No7, Exceptional Definition Nutrient Enriched Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Najnowszy `wynalazek` linii No7. Posiada szczoteczkę, bardzo giętką, która zapewnia potrójne działanie, a więc zwiększenie objętości rzęs, ich rozdzielenie oraz nawilżenie i lepszą `giętkość`. Produkt zawiera witaminy i proteiny, jest hypoalergiczny. Szczoteczka jest dwustronna, używamy najpierw strony grubszej, następnie krótszej. Dostępny w kolorze brązowym oraz czarnym.

super

Dostalam probke tego tuszu, od dawien dawna uzywam tuszy Oriflame i rewelacyjnie sprawdzaja sie na moich rzesach. Ale ze to probka stwierdzilam ze sprobuje. Bardzo ciekawa szczoteczka, pieknie roszczesuje rzesy, nie kruszy sie. Rzesy wygladaja pieknie caly dzien. Warty polecenia kosmetyk. Jak skonczy mi sie zapas tuszy z Oriflame na pewno go zakupie.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

rewelacyjny!

dostalam go dwa miesiace temu od kolezanki w prezencie urodzinowym.jest na dzis moim ulubionym tuszem.nie skleja, nie robi grudek, rzesy sa faktycznie bardzo elastyczne.bardzo dobrze wydluza i pogrubia. Dodam, ze wczesniej uzywalam Max Factor false lash effect, Dior show, Loreal telescopic i tez bylam z nich zadowolona.ale chyba nie az tak jak z tego.
az mi trudno uwierzyc, ze bootsowe tusze sa tak dobre. jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
uzywalam tez loreal lash architect, bourjois volume glamour i bourjois volume clubbing ultra i te nie przypadly mi do gustu totalnie. sklejaja rzesy i sie krusza.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeszcze uzywam