Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Kremowa baza myjąca

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Kremowa baza myjąca

Delikatna baza myjąca o wysokiej tolerancji polecana dla dorosłych i dzieci. Preparat hypoalergiczny dostępny wyłącznie w aptekach. Zawiera substancje czynne o charakterze hydro - i lipofilowym, ceramidy 1, 3, 6II, fitosfingozynę, NNKT z oleju makadamia i bawełnianego, skwalan, prowitaminę B5 oraz glicerynę.
Ze wskazaniem dla skóry alergicznej, wrażliwej na mydło i wysuszonej.
Baza:
- nie zawiera mydła,
- bez kompozycji zapachowej,
- bez parabenów,
- bez olejów mineralnych,
- bez silikonów,
- bez barwników.
Łatwo się rozprowadza i łagodnie myje skórę, przywraca jej gładkość i miękkość.
Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka i intensywnie nawilża już podczas kąpieli.

żele pod prysznic
łagodzące
bez alkoholu, bez parabenów, bezzapachowa
z pompką
w płynie
alergiczna / atopowa, wrażliwa

Kremowa baza myjąca

Nie raz już używałam tego produktu. Bardzo fajny produkt dla alergików oraz osób z AZS. Nie pieni się zbyt mocno ale bardzo dobrze oczyszcza skórę. Ja używam go zazwyczaj na gąbkę czy myjkę. Nie przesusza skóry, a wręcz nawilża. Bardzo fajne opakowanie z pompką. Dzięki temu jest jeszcze bardziej wydajny.
Produkt jest bezzapachowy i delikatnej mlecznej konsystencji/kolorze.

skład.....

Sama nie kupiłabym tego produktu bo zwracam uwagę na składy, zakupił go ktoś z moich domowników. Biorąc pod uwagę , żę producent deklaruje, że jest to produkt do skóry wrażliwej i alergicznej z niedowierzaniem spojrzałam na skład. Silne detergenty, składniki wysuszające , alergizujące a wręcz niebezpieczne. Nie polecam do żadnej skóry , a w szczególności dla skóry z problemami.

Zawiedziona

Uwielbiam kosmetyki Ziaja, jednak tym razem jestem zawiedziona. W tym roku zaliczyłam nawrót AZSu, nie chciałam wydawać dużych pieniędzy na emolienty, więc sięgnęłam po lubianą Ziaję. Niestety tu się nie sprawdziła. Zakupiłam tę bazę oraz balsam, niestety nie przynosiły mi ukojenia w momentach intensywnego wyrzutu choroby, kiedy skóra była mocno podrażniona, piekła, swędziała i łuszczyła się. Baza myjąca nie zapewnia wystarczającego nawilżenia bardzo suchej skóry, nie łagodzi podrażnień. Po umyciu się w niej musiałam zastosować balsam, bo sama emulsja myjąca nie wystarczyła by ukoić suchą skórę.
Kosmetyk jest dość rzadki, mało wydajny, nie pieni się więc trzeba go wziąć więcej, nie da się go użyć z zastosowanie myjki. Poza tym emulsja słabo się rozprowadza, "spada, ześlizguje się" z ciała.
W produktach Ziaja irytuje mnie opakowanie. Butelka jest duża, a pompka za krótka i nie sięga do dna. Wydobycie sporych resztek jest utrudnione.

moja ulubiona

Bardzo lubię ten produkt i używam go od dawna, polecam.
-bardzo delikatny zapach
-nie uczula
-u mnie sprawdza się również do mycia twarzy
-nie wysusza
-duża wydajność
-wygodne opakowanie z pompką
-duże opakowanie za stosunkowo niską cenę
-kosmetyk nietestowany na zwierzętach, czyli żaden królik ani pies nie ucierpiał przy produkcji:)

rewelacja !!

Przy mojej podrażnionej i przesuszonej skórze na twarzy- produkt sprawdza się rewelacyjnei. Delikatnie myje i jednocześnie odczuwam przy tym idczucie nawilżenia. Bez mydła i bez zapachu. Polecam

OK

Produkt godny polecenia każdej osobie, u której większość produktów do twarzy powoduje zaczerwienienia/przesuszenia/podrażnienia. Szukasz łagodnego żelu bez szkodliwych skąłdników? Oto kandydat nr do przetestowania!

Tylko do demakijażu

Szukałam czegoś taniego i delikatnego, do makijażu oczu.I muszę przyznać, że jestem zadowolona. Mam dosyć mocny makijaż oczu i wszystko zmywa. Nie szczypie w oczy. Może czasami, gdy robię zbyt agresywny demakijaż, lub nałożę za dużo. Bardzo wydajny. Polecam. Do mycia twarzy, zbyt delikatny i niestety zapycha.

Tak dla alergika, nie dla atopika

Baza nie ma zbyt wiele wspólnego z łagodnym myciem. Odtłuszcza powierzchnię skóry bardzo mocno – skóra jest po jej użyciu sucha i ściągnięta. Mój domowy atopik potwierdza, że szału z tą bazą nie ma.
Łagodna jest o tyle, że nie alergizuje – mogę spokojnie umyć nią miejsca dotknięte wysypką alergiczną i nie dość, że nie wysypie mnie bardziej (co zdarza się często z wieloma żelami i mydłami), to jeszcze mam pewność zmycia wszystkich pyłkowych alergenów tym zdzierakiem ;)

Zalety:
-uniwersalna
-nie alergizuje
-duża i tania

Wady:
-mocno wysusza
-aplikatory w jej opakowaniach często się psują

Polecam!

W momencie gdy inne mydło z Ziaji przyprawiło mnie o reakcję alergiczną, to tak naprawdę uratowało moją skórę od podrażnienia, drapania i ciągłego świądu.

- delikatnie myje, nawilża
- nie podrażnia!
- przyjemny, delikatny zapach, nie drażniący
- wygodne opakowanie z pompką, co umożliwia zużycie całego produktu do końca
- trochę słabo z dostępnością - mi udało się zakupić go wyłącznie w sklepie Ziaji

Polecam wszystkim, którzy mają problemy skórne!

Dobry dla alergików

Bardzo fajny produkt, myje i koi atopową skórę skłonną do alergii. Dobry skład, nie ma działania wysuszającego, nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, z uwagi na skład może być stosowany wielofunkcyjnie - ja myję nim ciało i twarz, używam go również do higieny intymnej. Jest niedrogi, ma wielkie i wygodne opakowanie z pompką - bardzo dobre rozwiązanie dla osób, dla których zwykłe żele pod prysznic są nieodpowiednie.

Jestem pełna uznania :)

Rzuciłam się na ten produkt desperacko, kiedy w mojej aptece zabrakło mojego ulubionego preparatu do mycia, 'Ulgi' też Ziaji. Do tej pory nie wyobrażałam sobie funkcjonowania bez żelu albo kremowego olejku 'Ulga'. Jako jedne z niewielu nie torturowały mojej skóry. Zawsze musiałam mieć jeden z nich na podorędziu, mimo tego że próbowałam również innych. Do momentu, w którym zakupiłam kurację Fizjoderm. Okazało się, że Ziaja robi mi coraz lepiej i lepiej :)
Mam problem z AZS, moja skóra jest wiecznie swędząca, wysuszona, podrażniona i na wszystkie kosmetyki ma focha, zwłaszcza na te z parafiną. Kuracja Fizjoderm nie zawiera parafiny, parabenów, silikonów, barwników, mydła oraz kompozycji zapachowych przez co jest dla mnie całkowicie bezpieczna. Myję nią całe ciało i twarz, również bez problemu zmywam makijaż. Skóra się nie wysusza, jest gładka, elastyczna i uspokojona.
Baza nie pieni się. Świetnie się sprawdza przy goleniu nóg, pach i okolic bikini. Wygodne, stabilne opakowanie z pompką.
Jedyny minus jest taki, że nie jest zbyt wydajna ale nie jest to dla mnie problem bo kosztuje ona 8 zł przy pojemności 400 ml. Bije na głowę wiele droższych baz do mycia.

Dobry produkt, ale miałam lepsze

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się skóry, dodatkowo płytko unaczynionej i przesuszonej przez klimatyzację.

Plusy:
* cena
* brak substancji zapachowych, choć sam zapach, również jest dla mnie atutem danego kosmetyku
* w miarę dobrze oczyszcza
* nie przesusza skóry

Minusy:
* są lepsze produkty tego typu

Produkt można nabyć w aptece.

Używam tego produktu od: jakiegoś miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno małe zużyte do końca