Isana, Badesalz Me-Time (Sól do kąpieli)

Isana, Badesalz Me-Time (Sól do kąpieli)

Jędrna skóra i zrelaksowane zmysły. Dzięki soli ISANA możesz cieszyć się kojącą kąpielą.

ISANA ME-TIME rozpieszcza Cię rozgrzewającym zapachem migdałów. Formuła naturalnej soli morskiej z ekstraktem z białej herbaty wyczarowuje delikatną pianę w wodzie do kąpieli i zapewnia cudownie relaksującą chwilę kąpieli.

sole do kąpieli
relaksujące / aromaterapeutyczne
zapachowa
saszetka
gruboziarnista
normalna

Ten zapach !

Saszetka zawiera 80g bardzo drobnych kryształków soli, ku mojemu zdziwieniu zabarwionych na pomarańczowo. Już po otwarciu opakowania czuć bardzo ładny, uspokajający zapach. Wsypana sól do kąpieli od razu zabarwiła wodę na swój kolor. Drobne kryształki soli w chwilę się rozpuściły. Podczas kąpieli mogłam się odprężyć. Roztargnione zmysły zwolniły, a ciało odprezylo się. Naskórek również zmiękł co pozwoliło mi na dokładniejsze wypileelengowanie ciała. Po kąpieli byłam bardzo odprężona oraz zrelaksowana, a skóra ciała była gotowa do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Kosmetyk mnie nie zapchał ani nie uczulił. Jestem bardzo zadowolona i chętnie sięgnę po nią ponownie.

Przyjemny umilacz kąpieli.

Lubię te sole od Isany, pięknie pachną, są często na promocjach i po prostu umilają kąpiele. Tym razem skusiłam się na tą migdałową. Jej kryształki są drobne, szybko rozpuszczają się w wodzie, barwią wodę na pomarańczowo. Piękny zapach roznosi się po całej łazience i towarzyszy przez całą kąpiel.
Jedna saszetka wystarczyła mi na dwie solidne kąpiele, uważam, że to jest w porządku w stosunku do ceny.

Relaks w saszetce

Fajna sól do kąpieli. Kupiłam zaintrygowana kompozycją zapachową i właściwościami. Nie zawiodłam się, a raczej nie jestem zazwyczaj pozytywnie nastawiona do takich produktów.
Sól jest bardzo miałka, drobna. W całości się rozpuszcza w wodzie. Ładnie pachnie; zdecydowanie, słodko; może być odczuwana jako mdła i za mocna. Dla mnie była w punkt. Wydaje mi się, że na plus zadziałała tutaj pojemność, bo przy dłuższym używaniu np. z dużego opakowania, mogłaby się znudzić. Ta mała saszetka wystarczyła mi na 2 zastosowania.
Produkt z Isany jest wydajny i niedrogi. Jak za jedną saszetkę nie jest to z pewnością cena tak opłacalna jak w przypadku większej pojemności, ale do sporadycznego używania czy po prostu próbowania różnych produktów, jest okej.
Sól nie wysusza skóry; zmiękcza ją i pozostawia gładką. Zapach utrzymuje się przez kilka godzin, jednak nie jest on zbyt mocny.

Wykorzystała: kilka próbek

Odpowiada mi

Sól do kąpieli z Isany ma bardzo przyjemny, delikatny zapach i barwi wodę na migdałowy kolor. Kryształki soli pozwalają na chwilę relaksu. Podobnie jednak jak inne sole z Isany, nie ma ona specjalnych właściwości pielęgnacyjnych. Ciekawy produkt, w sam raz na raz :).

Wszystkie właściwości mi odpowiadają oprócz zapachu

Od czasu do czasu sięgam po małe saszetki z solą do kąpieli, by umilić sobie wieczorny relaks w wannie. Wersja Me time od Isany nie urzekła mnie szczególnie swoim zapachem. Jest trochę zbyt stzuczny i taki nijaki - nie przypomina migdałów. Mimo to produkt oceniam pozytywnie, bo to małe opakowanie wykorzystuję na 2 lub nawet 3 kąpiele i jestem w stanie uzyskać dużo piany i lekko zabarwić wodę. Niska cena również przemawia za ponownym zakupem soli do kąpieli z Isany, tylko może w innej wersji zapachowej :)