Bourjois, Volumizer Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Bourjois, Volumizer Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Tego jeszcze nie było - mascara, w której możesz automatycznie dawkować ilość nabieranego tuszu dzięki `dobudowującej się` szczoteczce. Używasz jednej nakładki i masz efekt bardziej naturalny. Dokręcasz drugą i rzęsy zyskują superobjętość. Wszystko jest zasługą magicznej szczoteczki. Nie tylko perfekcyjnie otula rzęsy makijażem, ale też sprawia, że tusz się nie osypuje podczas aplikacji.
Gdy wybierzesz etap 1 - szczoteczka z oszczędnie dozowaną ilością formuły naturalnie pomaluje twoje rzęsy, perfekcyjnie je rozdzielając, wydłużając i wygładzając.
Gdy zdecydujesz się na etap 2 (dołączasz go do 1) - pojawi się szczoteczka z bogato dozowaną formułą, która pozwala uzyskać aż 11 razy większą objętość rzęs.
Ultrapogrubiająca, wzbogacona o kapsułki ceramidów maskara oferuje natychmiastowe i stopniowe zwiększenie objętości rzęs wraz z kolejną aplikacją. Nie tylko ładnie je modeluje, ale też otula czernią (jest to ponadczasowa czerń antracytowa) od nasady aż po końce.

Formuła maskary wzbogacona została w woski roślinne, prowitaminę B5 oraz ceramidy o właściwościach wzmacniających i regenerujących rzęsy.
Tusz ma wysoką tolerancję, może być używany przez osoby o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.
Zdecydowany, mocny design opakowania oddaje rezultat makijażu, który uzyskujemy przy zastosowaniu tej maskary.

ok ale bez szału

Tusz z serii kocham i nienawidzę ;)

- dzienna wersja boska i delikatna

- nocna za mokra ale jak przeschnie idealna :)

- szybko się kończy.

ok. i jeszcze raz ok.

sklejacz

Jako ze bardzo lubie Volume Glamour chcialam przetestowac nowosc. I to byl blad. Zamiast firanki ladnych rzes, dostalam 3 sklejone owadzie odnoza. Step 1 praktycznie nic nie daje, a Step 2-tak jak napisalam-dramatycznie skleja. Nie polecam.

Nieudana podróba MAC\'a

Po pierwsze nie lubię oszustw... jako pierwszy MAC wprowadził na rynek taką maskarę... więc nie podoba mi się reklama :/

Po drugie, straszny koszmarek, totalnie nieudana jest ta podróbka. Tusz MAC\'a sprawdza się rewelacyjnie, tymczasem tutaj system jest niedopracowany. Szczoteczka nakłada za dużo tuszu na rzęsy, nie rozczesuje... wręcz koszmarnie skleja.

Jak dla mnie żadnych plusów. Do tego cena, może nie wygórowana, ale w tej cenie mogę mieć 2 inne tusze które bardzo lubię.

Ja nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i na tym koniec

Nic specjalnego.

Ogólnie: jak na swoją cenę to bardzo marnie...

Malowanie szczoteczką nr 1 daje bardzo naturalny efekt, za to szczoteczka nr 2 to jakaś porażka. "Paćka" rzęsy, skleja i robi grudy (zwłaszcza na początku), po dłuższym użytkowaniu da się nią pomalować, ale skleja rzęsy i trzeba je rozczesywać inną szczoteczką.

PLUSY:
+ nie kruszy się, jest trwały
+ szczoteczka nr 1 nie robi grudek

MINUSY:
- skleja niemiłosiernie
- czasem swędzi po aplikacji
- drogi

Co do wydajności - nie jestem w stanie tego ocenić, ponieważ używam go rzadko (jak mi się przypomni, że trzeba go wykorzystać).

3 gwiazdki głównie za trwałość - nie kruszy się, no i da się nim jakoś pomalować przy sporym wysiłku.

Używam tego produktu od: prawie roku

Jest cudowny!

Tusz świetnie się rozprowadza. Szczoteczka nr 1 świetnie wydłuża rzęsy. Używam jej do lekkiego makijażu na dzień. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Szczoteczka nr 2 wspaniale pogrubia rzęsy. Dzięki temu nie dość, że są długie to i jeszcze grube! Po prostu wyglądają! cudownie

Tusz nie kruszy się i bardzo długo pozostaje na rzęsach.

Używam tego produktu od: 3 mięsięcy

Cudo :)

Krok 2 najpierw bardzo sklejał, musiał trochę poleżeć, by nabrać odpowiedniej konsystencji. Teraz jest cudowny. Z moich prostych, gęstych rzęs za pomocą zalotki wyczarował firanki.

Jestem naprawdę zachwycona, tusz wytrzymuje cały dzień bez kruszenia się, ma piękny odcień czerni. Na pewno kupię go ponownie, od dawna nie miałam takiego dobrego tuszu.

EDIT: Po trzech miesiącach się kończy... Jest mało wydajny, za co odejmuję jedną gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

nie

Wydawało mi się, że ten tusz jest znośny... ale nie...
Odbija mi się pod brwiami na powiece.... juz za to go skreślę.
Na kroku 2 za dużo tuszu nabiera, ciężko sie pomalować.
Na kroku 1 szczoteczka ma tak wiotkie osadzenie, że odgina się i też cięzko się malować, a efekt znikomy.

Także jestem na nie. (do tego drogi jest)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Sztuka polega na umiejętnym nakładaniu.

Bardzo lubię tusze pogrubiające rzęsy. Tylko takich w zasadzie używam. Lubię gdy moje oczy są uwydatnione spojrzeniem, zwracam tym uwagę.
Kupiłam całkiem przypadkiem w Rossmanie za ok 30 zł.

Czasem sprawia mi kłopot krok \'2\' gdyż sporo tuszu zbiega się na rzęsach, które się czasem sklejają - szczególnie gdy tuszu używam od dłuższego czasu i zaczyna on wysychać.
Cała sztuka polega na umiejętny nakładaniu.

Bardzooo długo trzyma się na rzęsach :-)
Nie kruszy się.
Wydajny.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nawet niezly

Kupilam go bo byl w promocji w Rossmanie i okazał się być całkiem fajnym tuszem. Używam zawsze obu kroków, bo moje rzęsy są gęste ale proste więc zalezy mi na wydłużeniu i podkręceniu. Ten tusz świetnie spełnia obie funkcje, fakt że w tym drugim kroku strasznie duzo nabiera się na szczoteczkę, lecz rozczesuje rzęsy pózniej ta pierwszą, gdyz się nieco sklejają. 4 gwiazdki, bo mógłby jeszcze bardziej wydłużać i za to sklejanie przy 2. szczoteczce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Koszmar

Koszmarny jest ten tusz, jestem bardzo zawiedziona. Krok 1 w sumie wydłuża ale nic a nic nie pogrubia, więc niestety trzeba używać tej "2" szczoteczki i tu zaczyna się owy koszmar.
Na szczoteczce zbiera się chyba cały tusz jaki jest w tym opakowaniu. Tak obkleja rzęsy, że jedyne co pozostaje to albo się rozpłakać na swój widok albo iść to cholerstwo zmyć. Walczyłam z nim jakiś miesiąc... nie da sie. Nie wysycha, cały czas skleja rzęsy. Próbowałam wycierać szczoteczkę przed malowaniem i to jedyne co pomagało, kiedy cały ten nadmiar poszedł do kosza. Jednak jest to czasochłonne i nie po to kupuje się tusz zęby go na chusteczce wyrzucać.

Używam tego produktu od: 1 mieś

Najlepszy

Idealny tusz jak dla mnie, na codzień używam "kroku 1", a gdy chcę mega długich i grubych rzęs, to "kroku 2". Do tuszu trzeba się przyzwyczaić, mi na początku kleił rzęsy, ale doszłam do wprawy i efekt jest fantastyczny. Tusz bardzo trwały, nie kruszy się i długo zostaje na rzęsach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

mega kozak

Mega pogrubia! A ja mam długaśne rzęsy, więc o to mi chodzi. Piękna czerń, równo pokrywa włoski, które pozostają odseparowane. Jest trwały, nie osypuje się i nie robi efektu pandy. Zdecydowane przeciwieństwo Extra Volume Collagene L\'Oreala, który rano doprowadza mnie do pasji.

Szczerze polecam, przekonałam się, że potrafi wyczarować wielkie coś nawet z nijakich rzęs.

Używam tego produktu od: m-c