Bandi, Hydro Care, Nawilżający balsam do ciała

Bandi, Hydro Care, Nawilżający balsam do ciała

Lekki, delikatnie opalizujący balsam przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Doskonale nawilża skórę i szybko się wchłania, pozostawiając na skórze subtelny, świeży zapach. Zawiera składniki aktywne takie jak kwas hialuronowy, który uszczelnia ochronny płaszcz lipidowy naskórka oraz wiąże wodę i zapobiega jej nadmiernemu parowaniu. Balsam skutecznie chroni skórę przed wysuszeniem i zapobiega jej szorstkości. Pozostawia skórę doskonale nawilżoną, jedwabiście gładką, elastyczną i przyjemnie pachnącą.

balsamy
nawilżające, wygładzające
zapachowa
z pompką
lotion
sucha, normalna
lekkie

dobry balsam na lato

Kupiłam za grosze na Allegro i nie żałuję :)

Zalety:
* świetnie nawilża
* śliczne i wygodne opakowanie z dozownikiem, matowo przezroczyste przez co widać zużycie, można postawić też do góry dnem, co bardzo lubię
* szybko się wchłania
* delikatny zapach, na pierwszy rzut nosa cytrusowy, potem nabiera nut kwiatowych z lekką szczyptą mięty (pokój po użyciu pachnie bardziej kwiatowo, skóra kwiatowo-cytrusowo-miętowo); nie lubię cytrusowych aromatów, ale ten jest miły dla nosa, prefumeryjny bym powiedziała
* gładko się rozsmarowuje, konsystencja jest raczej rzadka, dobra na lato

Plus/minus

* drobinki rozświetlające, delikatne ale jednak; nie lubię ich w balsamach pielęgnacyjnych, bardziej w typowych rozświetlaczach na lato, nie są jednak intensywne, więc przeżyję :P

* efekt chłodzenia skóry: na lato super, zimą by u mnie to nie przeszło :)

ładnie pachnie , bardzo dobrze nawilża

Balsam jest lepszy w użyciu niż bandi z perłą, który jest zbyt gęsty, cięzko się wydobywa i nakłada.
Za to Hydro- marzenie!

Plusy:
-delikatny zapach
-bardzo dobre nawilżenie, skóra jest milutka i aksamitna w dotyku
-dość lekka konsystencja, dobrze się rozsmarowuje
-widać stan zużycia

+/-opakowanie średnio wygodne
+/- zawiera mikę, na szczęście nie jest o to toporny brokat tylko drobniutki złoty pyłek
+/-cena : można kupić podobne balsamy ciut taniej, ale z drugiej strony Bandi jest naprawdę wysokiej jakości

dobry ale dla Mnie zbyt intensywny ma zapach :/

Zakupilam bo jestem zachwycona produktami Bandi... ich slodkie i wygodne w uzytkowaniu pudeleczka-opakowania no i te dzialanie i sklad produktow <3
Wiec zaczne od plusow owego balsamu:

Plusy:
+ produkty Bandi nie sa testowane na zwierzetach
+ swietny sklad
+ cena/ jak na taka jakosc
+ wydajny
+ fajna konsystencja-dosc gesta ale latwo sie ja aplikuje
+ nawilza
+ drobinki ktore znajduja sie w balsamie sa mile dla oka, ogolnie nie lubie niczego co zawiera jakoms perle-drobinki opalizujace a tu mila niespodzianka gdyz akurat w tym balsamie sa delikatne i drobniutkie lekko opalizujace
+ nie podraznia, nie uczula
+ opakowanie z pompka ... mmh jak ja uwielbiam ich pudeleczka, mega wygodne w uzytkowaniu no i widac ile dokladnie pozostalo produktu

+/- dostepnosc- latwo dostac na allegro/ogolnie przez internet, ale nie ma niestety ich w sklepach :( ponoc to kosmetyki ktore mozna kupic u niektorych kosmetyczek
+/- zapach, no wlasnie hmm o gustach sie nie dyskutuje no ale Moim zdaniem jest mega intensywny co Mi np przeszkadza :/ Uwielbiam zapachy owocowe, ale ten cytrusowy jest mega nachalny! Juz nie wspomne jesli sie go nalozy na skore wczesniej wysmarowana samoopalaczem lub brazerem :/

Minusy: hmm typowych brak

Przez intensywny zapach-ktory akurat Mi nie podpasowal bo inni byli nim zachwyceni to znalazl juz miejsce u kogos innego a ja juz zaopatrzylam sie w balsam Bandi ale inny :)

Używam tego produktu od: uzywalam około tygodnia

Bardzo dobry kosmetyk

Balsam ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.Dzięki drobinkom nadaje skórze delikatny połysk. Bardzo dobrze nawilża i pięknie pachnie. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i elastyczną.

super!!!!!!!!!!!!!!!!

balsam super pachnie-cytrusowo,bdb sie wchlania,super nawilza.
Ma konsystencje b rzadka,ma b fajna pompke i super drobinki opalizujace-idealny na lato.
Polecam,warto sprobowac!
na allegro b tani

Używam tego produktu od: miesiaca