Ziaja, Med, Krem - balsam do rąk nawilżający zmiękczający `Siemię lniane`

Ziaja, Med, Krem - balsam do rąk nawilżający zmiękczający `Siemię lniane`

produkt wegański
kuracja po zabiegach medycyny estetycznej i wysuszających skórę
SKÓRA ŁUSZCZĄCA SIĘ I SKŁONNA DO ALERGII

Ochronny, bezzapachowy krem-balsam do rąk. Oparty na certyfikowanym hydrolizacie z siemienia lnianego bogatego w aktywne peptydoglikany i polisacharydy. Łatwo się rozprowadza i tworzy warstwę ochronno-kojącą, nawet dla podrażnionej skóry miedzy palcami. Efekty działania potwierdzone badaniami dermatologicznymi na skórze problematycznej, łuszczącej się.

EFEKT MED
• Tworzy skuteczną barierę ochronną.
• Zmiękcza nadmiernie zrogowaciały naskórek.
• Redukuje szorstkość i wygładza skórę.
• Zmniejsza suchość skóry i skłonność do drapania.

Łagodzi i redukuje suchość, szorstkość i odwodnienie skóry*
*po 7 dniach stosowania

regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubce
bezzapachowa
sucha
kremy do rąk

Pomaga na suchą skórę

Krem testowałam w ramach Klubu Recenzentki Wizaż.
Mam bardzo przyjemne wrażenia po stosowaniu tego kremu. Skóra bezapelacyjnie jest nawilżona, miękka, przyjemna w dotyku, nawet jakby gładsza. Podrażnienia szybciej się regenerowały, było mniej suchych skórek.
Produkt ma lekki zapach i przyjemną, łatwą do rozprowadzenia konsystencję. Zostawia na skórze wyczuwalną jakby silikonową powłoczkę. Z tego względu chętnie stosowałam go grubszą warstwą na noc - nie tylko na dłonie, ale i stopy, które mają u mnie tendencję do rogowacenie i je krem również przyjemnie zmiękczył. Natomiast gdy przyszły upały, skóra na dłoniach zaczęła mi się bardziej podrażniać, krem stał się niezbędny też na dzień. Myślę, że świetnie sprawdzi się zimą.
Generalnie nie zauważyłam przedłużonego działania po aplikacji kremu, natomiast bezpośrednio po niej czuć ukojenie.

Niczym kremowe rękawiczki

Krem Siemię Lniane od Ziaji naprawdę dobrze nawilża i regeneruje skórę. Uczucie nawilżenia pozostaje z nami na długo - aż do umycia rąk. Nie podrażnia i nie powoduje alergii. Bardzo fajny produkt który polecam z czystym sumieniem. ☺️

Balsamowe cudo

Dzięki balsamowi od Ziaji moja dłonie znowu, nie, pierwszy raz w życiu od pójścia do pracy stały się piękne. Dzięki niemu szybko zniknęły suchość, szorstkość i szybciej zniknęły rany po zacięciach z pracy. Moje paluszki znowu stały się gładkie, delikatne, śliczne, cudowne i zwinne ;D Jestem ogromnie zachwycona efektem i gorąco polecam każdej kobiecie

Polecam przy remontach:)

Witam. Miałam przyjemność testować balsam do rąk nawilżająco zmiękczający marki Ziaja i jestem nim zachwycona. Jestem akurat w trakcie remontu więc moje dłonie narażone są na piach, zadrapania, pył, podrażnienia i suchość od ciągłego mycia. Krem ten to po prostu opatrunek i lekarstwo. Jestem zwolenniczką naklaaadania go na noc bo gdy wstaje rano dłonie są zregenerowane, miękkie, gładkie i skóra jest Elastyczna. Napewno do niego zwrócę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy balsam do przesuszonych rąk jaki miałam

Moje ręce mają ogromnie dużą tendencję do przesuszania się, jednak ten produkt naprawdę podołał moim oczekiwaniom. Był bardzo treściwy, ale nie za gęsty. Sam produkt jest bardzo wydajny- wystarczy go niewielka ilość do jego aplikacji. Produkt bardzo nawilżył moją skórę dłoni oraz złagodził jej podrażnienia. Ręce po nim jest bardzo delikatne i długo zachowuje nawilżenie! Opakowanie ma wygodne, nie otwiera się też samodzielnie w torebce. Sam zapach jest dla mnie delikatnie wyczuwalny, który znika po aplikacji. Ziaja bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła tym produktem!

Wielozadaniowy, skuteczna ochrona

Mam skórę suchą na dłoniach, skłonną do podrażnień.
Krem jest zapakowany w poręczną tubkę, dzięki temu łatwo nabrać odpowiednią ilość produktu.
Jest bezzapachowy, lekko się rozprowadza, dość gęsty, szybko się wchłania.
Polubiłam go od razu. Dobrze się sprawdził po basenie, skóra po nim wyraźnie ma lepszą kondycję i stała się sprężysta. Dłonie po kilku dniach stały się bardziej zadbane, bo kondycja skóry się poprawiła.

Świetna jakość

Krem zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Dobrze się wchłania, nie klei się. Zauważyłam, że moja skóra dłoni stała się bardziej wygładzona, bardziej miękka. Skóra jest też zdecydowanie mniej szorstka i mniej się łuszczy. Z pewnością sięgnę po ten produkt ponownie, bo nie dość, że jest naprawdę świetnej jakości, to jeszcze ma bardzo przystępną cenę.

Bardzo przyjemny

Balsam spełnił swoje zadanie, przy regularnym stosowaniu moja skóra dłoni stała się bardziej miękka i nawilżona. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję i łatwo wchłania się w skórę, nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach. Zapach jest ledwo wyczuwalny więc spodoba się osobom, które wolą raczej bezwonne kosmetyki, chociaż przyznaję, że ja mam bardzo wyczulony węch i jestem w stanie wyczuć delikatny, neutralny aromat. Ogólnie często mam problem z suchymi dłońmi i potrzebuję nawilżenia przez cały rok, także ten krem będzie mi towarzyszył na pewno jeszcze przez okres jesienno-zimowy i myślę, że wtedy też doskonale się sprawdzi. Polecam każdemu, kto ma przesuszone dłonie i potrzebuje super nawilżenia i wygładzenia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajna ekonomiczna opcja dla wrażliwych

Krem-balsam do rąk testowałam przez prawie 3 tygodnie dzięki KWC, za to dziękuję :) To co od razu rzuciło mi się w oczy, to 100ml, wygodne opakowanie - wbrew pozorom nie jest to takie częste żeby pojemność była większa niż 50/75ml a krem nie miał uciekającej wiecznie z rąk zakrętki ;) Sam krem jest bardzo przyjemny w użyciu, łatwo się wchłania i zostawia cienką okluzyjną warstwę. Super też, że jest bezzapachowy, bo zapachy są często dla mnie zbędne w kosmetykach. Nawilżenie jest w porządku, chociaż nie zostaje na długo. Krem z pewnością jest świetną okluzją, więc będzie fajnie chronił przed czynnikami zewnętrznymi skóry alergiczne lub z AZS. Używałam tego balsamu bardzo często po pole dance i wspinaczce, w obu przypadkach dobrze radził sobie z ukojeniem i zaopiekowaniem się skórą dłoni tak żeby nie bolała i mogła się regenerować.

Krem na medal

Krem do rąk Ziaja z Siemieniem Lnianym to moje odkrycie!
Świetnie nawilża skórę, łagodzi podrażnienia a do tego szybko się wchłania i jest bezzapachowy.
Latem sprawdzil się świetnie, na okres zimowy zaopatrzę się w kolejna tubkę, bo jestem bardzo ciekawa jak poradzi sobie w niższych temperaturach.

Opakowanie klasyczne, proste jak to Ziaja.
Cena dobra.
Polecam spróbować każdemu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Duża porcja dobrych składników

Przede wszystkim świetna konsystencja, zwarty, ale lekki krem, łatwo się rozprowadza, nie można powiedzieć, że od razu znika, ale nie czuję się go na dłoniach.
Mam skórę reaktywną a moje dłonie są wyjątkowo problematyczne, atopowe zapalenie skóry i nawracające wypryski alergiczne. Od kremu do rąk nie oczekuję cudów, od leczenia moich dolegliwości są leki, nie kosmetyki, ALE wszystkie kosmetyki, jakich używam, muszą być łagodne, bezzapachowe i najlepiej kojące i ten krem to ma.
Brak intensywnego zapachu to wielki plus, nic w kosmetyku mnie nie podrażnia, nawet nałożony na podrażnioną, zaognioną skórę nie powodował dyskomfortu i był świetnym środkiem do zachowania nawilżenia.
Nawilżenie to pierwsza rzecz, jaka przychodzi mi do głowy, gdy myślę o lnie. Siemię lniane w formie maski ratowało mnie nie raz przy zapaleniach skóry, koi i zapewnia długotrwałe nawilżenie. To niesamowite nawilżenie jest najmocniejszą stroną tego produktu.
Wielka szkoda, że jest to tradycyjna tubka, brakuje tu pompki zabezpieczającej produkt przed dostawaniem się powietrza.
Podsumowując; wysoko tolerowany, bardzo dobrze nawilżający kosmetyk o konsystencji idealnej, do tego w dużym opakowaniu (100 ml) i atrakcyjnej cenie, zostanie ze mną na stałe.

Skuteczny krem do rąk

Krem - balsam do rąk Siemię Lniane znajduje się w wygodnej tubce, która bez problemu zmieści się w torebce. Krem dobrze się rozprowadza na skórze dłoni, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Skóra jest nawilżona, miękka i przyjemna w dotyku. Zauważyłam też, że szorstkie miejsca, po dłuższym stosowaniu zostały wyraźnie wygładzone. Polecam.