La Roche-Posay, Hyalu B5 Eye Serum (Przeciwzmarszczkowe serum do skóry okolic oczu)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe do skóry okolic oczu regenerujące i ujędrniające.
INNOWACJA:
Formuła wzbogacona o składniki aktywne: dwie formy kwasu hialuronowego, witaminę B5 (pantenol), witaminę Cg dla efektu wypełnienia zmarszczek, nawilżenia i rozświetlenia oraz 10% kompleks zawierający kofeinę, niacynamid, HEPES, aby ukoić skórę i skorygować cienie wokół oczu. Innowacyjny aplikator w formie chłodzącego rollera zwiększa skuteczność działania serum. Odpowiednie także dla skóry wrażliwej wokół oczu.
SKUTECZNOŚĆ:
Skóra okolic oczu jest natychmiast nawilżona. Po 2 tygodniach* stosowania drobne linie i zmarszczki są zredukowane a cienie mniej widoczne. Po 6 tygodniach* stosowania -21% mniej drobnych zmarszczek*. Kontur oka wygląda na zrewitalizowany i odzyskuje blask a skóra wokół oczu jest bardziej jędrna.

*Badanie kliniczne, ocena dermatologa.

Bez substancji zapachowych. Testowane pod kontrolą okulistyczną.

nawilżające, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające, regenerujące
bezzapachowa
z aplikatorem / roll – on
żel
serum pod oczy

Hit!

Jeszcze nigdy nie miałam produktu , który tak dobrze otoczył opieką moją dojrzałą, wrażliwą skórę pod oczami .

Ale po kolei :

Opakowanie produktu - szklana obudowa zakończona aplikatorem w formie pipety
i wyposażona w masażer , który idealnie rozprowadza produkt i masuje powierzchnię skóry.

Konsystencja - żelowa,
barwa- produkt transparentny,
zapach- niewyczuwalny.

Serum łatwo i przyjemnie rozprowadza się po powierzchni skóry, a przy regularnym stosowaniu
( 2 razy dziennie) po zastosowaniu opakowania zauważyłam widoczne wyraźne działanie nawilżające, regenerujące i ujędrniające.
Kontur oka wygląda na zrewitalizowany i odzyskuje blask , a skóra wokół oczu jest bardziej jędrna
i zmarszczki mniej widoczne . Atutem produktu jest innowacyjny aplikator w formie chłodzącego rolera , który zwiększa skuteczność działania serum.

To najlepszy produkt pod oczy jaki miałam kiedykolwiek, który w krótkim czasie zapewnił mi nawilżenie, wygładzenie i rozświetlenie .

Lekka, nawilżająca formuła

Moja skóra wokół oczu jest przesuszona, mało elastyczna i pozbawiona blasku. Widać drobne linie tzw. kurze łapki, obrzęki oraz cienie. Dotyczy mnie też problem wrażliwej skóry, dlatego też moją uwagę zwróciło skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe do skóry okolic oczu Hyalu B5 Eye Serum. Ma ono lekką formułę, która doskonale rozprowadza się na skórze i wchłania ekspresowo. Zachęca mnie redukcją drobnych linii i zmarszczek, zmniejszeniem widoczności cieni oraz już po 6 tygodniach bardziej jędrną skóra. Kosmetyk jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, a jego aplikację ułatwia innowacyjny aplikator w formie chłodzącego rollera.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Widoczne nawilżenie już po pierwszym użyciu

Już po pierwszym użyciu zauważalne było nawilżenie skóry pod oczami. Po kilku dniach zaobserwowałam też zmniejszenie sińców pod oczami. Wszystko co obiecuje producent ma odbicie w rzeczywistości.Jestem bardzo zadowolona też w wydajności produktu, jednak jest jeden minus. Największym problemem dla mnie była konsystencja produktu.Uważam,że ciężko zaaplikować odpowiednią ilość kosmetyku.Moim problemem było wpływanie kosmetyku do oka, co powodowała dyskomfort i szczypanie oka. Przy aplikacji musiałam bardzo uważać.Myślę, że formuła powinna być bardziej żelowa i gęsta, żeby uniemożliwić przemieszczanie się kosmetyku.Brakowało mi też zapachu, ale rozumiem, że kosmetyki z zapachem częściej uczulają ich użytkowniczki.
Ogólnie z efektów jestem bardzo zadowolona, wręcz zachwycona, ale ogólny efekt zakłócał niepokój o odpowiednią ilość produktu do zaaplikowania.Proszę zagęścić konsystencję i będzie to mój MUST HAVE!!!B

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetne serum uzupełniające pielęgnację skóry wokół oczu

Buteleczka sztos, szklana, co uwielbiam. Dokładna fajna pipetka z aplikatorem.
Kuleczka sprawia, że aplikowanie produktu jest higieniczne i przyjemne. Z racji tego, że jest metalowa czuć w trakcie masażu przyjemny chłód. Formuła jest lejąca, a po aplikacji skóra jest klejąca. Ale serum na pewno zauważalnie napina skórę wokół oczu.

Istny cud-produkt pod oczy

Używałam różnych kosmetyków do okolic oczu i bez efektów! Dlatego sceptycznie podchodziłam do testowania tego serum... Jakie było moje ogromne zdziwienie na super efekty działania serum pod oczy! Przyjemny zapach, miłe nakładanie rollonem i super efekty! Skóra jest nawilżona, mięciutka i napięta jednocześnie. Gorąco polecam!

Świetny

Przeciwzmarszczkowe serum otrzymałam do testowania i bardzo miłe mnie zaskoczyło. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe i napinające. Dzięki rolerowi i trzymaniu serum w lodówce wydaje mi się, że działa na opuchliznę i zmęczenie wokół oczu.
Formuła serum wzbogacona jest o składniki aktywne: dwie formy kwasu hialuronowego, witaminę B5 (pantenol), witaminę C dla efektu wypełnienia zmarszczek, nawilżenia i rozświetlenia oraz 10% kompleks zawierający kofeinę, niacynamid, HEPES, aby ukoić skórę i skorygować cienie wokół oczu.
SERUM naprawdę polubiło się z moją skórą pod oczami i napewno do niego wrócę. Co ważne jest bezzapachowe, więc nadaje się również do wrażliwej skóry

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Doskonaly produkt, ktory zachwyca działaniem i aplikatorem!

Doskonaly produkt!
Mala buteleczka o wielkiej mocy dzialania!
Aplikator robi tutaj ogromną różnicę!
Kuleczka umieszczona na koncu pipety sprawia, że aplikowanie produktu i jednoczesnego masażu jest czyms fenomenalnym. Przyjemnie chlodzi, rozprasowuje zmarszczki. Doskonale nawilza i daje komfort. Pokochalam to i już na stale to będzie w mojej pielegnacji.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo miły w aplikacji, dobrze nawilża, ale nie spełnił wszystkich nadziei

Bardzo ładna zgrabna buteleczka, super jest roler do nakładania serum, bardzo fajnie nawilża, ale nie zauważyłam zniknięcia zmarszczek. Na pewno jest bardzo przyjemny w aplikacji. Serum jest przeźroczyste, zapach delikatny prawie niewyczuwalny. Jest bardzo wydajne, to zapewne zasługa genialnego aplikatora ( połączenie pipetki z rolerem.
Cienie pod oczami troszeczkę się zmniejszyły, ale stosuję dopiero 3 tygodnie- może produkt potrzebuje więcej czasu?

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ciekawe serum do codziennej pielęgnacji

Serum La Roche Posay testuje od niecałych 3 tygodni. Po pierwsze super aplikator - pipetka zakończona zimnymi metalowymi kuleczkami. Super sie to sprawdza rano na rozbudzenie. Masaż zimnymi kuleczkami pobudza krazenie krwi w tej okolicy i zmniejsza opuchliznę. Dodatkowo lekka konsystencja. Serum szybko sie wchlania, pozostawia lekko klejaca sie warstwe. Zawsze na serum nakladalam jeszcze dodatkowo krem. Pod makijazem dobrze sie sprawdzalo, korektor nie ważył sie ani nie rolował. Nie zauwazylam jednak dzialania na drobne zmarszczki, pewnie dlatego ze za krotko uzywam - zobaczymy jak skoncze cale opakowanie. Co do cieni pod oczami to wydaje mi się, ze leciutko zaczynaja się rozjaśniać. Cieszę się, że miałam okazję przetestować serum w ramach Klubu Recenzentki Wizaz.

Znakomite nawilżenia

Serum ma znakomite opakowanie, swietnw konsystencję i przyjemny zapach. Szklana butelka z pipetą jest praktyczna, bardzo higieniczna i pozwala na dokładne dawkowanie produktu wedle swego zapotrzebowanie. Serum ma przyjemną, lekko żelową konsystencję, przyjemny, delikatny zapach i dobrze nawilża skórę.

Przyjemne ze skutecznym

Serum otrzymałam w ramach testowania Wizaż (dziękuję :)).

Opakowanie - przezroczysta buteleczka w niebieskim (firmowym) kolorze La Roche-Posay. W zestawie otrzymujemy roller z metalową końcówką - sztos! Roller z pipetką służy nie tylko do nakładania serum ale cudownie chłodzi okolice oczu, taki chłodny masażyk jest niezwykle przyjemny :)

Działanie - delikatne zmarszczki wokół oczu są wygładzone, skóra nawilżona i jędrna. Jest bardzo delikatne, świetne do cery wrażliwej.

Skład, a raczej bogactwo składników - dwie formy kwasu hialuronowego, witamina B5 oraz madekasozyd, który nawilża, reggeneruje i odbudowuje barierę ochronną skóry.
Kwas hialuronowy – nawilża i wygładza drobne zmarszczki.
Witamina B5 – regeneruje i łagodzi podrażnienia.
Madekasozyd – koi i wzmacnia działanie kwasu hialuronowego oraz witaminy B5.
No i ostatni składnik Woda Termalna z La Roche-Posay – koi i łagodzi.

Zapach- lekki, przyjemny.

Konsystencja - lepka, ale dobrze wchłania się w skórę nie pozostawiając tłustej warstwy.

Wydajność - spokojnie starczy na 1.5 miesiąca ;)

Intensywnie nawilża

Serum zamknięte w dość sporej wielkości opakowaniu jak na produkt przeznaczony do okolic oczu. Jednak ładne opakowanie to nie wszystko, serum aplikuje się przy pomocy malej pipetki zakończonej rolerem. Dzięki czemu mamy gwarancję użycia odpowiedniej ilosci kosmetyku. Produkt o dość lejącej konsystencji. Po aplikacji pozostawia na skórze lepki film ale tylko przez krótki czas warto o tym pamiętać jesli po chwili chcemy wykonać makijaż. Intensywnie nawilża i rozjaśnia skórę w okolicach oczu przez co zmarszczki są mniej widoczne.