Borghese, Shampoo Purificante Cleansing Treatment for Hair and Scalp (Szampon nawilżający)

Botanicznie wzbogacony szampon oczyszczający włosy i nawilżający skórę głowy. Buduje objętość włosów, wzmacnia i pogrubia je.

Dobry ale łącznie z odżywką

Kupiłam w promocji za połowę ceny. Nigdy nie dałabym za szampon do włosów takiej kwoty.Szampon jest dobry, wydajny.Razem z odżywką tworzy mocny duet, stan włosów poprawia się.Szczególnie jezeli ktoś ma problemy z wypadaniem, czy ze skórą głowy. Dla mnie to kosmetyk z półki odpowiadającej aptecznym.Ma dobry skład i po kilku tygodniach widać efekty. Oczywiście skuteczność tylko przy systematycznym używaniu. Polecam choć przy normalnej cenie jest to jednak jakaś abstrakcja. Dlatego tylko 3*.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania