Wilkinson, My Intuition Extra3 Essentials, Maszynki do golenia

Wilkinson, My Intuition Extra3 Essentials, Maszynki do golenia

Wilkinson Sword My Intuition Extra3 Essentials, jednoczęściowe maszynki do golenia

Wygodne i dokładne golenie dzięki ergonomicznej rączce.
- 3 ostrza na ruchomej główce zapewniają dokładne golenie.
- Pasek nawilżający z aloesem utrzymuje skórę w dobrej kondycji.
- Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie.
- Lekka, profilowana, gumowana rączka została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodny chwyt.
- Rączka wykonana w 30 % z plastiku z recyklingu.
- Ostrza wykonane w 70 % z przetworzonej wtórnie stali

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Szkoda pieniędzy

Kupiłam je, bo w sklepie nie było maszynek których zawsze używam, a te były najtańsze. Teraz wiem, że i tych 12zł szkoda na taki bubel. Maszynka ślizga się po skórze, goli opornie i sprawia wrażenie tępej. W dodatku okropnie podrażniła mi skórę. Pod pachami mam teraz okropne, czerwone placki. Skóra wygląda jak poparzona. Po innych maszynkach tak nie mam. Trzy nieużywane sztuki z opakowania już komuś oddałam, czwartą zużyję i nigdy więcej. Naprawdę nie warto.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4

średnio zadowolona się czuje

Opakowanie zawiera 4 sztuki maszynek do golenia dla kobiet, zawierają one 3 ostrza na ruchomej główce które mają zapewnić dokładne golenie obszaru z owłosieniem . Szczerze to się rozczarowałam , ale cudów tez się nie spodziewałam po standardowej maszynce. Z precyzją i dokładnością sobie nie radzi, często omija- nie łapie włosków . Osoby z bujnym owłosieniem na nogach mogą sobie ją darować.
Każda z maszynek zawiera pasek nawilżający z aloesem który może wpłynąć pozytywnie na stan skóry w czasie depilacji, daje uczucie ukojenia i łagodzi podrażnienia.
Mimo fajnej ceny i 4 sztuk w opakowaniu ponownie sie na nie nie skuszę, mam sporo owłosienia a efekt gładkich nóg po tej maszynce trwa 1 niecały dzień.