża oraz odbudowuje skórę ust.
Stosuję na noc, jak i w ciągu dnia,
Jest bardzo wydajny-słoiczek wystarczył mi na ponad 1,5 roku użytkowania.
Chętnie wypróbuję inne wersje tego produktu, gdyż dla mnie od pewnego czasu jest to must have.
Na 100% powtórzę też zakup maski waniliowej.
Choć kosmetyk jest dość drogi, uważam, że jest wart swojej ceny....