No7, Gentle Foaming Clenser (Pianka oczyszczająca do twarzy)

No7, Gentle Foaming Clenser (Pianka oczyszczająca do twarzy)

Wolna od mydła pianka zawierająca naturalne kwasy owocowe pomagające oczyścić i odnowić skórę twarzy. Nie wysusza, hypoalergiczna, zawiera borówkę oraz słodki klon.

Skład: Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, PEG - 18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Citric Acid, Phenoxyrthanol, Sodium Citrate, Sodium Methyloparaben, Sodium Benzoate, Parfum, Tetrasodium EDTA, Dipropylene Glycol, Vaccinium Myrtillus Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Acer Saccharum Extract.

moja ona :)

kiedyś zostałam pouczona żeby kupić produkt bez SLS. Bóg jeden świadkiem, że nie mam pojęcia do dziś co to jest, natomiast w szale manii kupiłam właśnie tą piankę, jako że rzeczonego sls nie ma w składzie.

i się okazuję, że nawet mój małż podbiera mi ją!

+ bardzo wydajna
+wygodna pompka
+rewelacyjnie zmywa makijaż
+ nie wysusza
+ nie ściąga skóry
+oczyszcza bardzo dobrze

nie oczekuję cudów, że będzie mi wyciskać pryszcze i gotować pierogi na parze, ale swoje zadanie spełnia solidnie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania