Lovely, Sunny Blusher, Mineralny róż do policzków

Lovely, Sunny Blusher, Mineralny róż do policzków

Pojemność 3,7 ml

Mineralny róż do policzków, nowość firmy Wibo (Lovely), dostępny z białym puszkiem do nakładania różu.

Cena: 8,49zł / 3,7g
/s/

Bez rewelacji

Róż jakoś ogromnie mnie nie zachwyciła ale także nie zniechęcił do siebie;) Tak więc:

+ładny kolor
+nie posiada żadnych drobinek co jest dla mnie ważne
+cena
+wszędzie można go ze sobą nosić ze wzgędu na maleńkie wymiary
+miła konsystencja

-szybko schodzi z twarzy
-pozostawia "plamy"
-mało wydajny
-trochę "tandetne" opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Boski ;)

Kupiłam go, ponieważ szukałam różu z kilkoma odcieniami i głównie wypatrywałam czegoś z brązem. Wybrałam go również ze względu na cenę. Mam odcień Coral Fiesta.

Plusy:
-szybka aplikacja,
-cena,
-nie da się nim narobić plam, można spokojnie dostosować intensywność koloru,
-czasem używam go jako cieni ze względu na 3 odcienie ;)
-nie wystarcza na długo (dla innych może być to minus, ale ja potrafię szybko nudzić się kosmetykami ;D zakupoholiczka :D )

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zużyte 1

Puszek!!!

Istnieją dwa powody, dla których kupiłam ten róż. Pierwszym z nich jest kolor-taki, jakiego poszukiwałam (Tempting rose), drugim, rzecz jasna-puszek.
Uwielbiam wszystko, co ma kokardki i jest puchate.

Od razu duży minus-puszka nie ma gdzie włożyć. Za to duży plus-puszek jest pancerny i można go swobodnie uprać delikatnym mydłem z wodą. Dla mnie jest też funkcjonalny. Jestem w stanie używać go do makijażu, kotu go nie dam :D
Kolejny minus-opakowanie jest słabiuteńkie.

Trwałość kosmetyku jest przeciętna.
Nie robi placków na twarzy, rozprowadza się ładnie.

Ogólnie jestem na "tak".

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry stosunek jakości do ceny

Nie byłam przekonana do tego produktu,jednak z braku laku jakis róż musiałam kupić,więc padło na ten. W domu postanowiłam na spokojnie mu się przyjrzeć,wyglądał całkiem przyjemnie. Po pierwszym użyciu całkowicie się do niego przekonałam,chociaż naprawdę byłam sceptyczna. Dobre nasycenie koloru,przyejmne opakowanie, na policzkach kolor wygląda naturalnie,co jest dla mnie bardzo ważne. Posiadam kolor Coral Fiesta i jestem z niego bardzo zadowolona!

I love

Zalety:
-delikatny(odcień Colar Fiesta wygrywa)
-super cena
-Puszek nawet nawet
-przez to że jest potrójny, można używac jako cienie

Nie ma wad on jest poprostu świetny
Używam tego produktu od: kilu miesiency
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

DOSKONAŁY

Posiadam w odcieniu \'Chocolate Desert\'. dla mnie jest najlpeszy. Bardzo wydajny, ale niestety trzeba uwazaz zeby nie zrobic sobie nim krzywdy :) dlkugo sie utrzymuje i ma rewelacyjna cene. gdybym nie miala jeszcze innego do zuzucia, na pewno bym go kupila sobie ponownie. Moj hit! kiedys na pewo do niego powoce

Używam tego produktu od: 3 lata

nie zachwycił mnie

Róz sam w sobie nie jest AŻ taki zły, jedynie co mnie boli to to że tak szybko znika z twarzy czego nie lubie :/ RAczej nie kupię go następnym razem.

(+) cena, opakowanie, łatwość nakładania

(-) ZA szybko \'znika\' z twarzy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie dla mnie

Kupiłam ten róż z myślą, że będzie bardzo ładnie wyglądał na policzkach- wybrałam odcienie \'Red Dance\' i bardzo się zawiodłam. Od początku było fatalnie, zacznę może od puszka który jest taki pluszowy i w ogólne nie nadaje się do niczego a na pewno nie do nakładania różu, no może do ozdoby w sklepie. Na policzkach róż okropnie nienaturalnie wygląda, przy na prawdę lekkim muśnięciu policzka tworzy się czerwono-różowa plama -wygląda bardzo nieestetycznie. Kosmetyk kiepsko rozprowadza się na policzku a poza tym jest w ogóle nie trwały, za chwilę nie ma po nim śladu! Nie polecam tego różu szczególnie osoba o brzoskwiniowo-złotej cerze - okropnie szpeci, może bardziej sprawdzi się przy porcelanowej i zaróżowionej. Cena stanowczo za wysoka jak na taka jakość... Pół gwiazdki za to że to mineralny róż ale na prawdę to najgorszy róż jaki miałam!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

W porządku.

Róż zainteresował mnie 3 kolorami w jednym opakowaniu i dołączony do niego puszek.
Miałam Cranberry kiss, z jasnym różowym, ciemnym różowym i brzoskwniowym kolorem.

Co do puszku - użyłam go tylko raz, później odłożyłam na rzecz pędzla, ponieważ zwyczajnie się nie nadawał - tworzył smugi i trudno było rozetrzeć jego efekty.

Pędzel natomiast radził sobie doskonale i nie trzeba było nabierać go kilkakrotnie.

Róż nałożony na policzkach ślicznie ożywiał twarz i bardzo ładnie wyglądał wraz z makijażem.

Miał ładne kolory, choć mi najbardziej przypasował jeden z tych trzech, także najpierw skubałam ten wybrany, a jak się skończył, to 2 pozostałe. ;)

Co było w nim nie tak - był krótkotrwały,
po lekkim upadku całkowicie się pokruszył no i też nie starczył na długo. Moim zdaniem mało wydajny.

Prawdopodobnie jeszcze go kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: Starczył na miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam całe jedno.

Bubel

Posiadam kolor CORAL FIESTA. Z zakupu jestem bardzo niezadowolona.

Wady:
-bardzo krótko się utrzymuje
-brzydki kolor
-brzydkie opakowanie, bardzo szybko się popsuło.
-kiepska pigmentacja
-słabo widoczny
-bezużyteczny puszek

Zalety:
-cena
-dostępność

dużo plusów

posiadam kolor cranberry kiss.
Róż trwały, dobra pigmentacja, kilka kolorów do wyboru, świetna cena, do codziennego użytku, poręczne opakowanie.
Wybór jednego z kolorów niemożliwy, za małe opakowanie- to raczej efekt miły tylko dla oka. To samo z puszkiem, cieszy oko ale jest bezużyteczny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Niezły

Oceniam odcień Chocolate Desert

+ w dotyku lekko kremowa konsystencja
+ tani
+ dosyć trwały
+ wydajny

+/- nieźle napigmentowy - można przesadzić
+/- solidne opakowanie, nie otworzy się nieproszone, ale niezbyt ładne i napisy się ścierają, a nie noszę go przy sobie
+/- ładny, ale prawie niewyczuwalny zapach

- łączenie kolorów jasny do ciemnego i odwrotnie, daje ten sam efekt, bo opakowanie jest małe
- z w/w powodu, nie można użyć tylko jednego paska koloru
- puszek - gadżet miły dla oka, bezużyteczny :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, bo mam też 2 inne róże