Lanvin, Eclat d'Arpege Mon Eclat EDP

Lanvin, Eclat d'Arpege Mon Eclat EDP

Éclat d'Arpège Mon Éclat marki Lanvin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Éclat d'Arpège Mon Éclat stworzyli Mackenzie Reilly i Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są aoes i bergamotka; nutami serca są morela, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo i drzewo sandałowe.
Mon Éclat otwiera nowy rozdział dla Éclat Arpège, utworzonego 20 lat temu, w 2002 roku. Wierna symbolom i wartościom pierwowzoru, Mon Éclat to kompozycja oparta na ulubionych sygnaturach Lanvin: miłości, szczęściu, promiennej kobiecości i paryskiej elegancji.
Lanvin Mon Éclat to zaproszenie do radości i optymizmu, to hymn miłości życia!

wody perfumowane
kwiatowe, owocowe
Rekomendacja
wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Hit

Perfumy tak mało znane a naprawdę są przepiękna. Na plus oczywiście cena oraz jakość, Gdyż perfumy dość długo utrzymują się na ubraniach oraz skórze. mają w sobie bardzo zielone nuty zapachowe przez co mogą kojarzyć się z zapachem trawy świeżości czystości jednak mają w sobie coś co świetnie otula. Nie jestem dobra w opisywaniu zapachów ale kojarzą mi się one z siedzeniem na Łące Pełnej trawy i kwiatów i zajadanie się ciasteczkami oraz owocami. Mój chłopak powiedział że pachną jak trawa więc uważam że takie zapachy trzeba lubić mi ten zapach przypadł do gustu ze względu na to że lubię tego typu zapachy.
Serdecznie polecam każdej osobie która lubi czyste i świeże zapachy ale nie kojarzący się z praniem tylko bardziej trawą cytrusami kwiatami ale nie lubią słodkich zapachów.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

Ładny i trwały zapach

Woda perfumowana Eclat d'Arpege Mon Eclat od Lanvin to przepiękny kwiatowo-owocowy zapach, który łączy w sobie piękne nuty zapachowe bergamotki oraz jaśminu, róży i moreli. Wyczuwalne w dalszej kolejności są nuty drzewa sandałowego i piżma.
Po raz pierwszy mam zapach od marki Lanvin i jestem miło zaskoczona walorami zapachowymi jak i trwałością.
Zapach wody perfumowanej utrzymuje się kilka godzin.
Flakon Eclat d'Arpege Mon Eclat jest prosty, niewyszukany.
Z pewnością jest to zapach dla wielbicielek kwiatowo-owocowych nut zapachowych.