Lioele, Beyond the Solution BB Cream

Lioele, Beyond the Solution BB Cream

Lioele Beyond the Solution BB Cream zapewnia naturalne krycie oraz pielęgnuje skórę. Zawarte w składzie bisabolol, wyciąg z lukrecji oraz alantoina działają kojąco oraz łagodząco, olej jojoba, olej makadamia, kwas hialuronowy oraz kolagen morski zapewniają skórze miękkość i nawilżenie.
Skrót BB oznacza Blemish Balm Cream - kremy, które dobrze pokrywają zmiany skórne, wypryski czy inne niedoskonałości jednocześnie lecząc je.

kremy BB i CC
nawilżające, ujednolicające
w tubce

Dorby, ale ...

Niedawno dostałam kilka próbek tego kremu przy zakupie innych kosmetyków. Mam skórę dość problematyczną, bo suchą, a równocześnie trądzikową i skłonną do zapychania i podrażnień. Jednak ten krem bardzo dobrze wpółgrał z moją skórą. Mimo iż mam jasną karnację, odcień dobrze się dopasował, nie podkreślił suchych skórek i nieźle krył, poza tym długo się utrzymywał na twarzy. Zdecydowanie nie matowił, ale również nie tłuścił. Pozostawiał twarz miła w dotyku, nawilżoną i lekko rozświetloną. Niestety, miał jedną, ale poważną i dyskwalifikującą go wadę - okropnie mnie zapchał już po pierwszym użyciu. Wypróbowałam go z różnymi kremami, bazami i na wiele sposobów, ale zawsze kończyło się to wysypem pryszczy. Wielka szkoda :(

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Świetny

Krem jest moim pierwszym BB kremem, i mimo tego że jest świetny chyba nie zdecyduję się na niego znowu x3
Kolor jest w miarę jasny, różowawy beż.

Krem ma bardzo dużo plusów, m.in:
+gładka, kremowa konstystencja, bardzo dobrze się rozprowadza
+nawilża
+naprawdę pielęgnuje skórę i zwalcza niedoskonałości, lecz niestety efekty są krótkotrwałe
+nie zapycha porów
+zapach jest bardzo miły, nie za mocny
+pompka, która daje odpowiednią ilość kremu : D i zapewnia higieniczne dozowanie.

Niestety,
-krycie nie jest wystarczające dla mojej skóry :(
-jest dostępny tylko jeden kolor, co może być problematyczne. dla mnie niestety był za ciemny, chociaż w pewnym stopniu dopasowywał się do skóry.
-efekt \'glow\' który podobno zapewnia u mnie objawia się nadmiernym świeceniem skóry i bez pudru się nie obejdzie.
-szybko znika z twarzy i skóra zaczyna się świecić

Krem polecałabym komukolwiek z lekkimi problemami cery, z cerą suchą i mieszaną lub komuś kto chce osiągnąć efekt \'glow\'. Jest sam w sobie świetny, lecz niestety nie dla mnie :\'(

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 50ml

Dobrze kryje i wyrównuje koloryt

+dobre krycie - zakrywa zaczerwienienia i cienie pod oczami,
+ brak "efektu maski",
+ świetny kolor - w moim przypadku nie rozjaśnia skóry i chwała mu za to,
+ kolor bardzo dobrze się dopasowuje do naturalnej karnacji,
+ wydajny;

- ZAPACH! jak dla mnie - po prostu śmierdzi mydłem,
- odrobinę zbyt gęsty, trzeba go rozsmarowywać przez jakiś czas, zanim się wchłonie,
- utrzymuje się na twarzy zbyt krótko;

Kupię go tylko dlatego, bo ma świetny kolor - nie za jasny, dobrze kryje, nie daje efektu maski, jak zwykłe podkłady i wyrównuje koloryt.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Świetny!

Naoglądałam się zdjęć na blogach pięknych Koreanek i też musiałam spróbować...

Produkt ma dobre krycie, radzi sobie z moje cieniami pod oczami, naczynkami itp, nie potrzebuję korektora czy bazy. Bardzo ładnie wygląda, powiedzałabym że daje tak porządany "efekt dziecięcej skóry". Nie jest ciężki, czuć, że skóra oddycha, właściwie czuję się bardziej jakbym nakładała krem, ma taką gładziutką konsystencję. Opakowanie jest słodkie, uwielbiam za to wszystkie kosmetyki Lioele;)

Stosunek jakości do ceny jest bardziej niż zadowalający (ale bez przesady, nie wiem skąd ta cena w KWC? ja go widziałam zarówno w Polsce jak i za granicą po cenach od 60-100 zł...)

Pół gwiazdki odejmuję za brak filtra, ale wybaczam i gdy potrzebuję to stosuję jego brata Triple The Solution, który jest droższy, ale ma filtr.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml, 1 x 50ml

Bardzo fajny

- mocne krycie ( używam w miejsca bardziej potrzebujące korekty)
- ładny kolor, idealnie stapia się z cerą
-nie zapycha
- nieprzypudrowany niestety szybko zacznie się świecić.

DLa mnie trio idealne . Po kropli Lioele, Missha perfekt cover 21, fioletowy skin 79.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

bardzo przyjemny

bardzo fajny kremik o łądnym zdrowym kolorze (w przeciwieństwie do niektórych nieznosnie rozowych bb creamów), wyrównuje koloryt, nie jest widoczny na twarzy. Na mojej mieszanej cerze nie potrzebuję pod spód dodatkowego nawilżacza, bo ten jest wystarczająco pielęgnujący. Gwiazdkę odejmuję za trwałość - od rana trzyma się do 14-15, a później zaczyna stopniowo znikać, jednak wygląda na buzi tak dobrze, że mu to wybaczam :)

Nie dla mnie

Moja cera jest dosyć trudna w pielęgnacji i w malowaniu. Mieszana, z dużymi skłonnościami do zapychania, przesuszania i błyszczenia. Dużo zaskórników i rozszerzonych porów, żyłki i cienie pod oczami, widoczne zmarszczki na czole mimo młodego wieku.

Pierwsza reakcja po zobaczeniu tego kremu: ojej, ale kolor! Na szczęście po nałożeniu na twarz całkiem nieźle się dopasował. Są jakieś tam przebłyski pomarańczowości, ale nie jest źle. Konsystencja bardzo fajna, kremowa. Zapach przypomina mi mydło, koleżankia miała skojarzenie z kremem Bambino ;) Kryje całkiem nieźle, nie idealnie, ale to wiadomo. Jest niewidoczny na twarzy. Daje wykończenie między delikatnie rozświetlającym a zdrowym matem. Niestety nie jest trwały i zdarza mu się zwarzyć. Podkreśla też trochę skórki i zbiera się w zmarszczakch, co jest dla mnie największą jego wadą. Nie zapycha i nie wysusza, ale działania pielęgnacyjnego też nie zauważyłam. Niestety nie trafił w moje potrzeby :nie:

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Nie dla mnie

Moja cera: Mieszana, skłonność do zaskórników, rozszerzone pory, nierówny koloryt.

Konsystencja: Łatwo się rozprowadza, przyjemna, niezbyt gęsta konsystencja.

Trwałość/błyszczenie: Niestety po 2 godzinach moja skóra koszmarnie się błyszczy. Ogólnie mam problem ze świeceniem, ale inne BB creams radzą sobie z tym zdecydowanie lepiej.

Wykończenie: Subtelne rozświetlenie.

Zapach: Dziwny, ziołowy, trudny do opisania, jednak myślę że nikogo nie odrzuci.

Zapychanie/Skład: Nie zauważyłam zapychania, skład nie jest najgorszy.

Cena/jakość: Produkt jest wydajny, cena jest do zaakceptowania.

Działanie: Skóra jest miękka, nawilżona.

Krycie: Kryje słabiej od Misshy PC, ale wystarczająco, skóra jest ładna, wygląda zdrowo, koloryt jest wyrównany. Nie podkreśla porów i suchych skórek.

Opakowanie: Zakrętka bardzo się brudzi, jednak nie jest to dla mnie szczególnie istotne, chyba ja wyrzucę. Samo opakowanie jest wygodne i higieniczne.

PODSUMOWANIE: Nie jest to zły kosmetyk, ale u mnie się nie sprawdził z powodu słabego kontrolowania świecenia. W każdym razie ma też zalety: dobrze kryje, ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza, myślę że będzie lepszy dla osób z sucha i normalną cerą.