KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Ingrid Cosmetics Mineral Silk & Lift, Moisturising and Smoothing FoundationNawilżająco-wygładzający podkład do twarzy (nowa wersja)

4 na 59 opinii
flame2 hity!
78% kupi ponownie

Porównaj ceny

Sephora
Too Faced - Born This Way Matte - Matowy Podkład - Toofaced Born This Way Fdt Porce - Dla Kobiet
235,00  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 78% osób
    20 lutego 2023 o 14:53
    1 / 5
    Bardzo lekki podkład o słabym kryciu
    Kupiłam podkład zachęcona promocją zapłaciłam zaledwie 13 złotych w drogerii natura Podkład jest średniej konsystencji dobrze się rozprowadza na skórze jest bardzo lekki nie potrzebuje tony pudru jednak jak dla mnie krycie jest bardzo słabe więc źle mi współgra z innymi kosmetykami stopień utrzymania też uznaję za słaby napewno więcej nie kupię podkład jest w miekiej tubce którą trzeba rozciac by użyć produkt do końca design jest całkiem ok złote detale szybko się zmywaja
    Zalety:
    • Podkład jest lekki na skórze niska cena
    Wady:
    • Ma słabe krycie jest nie trwały źle współgra z mocniejszym kosmetykami
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Natura

34 osób uznało tą opinię za pomocną
    Klaudeczek95
    30 stycznia 2023 o 10:41
    Przyjemny, jedwabny efekt.
    Produkt, którego na co dzień używam od lat. Swego czasu posiadał czarne opakowanie. Nowa wersja jest ciut ciemniejszą serią. Przynajmniej odcień light Ivory oraz porcelain, które używam są lekko ciemniejsze od poprzedniej wersji ale wcale nie jest to minus, wystarczy dobrze dopasować. Opakowanie wygodne z zakrętką, łatwo wychodzi z tubki, nie strzela, nie pluje i nie zastyga. Dobrze się rozprowadza na twarzy, daje uczucie delikatności, nawilżenia. Skóra jest jednolita, wyrównana. Nie zostawia efektu maski, daje piękne satynowe wykończenie. Nie uczula, nie zapycha, nie powoduje wytwarzania sebum. Bardzo ładnie kryje niedoskonałości, długo utrzymuje się na twarzy i przede wszystkim ma bardzo niską cenę. Kosztuje zaledwie kilkanaście złotych a w promocji można go upolować dużo taniej. Ostatnio udało mi się go kupić w promocji i drugi za grosz dzięki czemu zapłaciłam za opakowanie zaledwie kilka zł, więc jest to na prawdę opłacalny i wydajny produkt na każdą kieszeń. Polecam.
    Zalety:
    • Nawilżający
    • Wyrównany koloryt
    • Gęsty
    • Trwały
    • Wydajny
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    w_wolnej_chwili
    10 kwietnia 2023 o 3:23
    4 / 5
    Często do niego wracam
    Podkład ma fajną konsystencje, rozprowadza się świetnie zarówno gąbeczką, dłońmi jak i pędzlem. Kolor 280 light ivory jest uniwersalny dla jasnych karnacji i wtapia się w skórę. Po nałożeniu daje fajny naturalny efekt wyrównania kolorytu. Nie podkreśla suchych skórek. Trwałość całkiem ok (kilka godzin), ale najważniejsze, że jak już się ściera to wygląda to dalej dość estetycznie. Produkt niby szału nie robi ale spełnia podstawowe funkcje podkładu, dlatego dla mnie to taki tani pewniak. Często do niego wracam, szczególnie w miesiącach zimowych.
    Kupił/a w:W hipermarkecie

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Agafii
    25 kwietnia 2024 o 22:08
    Ulubieniec latem
    Dziś trochę o marce Ingrid. ???? Moim ulubionym kosmetykiem tej marki jest zdecydowanie podkład mineralny Mineral Silk & Lift. Dlaczego? Przede wszystkim produkt spełnia obietnice producenta: nawilża i wygładza. Można to zauważyć już przy pierwszym użyciu. Nałożony na buzie, szczególnie tak jak robię to ja- gąbeczką, daje delikatny i rozświetlający efekt. ✨ Kocham ten produkt za to, że przykrywa moje drobne niedoskonałości nie odbierając mi przy tym naturalności. Poza tym podkład zawiera filtr UV, który chroni naszą skórę przed szkodliwością promieni słońca. ???? Duży plus dla marki za różnorodność kolorów- każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie. Do tego ta niska cena, czego chcieć więcej? Używam go przeważnie latem, gdy rozpoczynają się wakacje jest moim dozgonnym towarzyszem. Uwaga- można się zakochać.????
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    patrycjakonca99
    4 lutego 2024 o 23:32
    Świetnie kryjący podkład
    Podkład ten zaskoczył mnie pozytywnie, pełniąc skutecznie swoją funkcję. Na początku byłam nieco sceptycznie nastawiona, zwłaszcza że moje wcześniejsze doświadczenia z podkładami były zróżnicowane pod względem krycia. Jednakże, jego dość gęsta konsystencja i, mogłoby się powiedzieć, delikatne "mokre" uczucie podczas aplikacji okazały się być jednymi z jego atutów. Choć trzeba chwilę poczekać, aż wyschnie, efekt jest tego wart. Podkład ten oferuje imponujące krycie. Doskonale maskuje niedoskonałości, przebarwienia, zachowując jednocześnie naturalny wygląd skóry. Jego trwałość sprawia, że nadaje się idealnie również pod bardziej wymagający makijaż. Osobiście sięgam po odcień Light Ivory, który jest jednym z jaśniejszych w palecie kolorów. Jestem niezwykle zadowolona z tego podkładu, ponieważ nie tylko spełnia moje oczekiwania pod względem krycia i trwałości, ale także zachowuje się bardzo naturalnie na skórze. To z pewnością produkt, do którego będę wracać, ciesząc się z efektów, jakie zapewnia.
    Zalety:
    • - świetnie kryje,
    • - szeroki wybór odcieni podkładu,
    • - atrakcyjna cena
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

1 osób uznało tą opinię za pomocną