CleanHands, Antibacterial Hand Wash Peony & Cotton (Mydło antybakteryjne do rąk)

Pojemność 1 000 ml

Przeznaczone do higienicznego mycia rąk o działaniu bakteriobójczym. Zawiera potwierdzoną badaniami formułę 2w1, która skutecznie dezynfekuje ręcę podczas mycia. Usuwa 99,9% chorobotwórczych bakterii juz w 60 sekund, w tym Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae. Wzbogacone o gliceryne, o subtelnym zapachu kwiatów peonii i bawełny. Nie wysusza i nie drażni skóry, nawet przy częstym i długotrwałym stosowaniu. Mydło niezastapione, kiedy Twoje zdrowie wymaga specjalnej ochrony.

mydła
oczyszczające, antybakteryjne
opakowanie uzupełniające
normalna

Bardzo dobre mydło.

Lubię mydła w płynie, a już szczególnie takie, które nie tylko skutecznie oczyszczają, ale również dezynfekują.
Znam produkty CleanHands od kilku lat, ale dawno ich nie używałam, więc postanowiłam do nich wrócić.
Wybrałam mydło w opakowaniu uzupełniającym, które zawiera 72% mniej plastiku.
Produkt jest białego koloru i ma dość gęstą konsystencję. Ma bardzo przyjemny i delikatny zapach bawełny i kwiatów peonii, od razu przypadł mi do gustu.
Mydło jest antybakteryjne i według obietnic producenta ma zabijać 99,9% bakterii już w 60 sekund.
Dobrze mi się sprawdziło do codziennego mycia rąk, bo nie tylko świetnie oczyszcza, ale ma również działanie dezynfekujące.
Nie wysusza i nie podrażnia, pieni się dobrze.
Zawiera w składzie glicerynę, dzięki której nie czułam potrzeby używania od razu po myciu kremu do rąk.
W cenie regularnej kosztuje ok. 18 zł, jednak co jakiś czas bywa w promocji i kosztuje mniej.
Pojemność to 1000 ml, więc jest to też produkt wydajny.
Mydło CleanHands jest idealne do stosowania na co dzień. Robi to co ma robić, nie zauważyłam żadnych minusów. Jak dla mnie to jedno z lepszych mydeł, jakie miałam okazję ostatnio poznać i z chęcią do niego wrócę.