Essence, Powder & Blush Brush (Pędzel do pudru i różu)

Essence, Powder & Blush Brush (Pędzel do pudru i różu)

Gruba rączka i zaokrąglony kształt samego pędzla zrobionego z ukośnie ciętego sztucznego włosia pozwala na zaaplikowanie każdego pudru lub różu na policzki. W przezroczystym etui. Do oferty firmy wprowadzony latem 2010 r.

tandeta

zaznaczam, że nie posiadam jakiś drogich pędzli, dopiero zaczynam swoją zabawę z makijażem kupilam ten pędzel ze wzgędu na opinie i cene i jest tragiczny!!!!!!! plastikowa rączka okropne włosie jest nieporęczny i zle naklada puder w dodatku gubi wlosie po drugim myciu nie mam już polowy pedzla całe kępki z niego wychodzą i zostają na mojej twarzy. bubel

Cudowny!

Pędzel jest rewelacyjny!
Inne pędzle, te do wykonywania makijazu oczu posiadam z Sephory: swoje kosztowały ale są dobrej jakości, wszystkie (poza pędzlem do eyelinera) są z naturalnego włosia. Byłam przekonana, że za pędzel do twarzy przyjdzie mi zapłacić naprawdę dużo i że musi on być właśnie z naturalnego włosia, żeby był odpowiednio miękki. Kiedyś podczas zakupów w Naturze natknęłam się na ten pędzel-urzekł mnie od razu przepięknym włosiem-białym z różowymi końcówkami-przesłodki. Wziełąm "na próbę" bo kocham firmę Essence a kosztowła grosze (coś koło 11zł). Nie spodziewałam się bo nim zbyt wiele ze względu na syntetyczne włosie. Okazał się cudowny!
+rewelacyjna, niska cena
+wygodne, przezroczyste etui
+dobry rozmiar-nie za duży, nie za mały-dobrze leży w dłoni
+solidne wykonanie
+uniwersalny-można nim zarówno nałożyć sypki puder na całą twarz, pudry punktowo, brązer czy róż
+można nim rozcierać, modelować, konturować
+mimo syntetycznego włosia jest cudownie miękki. Można się nim miziać po twarzy cały dzień:)
+dobrze współpracuje z kosmetykami wszystkich firm (ja używałam Essence, Paese, My Secret, Rimmel, Manhattan, Sensique...)
+wygląda przesłodko-jasne włosie z różowymi końcówkami:)
+nie gubi włosów
+myje się do bezproblemowo-nie matowieje, nie traci kształtu, dopiera się z resztek kosmetyków bardzo dobrze, nie gubi włosów w kąpieli, czyszczony wieczorem do rana wysycha bezproblemowo
(myję pędzle w następującej kolejności: żel antybakteryjny->delikatny szampon->odżywka do włosów)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Bardzo porządny.

Bardzo dobry pędzel w niskiej cenie.
Jest estetycznie wykonany,rączka jest solidna.
Bardzo na plus rozmiar pędzla-mały i poręczny :)
Włosie jest bardzo,ale to bardzo mięciutkie.
Syntetyczne-dzięki czemu nie ma tendencji do uczulania.
Nie jest za sztywny dzięki czemu idealnie pokrywa policzki produktem.
Włoski są równomiernie rozmieszczone i odrobinę wyprofilowane,tzn. nie jest tak,że wszystkie są jednakowej długości.
Przyznaję jest trochę mały,ale świetnie nadaje się nawet do rozprowadzania pudru na całą twarz. :)
Ponadto jest idealny do różu i konturowania bronzerem.
Myję go mydłem i jest ok,nie odkształca się i nie farbuje.
Poza tym nie gubi włosia.
Używanie go to czysta przyjemność,delikatnie otula twarz swoją miękkością :D

Używam tego produktu od: kilku miesiący
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pędzla

bardzo miły pędzel

chodziłam koło niego kilka miesięcy i nie mogłam się zdecydować. Wszystko przemawiało na tak, ale wydawał mi się za mały.
W końcu go kupiłam i... zakochałam się:) nie wiem jak mogłam tak długo zwlekać i używać jakiegoś innego. brrr
wiem, że już ze mną zostanie. Jest cudownie miękki, idealnie rozprowadza róż lub bronzer, jest wytrzymały, nie odkształca się ani nie gubi włosia.
I jego cena jest rewelacyjne (ok.12zł)

Przemiły gadżet.

Długo broniłam się przed zakupem tego pędzla, bo choć zbierał dobre recenzje, to wydał mi się stanowczo za mały. W przypływie weny jednak zabrałam go do koszyczka.

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Bardzo mięciutki, uroczy, dziewczęcy. Sprężysty. Ostatecznie wcale za mały się nie okazał - bardzo dobry rozmiar, pięknie rozprowadza róż/rozświetlacz na policzkach, przyjemnie się nim blenduje. Pranie przechodzi bezproblemowo, nie wypadł z niego ani jeden włosek. Po umyciu nie traci kształtu, schnie dość szybko. Cena rewelacyjna. Jak ktoś słusznie jednak zauważył, powinien być w innym kolorze, bo nie widać, ile różu się nabrało - za to odejmuję pół gwiazdki, ale jestem bardzo zadowolona & to na pewno świetny pędzel zarówno dla początkujących, jak & zaawansowanych w sztuce makijażu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden

Mój pierwszy pędzel ;)

Nigdy nie używałam pudru, więc pędzel wcześniej nie był mi potrzebny, ale niedawno zakupiłam puder Jadwiga, więc musiałam się na jakiś zdecydować. Kupiłam właśnie ten, bo miał dobre opinie, był niezwykle atrakcyjny cenowo oraz nie jest z naturalnego włosia, co jest dla mnie bardzo ważne. Początkowo zdziwiłam się, że jest tak mały, ale jak się okazało radzi sobie całkiem nieźle :). Włosie jest mięciutkie, nie podrażnia, po myciu nie odkształca się, włosy z niego nie wypadają. Jestem zadowolona:) Pół gwiazdki odejmuję za to, że pędzla nie da się postawić pionowo, co byłoby przydatne zwłaszcza po myciu kiedy odkładam go do wyschnięcia. Poza tym nie dostrzegam w nim żadnych wad. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden

miłe zaskoczenie

Kupiłam go pod wpływem impulsu ( bo mi się spodobało wykonanie i kolorystyka pędzelka) wiem że to żadne kryterium w zakupie, a jednak...
Używam go do nakładania podkładu... zamiast flat topa który nie do końca mi jednak pasuje....
+Mięciutki pędzelek,
+nieduży więc mogę się dokładnie pomalować
+łatwo się myje,
+poręczny przez swoją wielkość
+wrzucam do kosmetyczki w etui i nie" brudzi się" w kosmetyczce
+cena
minusy?
hmm musiałam dojść do wprawy w nakładaniu

+++

Jestem naprawdę miło zaskoczona! Nie podejrzewałam, że pędzel ze sztucznego włosia może być aż tak mięciutki! Ale nie jest też za miękki, róż nabiera się nim naprawdę dobrze. Rozmiar fajny, nie drapie skóry. Czego chcieć więcej? :) Aaa no i ta super cena :) Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Mięciutki i trwały

Tego pędzelka używam zarówno do pudru sypkiego jak i do różu. Nie wiem jak poradziły sobie z kosmetykami w kamieniu o bardzo twardej strukturze (mój róż jest dość miękki)

+ bardzo miękki, miły dla buzi
+ trwały, mam go pół roku i ani jeden włosek nie wypadł (zarówno przy używaniu jak i przy myciu)
+ dobrze rozprowadza róż i puder
+ bardzo tani

- przez to, że jest różowy nie widać ile się nabrało różu :P (za ten trochę niefortunnie dobrany kolor odejmuję pół gwiazdki)

Bardzo polecam, gdyby mi się zniszczył na pewno kupiłabym ponownie:)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

niesamowite maleństwo ;-D

jestem wizażystką,posiadam profesjonalne pędzle,lecz moj pędzel do różu zaczął mnie wkurzać i powiedziałam mu do widzenia ;p
na początku nie wierzyłam po opiniach że ten pędzel będzie ok,jak wiadomo 12zl no to czego mozna sie spodziewac ;p
na poczatku bylam w szoku ze jest taki maly ;p bo na zdjeciu na kwc no to nie wiadomo czy jest maly czy nie,kupilam go i musze przyznac ze jest idealny ! polecam wszystkim ktorzy chca zaoszczedzic pieniadze!

Używam tego produktu od: maja 2011

świetny pędzel za niewielką cenę

Świetny pędzel za niską cenę. Trwały, miękki, poręczny, nie robi plam, nie traci włosia, ma śliczny kolor. Mały, łatwo go ze sobą zabrać w podróż lub do kosmetyczki. Mały minusik za to, że ma różową końcówkę i nie widzę ile różu na niego nabieram :P

SUPER

Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla. Ma bardzo miękkie i delikatne włosie czyściłam go juz parę razy i żaden włosek nie wypadł. Używam go do różu- dobrze nabiera i także bardzo dobrze się za jego pomocą nakłada róż. Ogólnie ocena bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: 0 opakowań