Sther, Lorys, Deep Hidrat, Krem do włosów głęboko nawilżający

Sther, Lorys, Deep Hidrat, Krem do włosów głęboko nawilżający

Pojemność 1 000 g

Krem Lorys głęboko nawilżający daje włosom failistym i bardzo kręconym nawilżanie i głęboką odnowę. Kombinacja bogata w pro - silikon nawilżający oraz masło karite i masło kokosowe zapobiega przesuszeniu, naprawia strukturę włosa i nadaje im objętości.

Dobry

Zaczne może od tego, że mam włosy lekko kręcone sięgające za łopatki, duzo ale cienkie.Jest to mój pierwszy zakup , jeśli chodzi o maseczki firmy Lorys, miałam kupić inny rodzaj ale w końcu wybrałam ten.
+ nawilża włosy co dość wyraźnie widać
+ ładny zapach, który o dziwo długo utrzymuje się na włosach
+ nie przetłuszcza włosów ( po nałożeniu owijałam włosy workiem foliowym) wrecz przeciwnie mam wrażenie, że z tym skutecznie walczy
+ włosy są dość miłe w dotyku, miękkie

- ogólnie nie widze jakis większych minusów, aczkolwiek to dalej nie to, tak jak pisałam mam dość dużo włosów na głowie ale są one cienkie, więc dość się puszą, po tej maseczke troszkę mniej ale to jeszcze nie efekt jakiego się spodziewałam

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1wszego