Eveline Cosmetics, Variete, Intense Color Color 24H Extreme Wear, Waterproof Gel Lipliner Pencil (Wodoodporna żelowa kredka do ust)

Średnia ocena: 4.64/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 3.68/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wodoodporna żelowa kredka do makijażu ust, za pomocą której idealnie zaznaczysz kontur ust, świetnie sprawdzi się także jako pomadka wypełniając całość ust kolorem. Miękka, mocno napigmentowana formuła nie rani delikatnej skóry ust. Dostępna w trzech trendowych kolorach idealnych dla każdego typu urody.

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości

Najcudowniejsza kredka do ust jaką miałam w życiu.

Kredę zobaczyłam pierwszy raz na szkoleniu u Pani Karoliny Matraszek - była to miłość od pierwszego testowania! Kredka masełkowa, mięciutka z cudownym pigmentem. Od razu po pierwszym skorzystaniu zamówiłam...5! Polecam kolor 01, najpiękniejszy odcień tego lata, idealny na co dzień jak i do makijaży weselnych. :)
Cena również mega!

Variete 01

Posiadam konturówke o numerze 01, jest to bardzo ładny nudziak, podobny do słynnej konturówki Charlotte Tlbury iconic nude.
To co ją wyróżnia to przede wszystkim niesamowita kremowa konsystencja, która precyzyjnie sunie po ustach i z łatwością można wyrysować i nadać kształt, a także je wypełnić. Utrzymuje się długo na ustach.

Rewelacyjny produkt

Mam kolorek 01, ponoć jest odpowiednikiem konturówki od Charlotte w kolorze Iconic nude. Widziałam wiele swatchy w internecie porównujące te dwie konturówki ze sobą i faktycznie są bardzo do siebie podobne, a cenowo to przepaść. Zapłaciłam za kontorowke od Eveline 14 zł na promocji, gdzie CT kosztuje ponad 120 zł.
Piękny jest ten kolorek 01. Nudziakowy, idealny do codziennych makijaży jak i na wieczór, sunie jak masełko, jest bardzo komfortowa i miękka i bardzo szybko maluje się nią usta, super się blenduje i ma fajną trwałość. Niestety trzeba ją temperować, wysuwane konturówki są wygodniejsze, ale za to mamy trochę więcej produktu.
Chętnie kupię inny kolor z tej serii, bo cena do jakości jest świetna. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Trwała

Niska cena. Ładne kolory. Konturówka jest bardzo trwała, łatwo się temperuje oraz jest bardzo precyzyjna. Jest również kremowa. Warto się nią zainteresować przy zakupie konturówki bo myślę ze nie warto przepłacać a tutaj jakoś jest bardzo dobra.

Wodoodporna kredka do ust

Kredki do ust od Eveline mam w kolorze 01 nude i 03 rose . Konturówki są kremowe łatwe w aplikacji,miękkie ale mimo to prezyzyjne przy obrysowywaniu konturu ust. Są dobrze napigmentowane i długo się trzymają czyli o trwalość nie trzeba się martwić
Jestem pozytywnie zaskoczona patrząc na ich cenę jak dobrej jakości są te konturówki

Konturówką odcień 02

Zobaczyłam tą konturówke na tik tok, i musiłam sprawdzić i faktycznie jest super. Bardzo łatwo i przyjemnie aplikuję się na usta, kolor jest piękny, chociaż chcę teraz ją w innych odcieniach dorwać . Cena to 23 zł w rossmanie więc za taką ceną bardzo dora jakościowo. Jedynie nie wiem jak ja temperować

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Najtrwalsza konturówka w tej cenie

Najlepsza konturówka którą można dorwać nawet za 12-15 zł.
Nudziakowe kolory, które można wykorzystać przy różnych pomadkach lub solo na usta.
Trwała, zastygająca. Nie rozmazuje się w trakcie dnia. Liczę na więcej kolorów od producenta.

Trzeba uważać i nakładać cienką warstwa, podczas poprawiania, kolor ciemnieje.

Kremową konsystencją. Dobrze rozprowadza się na ustach. Jest mocno napigmentowana i trwała.

Kontórowka jest super miękka. Ma kremową formułę. Dobrze rozprowadza się na skórze ust umożliwiając ich obrysowanie i wypełnienie. Posiadam kolor 01.Jest to typowy Nude, idealny na co dzień. Kolor jest mocno napigmentowany. Ładnie współgra z pomadkami w odcieniu nude. Kontórowka jest trwała. Praktycznie nie do zdarcia. W demakijażu płynem dwufazowym zmywa się bezproblemowo. Z pewnością kupię ponownie.

Konturówka godna polecenia!

Jedna z najlepszych konturowek jakie do tej pory miałam.
Mam odcień 01 ,jest to typowy nudziak.
Kredka ma miękką, kremową konsystencje dzięki czemu łatwo się nią obrysowuje kontur ust.
Jest dobrze napigmentowana , utrzymuje się długo na ustach, nie sklejając ich.
Cena adekwatna do jakości. Często bywa na promocji w drogeriach.

Uwielbiam połączenie tej konturowki z błyszczykiem Eveline z serii Choco też nr 01. Usta są wtedy w pieknym nudziakowym kolorze!

Bardzo ale to bardzo polecam ta konturowke!

najlepsza!

uwielbiam te żelowe kredki do ust z serii Variete ( te do oczu zresztą też ;p ). Ja często nakładam ją na całe usta i przyznam, ze ma nie tylko piękny kolor ale jest też bardzo trwała. miękka, łatwa w aplikacji no i za rozsądną cenę.

Nie do zdarcia

Najlepsza konturówka w drogerii. Jest miękka, kremowa, sunie po ustach jak marzenie, a przy tym zastyga i jest nie do ruszenia. Trzyma się i nawet jedzenie jej nie straszne. Szkoda, że gama kolorystyczna jest mała, ale nr 01 i 03 mam w kosmetyczce i uważam że są naprawdę fajne

Jest super ALE...

Konturówka od Eveline była swego czasu jedna z moich ulubionych. Na pewno warto pochwalić ten produkt za trwałość, miękkość no i ten jeden kolor 01 ???? Uwielbiam ten odcień!

Mimo zachwytów, drugi egzemplarz konturówki przestał ze mną współpracować. Podczas wyrysowywania konturu ust robią mi się nieestetyczne grudki. Konturówka zaczęła bardzo szybko zastygać, przez co robią mi się takie dziwne ciemniejsze miejsca na lini ust (ciężko mi to opisać).

Może trafiłam na jakąś gorszą sztukę, ciężko mi powiedzieć.

Nie mniej jednak, z tą konturówką trzeba nauczyć się pracować. Nie u każdego będzie wyglądała dobrze. Nie jest droga dlatego warto spróbować! ????