Venita, Body Care, Balsam do ciała rozświetlający

Venita, Body Care, Balsam do ciała rozświetlający

Balsam rozświetlający w nowym wydaniu przepięknie rozświetla skórę mikrodrobinkami złota, które fantastycznie mienią się w świetle dzienny i sztucznym. Balsam zawiera witaminę E i ekstrakt z aloesu. Większa pojemność 200ml.

Cudowne rozświetlenie <3

Uwielbiam balsamy rozświetlające - często używam balsamów brązujących i samoopalaczy, więc cały rok cieszę się opalenizną, którą najlepiej podkreślają właśnie kosmetyki zawierające drobinki.
Dotychczas moimi ulubieńcami był balsam z poświatą z Kolastyny, Dove Shimmering oraz krem samopalający z Avy, ten ze złotymi drobinkami.
Na balsam Venity trafiłam zupełnie przypadkiem, a jako że cena była więcej, niż zachęcająca (całe 11 złociszy!), to bez zastanowienia go kupiłam.

DANE TECHNICZNE:
*Opakowanie: balsam zamknięty jest w złotej, 200ml tubie, miękkiej i zamykanej na klapkę. Design estetyczny, wykonanie porządnie.
*Konsystencja - rzadka, ale nie wodnista, gdy dobrze się przyjrzymy, to jesteśmy w stanie dojrzeć miliony zatopionych złocistych drobinek - nie brokatu! Balsam łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, dzięki temu można od razu się ubrać.
*Przyjemny, delikatny zapach, który nie koliduje z perfumami.
*Wydajność: bardzo dobra, nawet stosowany codziennie i na całe ciało spokojnie wystarcza na całe lato i jeszcze dłużej, co przy tej cenie jest doskonałym wynikiem.
*Niska cena - zależnie od sklepu, waha się między 10-13 zł.
*Fajny skład!

DZIAŁANIE:
Głównym zadaniem tego produktu jest rozświetlanie - niby to oczywiste, ale nie do końca, bowiem miałam sporo tego typu produktów i wiem, że w większości przypadków producent poprzez ''rozświetlanie'' rozumie wielgachne, grube drobiny brokatu. Tutaj tak nie jest. Drobinki są drobinkami, które pięknie podkreślą opaleniznę i rozświetlą naszą skórę. Są niewyczuwalne na skórze i trzymają się jej, bez osypywania się.
Balsam zawiera ekstrakt z aloesu oraz witaminę E - wspaniale nawilża i wygładza, działa łagodząco (zwłaszcza po opalaniu) i dba o dobrą kondycję naszej skóry. Wygląda promiennie, zdrowo, jest gładka, jędrna i dobrze nawilżona - znikają wszelakiej maści suche skórki, nie odczuwam ściągnięcia oraz napięcia. Do tego jest przyjazny mojej alergicznej skórze i nie zatyka porów.

Jestem nim absolutnie zachwycona, zwłaszcza, że daje takie efekty, jakie obiecuje producent, a do tego jest tańszy, niż Kolastyna czy Dove. Dołącza do grona moich ulubieńców i wiem, że zostanie ze mną na dłużej!

Błyskotliwy

Gdy tylko potrzebuję rozświetlić skórę sięgam po ten rozświetlający balsam z Venity. Przede wszystkim daje na skórze fantastyczny efekt - mikromieniące się drobinki fantastycznie wyglądają na skórze. Bardzo dobrze trzymają się. Balsam raczej delikatnie nawilża ale rozświetlenie jest idealne i cena też atrakcyjna.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Doskonały

Nie znalazłam w nich żadnych wad :) produkt w rozsądnej cenie,bardzo wydajny. Delikatne drobinki długo utrzymują się na skórze nadając jej ładny połysk. Dobrze nawilża skórę. Polecam zwłaszcza w okresie letnim- pięknie podkreśli opaleniznę

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

elegancki glow

Świetna rzecz na lato w rozsądnej cenie:
-nawilża,choć bardzo suchej skórze może to nie wystarczyć
-ślicznie,delikatnie połyskuje ,drobiniki malutkie ,ale dobrze się trzymaja cały dzień
-ładny zapach
-bardzo wydajny
Polecam !

Bardzo dobry!

Balsam dobrze nawilża skórę. Nadaje się bardzo dobrze na ciepłe wiosenne dni i lato, kiedy nie używamy ciężkich maseł, a szukamy lekkich szybko wchłaniających się kosmetyków. Złoto jest w postaci drobnego pyłku. Nie jest to żaden brokat, a drobniutki złoty piaseczek, którego nie czuć na skórze. Uważam to za wielki plus, bo na rynku jest bardzo dużo tandetnych balsamów pełnych brokatu. Drobinki złota utrzymują się na skórze długo. Nawet po założeniu ubrania pozostają na skórze. Ciało posmarowane balsamem wygląda na wypoczęte, zrelaksowane i młodsze. Ja czuję się elegancko i luksusowo. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje balsam rozświetlający Venita.

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo fajny

Po pierwsze piękny połysk - delikatny złoty pyłek. Efekt nawilżenia taki sobie, bardzo ładny zapach i przyjazna cena. Produkt godny polecenia ze względu na efekt wizualny.

KWC wśród balsamów rozświetlających

Jak dla mnie rewelacja. Zużyłam kilka tubek poprzedniej wersji(tej żółtej, wydaje mi się ze to ta sama, ten sam zapach, konsystencja) która też była super, dopóki nie wypróbowałam tej:)

Dlaczego?:) a dlatego:
-po pierwsze w porównaniu do żółtej wersji, drobinki naprawde się trzymają. Zdarzało mi się i zdarza nadal użyć tego balsamu po wieczornej kąpieli, i w poprzedniej wersji drobinek rano nie było, a w tej trzymają się skubane...:)!
-chyba jako jeden z niewielu balsamów rozświetlających nie ma w sobie bronzera
-pięknie wygląda na opalonej skórze
-złote drobinki nie są brokatowe, tylko takie fajne, malutkie, mieniące....:)
-taniocha!!

Jedyny minus to to że mógłby lepiej nawilżać, ale i tak mnie to nie zniechęci do niego, bo się chyba w nim zakochałam:)

Używam tego produktu od: kilku lat??:) tyle że od tego roku tej wersji:)
Ilość zużytych opakowań: ok 6