Annayake, Matsuri EDT

Annayake, Matsuri EDT

Piękny zapach owocowo - kwiatowy dla olśniewających i wrażliwych kobiet.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: mandarynka, ylang - ylang, gruszka, piwonia, lilia, goździk korzenny, śliwka, heliotrop, brzoskwinia, jaśmin, paczula, biały cedr

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

Nie dla mnie, za ciężki

Mi zapach nie podchodzi. Początkowo mnie urzekł totalnie, aby potem mnie zmęczyć i stłamsić. Wydawał mi się najpierw tajemniczy i taki inny, natomiast po kilku tygodniach wyszedł z niego słonik Kenzo. Zapach jednak jest trwały i blisko skóry. Jest taki jakby lepki i bardzo ciężki, zdecydowanie jest zapachem jesiennym i zimowym.

Używam tego produktu od: pół roku wytrzymałam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

zapachowy orgazm

Jeszcze nie zagoscil u mnie na stale, dopiero co wyprobowalam, ale jestem wiecej niz pewna ze jest to moj faworyt.
Faktycznie przypomina bardzo slonia Kenzo, ktorego zreszta tez uwielbiam, ale Matsuri chowa troche pazurki, jest bardziej zmyslowy, wrecz erotyczny, cieply ale nie da o sobie zapomniec. wacham i wacham i wacham nadgartek i nie moge przestac.
Wiekszosc powie ze jest to perfum na wieczor lub zimowa pore.
Ja uwielbiam takie lepkie ciezkie zapachy w sloncu, ociekajace potem i seksem.

Używam tego produktu od: jeszcze nie uzywam, przetestowany
Ilość zużytych opakowań: zadne

Słonik light ;)

Śliczny, czerwony flakonik skrywa lżejszą i bardziej odpowiednią na wyjścia między ludzi ;) wersję Słonika Kenzo. Czuję maciejkę, czuję kardamon, czuję heliotrop, tylko nie ma tego przytłaczającego ciężaru (który uwielbiam :D ). Jako lżejszy zamiennik Słonika - czemu nie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testy

Podróż do Indii

Gdy wypróbowałam próbkę z Matsuri, pomyślałam, ze to niemożliwe, by kojarzyć ten zapach z masywnym Słoniem Kenzo. A jednak i poprzedniczka zauważyła podobieństwo! Przyznam, że ja, po prostu mam problem ze słonikiem. Przygniata mnie swą mocą i męczy. Tymczasem Matsuri to co innego... Marzyłam o perfumach o podobnych akordach / jak w Słoniu/, ale bez atomowej siły rażenia. I znalazłam taką wersję w Matsuri. Bardzo pięknie wybrzmiewają tu orientalne przyprawy, nie ma żadnej maciejki czy innych dominujących kwiatów. Jest ciepły wiaterek, wibrujące słońce i dobry nastrój. Dla tego zapachu nie oszalałam, ale doceniam nader udaną kompozycję.

Przyprawowiec ciut slonikowy ;-)

Delikatny i urodziwy przyprawowiec. Cieply, zmyslowy, frapujacy. Dosyc mocno przypomina mi Slonia Kenzo - Matsuri jest jednak o wiele subtelniejsze i bardziej finezyjne.
Kupilabym, ale ma jednak jedna podstawowa wade - z mojej skory znika w tempie przyspieszonym. Zlewam sie od stop do glow i po godzinie czuje wielkie NIC.
(ale moze, moze, jak mi sie trafi tania uzywka... jednak ladny jest, skubaniec ;-)) )

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki