Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Kremowa baza myjąca

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Kremowa baza myjąca

Delikatna baza myjąca o wysokiej tolerancji polecana dla dorosłych i dzieci. Preparat hypoalergiczny dostępny wyłącznie w aptekach. Zawiera substancje czynne o charakterze hydro - i lipofilowym, ceramidy 1, 3, 6II, fitosfingozynę, NNKT z oleju makadamia i bawełnianego, skwalan, prowitaminę B5 oraz glicerynę.
Ze wskazaniem dla skóry alergicznej, wrażliwej na mydło i wysuszonej.
Baza:
- nie zawiera mydła,
- bez kompozycji zapachowej,
- bez parabenów,
- bez olejów mineralnych,
- bez silikonów,
- bez barwników.
Łatwo się rozprowadza i łagodnie myje skórę, przywraca jej gładkość i miękkość.
Zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka i intensywnie nawilża już podczas kąpieli.

bezzapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
z pompką
w płynie
alergiczna / atopowa, wrażliwa
żele pod prysznic
łagodzące

zdecydowanie nie dla azs

Mam skórę atopowa przez kilka lat była normalna, nie miałam z nią żadnych problemów aż do zeszłego roku. Używałam innych produktów Ziajii med, także tych specjalnie stworzonych dla skóry atopowej i moja skóra reagowała na nie pozytywnie, więc kilka miesięcy temu przez nawrót problemów szukałam środka do mycia ciała, który będzie łagodny dla skóry i który będzie dobrze nawilżał. Środek ten kompletnie się nie sprawdził, a co gorsze spowodował pogłębienie się moich problemów skórnych.. Skóra stała się wysuszona, swędząca.

Jako że przestałam go używać te parę miesięcy temu i miałam jeszcze ponad połowę produktu, postanowiłam ostatnio go zużyć do mycia tylko i wyłącznie dłoni - nie lubię wyrzucać nie zużytych kosmetyków;)
Niestety był to mój drugi błąd, skóra dłoni zrobiła się mega sucha, swędząca, co doprowadziło do powstania ranek na dłoniach, a baza trafiła do kosza.

Tak więc podsumowując jeżeli ktoś ma skórę atopową, suchą zdecydowanie nie polecam tego produktu, gdyż może doprowadzić do nasilenia się problemu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 500ml

SUPER!!!

Dla mnie nr 1 jako kosmetyk do mycia twarzy. Zmywa łatwo wszystkie zanieczyszczenia. Lekko matowi. Czuję, że twarz jest oczyszczona, świeża i gotowa do nałożenia kremu. Nie podrażnia, nie zapycha. Ma obojętny zapach. Niską cenę. Jest wydajny. Czego więcej chcieć :) Po prostu moje KWC.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Bardzo dobry!

Używałam go do mycia twarzy. Utrzymywał ją w dobrym stanie, delikatnie mył, nie wysuszał.
Teraz używam czegoś innego ale chętnie do niego wrócę.
No i wielki plus za cenę - 10 zł za 400 ml to niewiele a żel jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo ok

Bardzo delikatne "myjadło", sprawdza sie na mojej wiecznie suchej i wrażliwej skórze. Wygodny w użyciu kremowy żel, dobrze sie rozprowadza, dobrze myje nie tylko ciało ale i jak trzeba twarz, miejsca intymne. Delikatnie sie pieni, pachnie troche parafiną. Nic z preparatów do mycia mnie chyba nigdy nie nawilżyło, więc i tu cudów nie ma. Lubię w nim to że przy tej potwornie twardej wodzie nie mam poczucia że skóra sie na mnie kurczy, ten żel wycisza takie głupie wrażenia. Czyli koi. Skóra jest elastyczna, miękka. Oczywiście nie wysusza i nie podrażnia, od czegoś jest apteczny i hipoalergiczny.
Jakiegoś szału nie ma, produkt spełnia swoje zadanie, myje delikatna skóre i chroni. Dużym plusem jest cena, śmieszne 8.91zł, duże opakowanie z pompką, chociaz irytujące bo miękkie i lekkie, jak już mało żelu jest niestabilne. Jakośc Ziaji, czyli dobra. Wydajnośc też typowa dla Ziaji, czyli nie bardzo. Warto kupić odpoczywając od wydatków na Emolium czy inne drogie emolienty, bo daje rade

Ilość zużytych opakowań: trzy

Uratowała moją skórę

Po bazę myjącą Ziai sięgam średnio raz na rok, gdy tylko przytrafi mi się jakaś alergiczna historia. Nigdy mnie nie zawiodła - raczej cierpliwie naprawia to, co inne kosmetyki zepsuły...

Kosmetyk jest zamknięty w charakterystycznym dla Ziai opakowaniu i występuje w dwóch pojemnościach. Ma charakterystyczny zapach, który określiłabym jako "antyalergiczny".

Nie pieni się, ale dobrze oczyszcza. Używałam bazy do mycia twarzy, rąk i całego ciała. Nie mogę narzekać. Dobrze sobie radzi także z "bardzo brudnymi łapami". Jest przy tym dość wydajna.

Dla alergików na pewno się sprawdzi. Mnie ratowała z niejednej opresji i wrócę do niej kiedy zajdzie znowu potrzeba.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 duże, 1 małe

bardzo dobry produkt

Jak dla mnie idealny - nie wysusza, nie podrażnia, skóra jest dokładnie oczyszczona. Dużo tańszy zamiennik cetaphilu. Skóra po nim jest miękka i miła w dotyku. żdecydowanie mój faworyt pośród kosmetyków oczyszczających, Polecam

Spełnia swoje zadanie

Produkt bardzo tani. Spełnia swoje zadanie uważam. Nie wysusza, nie podrażnia. Nie posiada żadnego zapachu co akurat dla mnie jest mankamentem. Ale przez to nie jest alergiczny.
Nie nawilża. Troszkę produkt bez wyrazu ale chyba taki ma być :-)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobrze myje

Bazę kupiłam za około 8 zł w aptece dla mojej 4,5 letniej córeczki, która ma problemy alergiczne.

+nie podrażnia
+pojemność
+wygodna w dozowaniu

- mało wydajna
- nie natłuszcza

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Świetnie oczyszcza.

Baza bardzo dobrze oczyszcza, w opakowaniu jest jej dużo, ale nie jest jakoś specjalnie wydajna. Za tą cenę jednak jest ok. Po umyciu skóra jest gładka i delikatna, stosowałam ją do mycia twarzy. Jedynym minusem jest fakt, że po ok 2 miesiącach produkt zaczął wysuszać mi twarz i pojawiły się suche skórki, jednak mimo wszystko nie znalazłam lepszego produktu myjącego, bazy i żele z wyższej polki i o wiele droższe nie umywają się do tego kosmetyku. Ma świetny skład. Warto wypróbować.

Dla atopowców będzie super!

+ Wygodne opakowanie.
+ Cena - w promocji za 8,90 zł
+ Działanie: Fakycznie skóra po jej użyciu jest miękka, nie przesuszona.
+ Łatwo się rozprowadza jak na produkt tego typu.

- Zapach. Ja należe do osób bez problematycznej skóry, więć dla mnie brak zapachu jest minusem. Czułam się troszkę niedomyta.
- Wydajność - 3 tygodnie stosowania.

Używam tego produktu od: listopad 2012

marność

Plusy:
-nie pachnie
-jakoś tam niby myje
-delikatna
-tania

Minusy:
-nie nawilża, nie natłuszcza
-nie sprawia, że skóra jest mniej podatna na przesuszanie
-po umyciu nie czuje się aby ciało nabrało chociaż odrobiny świeżości
-ciężko dostępna
-NIE WYDAJNA

Ilość zużytych opakowań: 1 x 400ml

Raczej zawiedziona :(

Próbowałam już wszystkiego począwszy od dermokosmetyków po kosmetyki ekologiczne i jeszcze nie znalazłam nic, co by koiło moją problematyczną skórę alergiczną z oznakami AZS. Moja osotatnia deska ratunku tkwiła właśnie w Ziaji MED (patrząc na opienie wizażanek). Jednkaże ten kosmetyk absolutnie mi nie służy. Moja skóra po jego użyciu jest wrecz podrażniona, sciagnieta i zaczerwieniona. Niestety nie polubimy się, a szkoda.\\\\nJedyny plus to chyba opakowanie z pomką, ale mało wydajne.. no i moze ten delikatny zapach...