KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 89% osób
    kama_m1
    6 października 2023 o 20:42
    5 / 5
    Tego właśnie potrzebowała moja skóra!
    Serum otrzymałam do testów z ramienia Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuję ! Moja cera jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o pielęgnację, jest mocno przesuszona zwłaszcza teraz po lecie, posiadam liczne przebarwienia, pierwsze oznaki starzenia już zaczynają być widoczne - mojej skórze brak jędrności i elastyczności. Te oto serum wraz z duetem z peptydami, które otrzymałam bardzo poprawiły stan mojej cery. Zacznę od opakowania - serum zamknięte jest w kartonowym pudełku a w środku znajdziemy szklaną buteleczkę z pipetką, która ułatwia aplikację produktu. Szata graficzna jest bardzo ładna - minimalistyczna, przejrzysta - taka jak lubię. Pojemność to 30ml. Konsystencja jest kremowa, aksamitna, lekko gęsta - łatwa w aplikacji nie spływa przez palce podczas nakładania, a dodatkowo cały proces umila bardzo przyjemny zapach. Głównym składnikiem tego serum są ceramidy a dodatkowo skład wzbogacają również aminokwasy, beta-glukan, masło shea. Serum stosowałam naprzemiennie z peptydami - rano peptydy wieczorem ceramidy, generalnie oba produkty są na dzień i na noc, ale ja do swojej pielęgnacji wprowadziłam właśnie taki zestaw, który sprawdził się rewelacyjnie! Moja cera w końcu zyskała blask! Działanie tego serum bardzo mnie zaskoczyło, skóra stała się odżywiona, nawilżona, zregenerowana na czym bardzo mi zależało. Zauważyłam także, że cera jest miękka, gładka w dotyku po jego zastosowaniu zauważyłam duży komfort! Ten produkt super się sprawdza także jako baza pod makijaż, przedłuża jego trwałość nic się nie waży, nie roluje. Nie podrażnia skóry, jest bardzo delikatne i bardzo wydajne. Podsumowując to bardzo udany produkt - zresztą mam duże zaufanie do tej marki, która prężnie się rozwija i wypuszcza nowości. Polecam to serum, moje oczekiwania spełnione w 100% jak i swoje obietnice. Jeśli szukać odżywienia, nawilżenia o regeneracji ten produkt jest właśnie dla Ciebie :)
    Zalety:
    • - konsystencja,
    • - zapach,
    • - wydajność,
    • - aplikacja - pipetka,
    • - ogólne działanie - efekty,
    • - skład.
    Wady:
    • Brak.

46 osób uznało tą opinię za pomocną
    xLullabyx
    5 października 2023 o 23:48
    5 / 5
    Wygładzona, zmiękczona i nawilżona skóra w zasięgu ręki.
    Serum odbudowująco-odżywcze z ceramidami od mojej ulubionej marki Bielenda miałam okazję przetestować dzięki uprzejmości serwisu Wizaż, za co oczywiście bardzo dziękuję! Ogółem serum to jeden z rodzajów kosmetyków, który jest nieodłącznym elementem mojej codziennej pielęgnacji. Stosuję je przeważnie pod krem nawilżający, by zapewnić mojej skórze maksymalne nawilżenie oraz odżywienie. Na wstępie zaznaczę, iż jestem posiadaczką cery mieszanej, z przebarwieniami pozapalnymi oraz z okresowo występującymi pryszczami, która przy okazji się trochę wysuszyła, dlatego wymaga nawilżenia, wygładzenia, zmiękczenia i dodania blasku. Recenzowane serum patrząc na opis producenta wydawało mi się wprost idealną propozycją, dlatego ochoczo przystąpiłam do testów! Produkt zamknięty jest w szklanej buteleczce o estetycznej szacie graficznej. Jako dozownik otrzymujemy pipetę, więc jest wygodnie i higienicznie. Sam specyfik ma płynną, ale nie bardzo rzadką konsystencję, a wręcz kremową o mlecznej barwie i całkiem przyjemny, choć jak na produkt do twarzy trochę zbyt intensywny zapach kojarzący mi się z jakimiś kwiatami. Kosmetyk jest również wydajny, gdyż nie trzeba go jakoś szczególnie dużo, by pokryć twarz, szyję oraz dekolt. Serum całkiem dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż - podkład fajnie się na nim rozprowadza i nie roluje. Co do efektów, po zastosowaniu serum skóra rzeczywiście była wygładzona, zmiękczona i zyskała na nawilżeniu. Poza tym nie czułam żadnego dyskomfortu podczas stosowania, nie zaobserwowałam podrażnień/alergii ani moja skłonna do tego cera nie została zapchana, za co duży plus. Jeszcze słów parę o składzie. Mamy tutaj m.in.: * nawilżającą glicerynę * estrowane masło shea dodające skórze miękkości * wzmacniający olej z otrąb ryżowych * przyspieszający odnowę komórkową glukonolakton * przeciwzmarszczkowy beta glukan * gwiazdę programu, czyli liczne CERAMIDY działające m.in. ochronnie, przeciwzmarszczkowo, uelastyczniająco czy nawilżająco * tworzący film okluzyjny cholesterol * nawilżający skwalen * palmitynian askorbylu, czyli pochodna witaminy C spowalniająca procesy starzenia * będącą przeciwutleniaczem witaminę E. Skład jak widać jest naprawdę bogaty. Choć znajdują się tutaj i kontrowersyjne składniki, jak disodium EDTA, phenoxyethanol, barwniki i dużo substancji zapachowych zwiększających ryzyko wystąpienia alergii. Reasumując, z tegoż serum jestem zadowolona, gdyż dodaje nawilżenia, wygładzenia i miękkości buźce. Biorąc pod uwagę cenę (można ten kosmetyk upolować za niewiele ponad 20 złotych!) myślę, że naprawdę warto przystąpić do testów :) ZALETY: ✔ nawilża, wygładza i zmiękcza skórę ✔ nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha porów ✔ bogaty skład ✔ dobrze się wchłania bez pozostawiania lepkiej warstwy ✔ nadaje się pod makijaż ✔ niska cena ✔ wydajność ✔ bezproblemowa dostępność marki ✔ wygodne i ładne opakowanie WADY: ➖ trochę zbyt intensywny zapach ➖ kilka kontrowersyjnych substancji w INCI
    Używa produktu od:2 tygodnie

44 osób uznało tą opinię za pomocną
    shewild
    3 października 2023 o 16:18
    5 / 5
    Kremowa kołderka dla odzyskania równowagi
    Gdy nadchodzi jesienna pora i moja skóra coraz częściej wystawiona jest na działanie chłodu, zimna i wilgoci, z ratunkiem przychodzą ceramidy. Bardzo lubię ten składnik kosmetyczny i widzę jak wiele korzyści przynosi mojej skórze. Serum od Bielendy to potwierdza - polubiliśmy się i rezultaty są dla mnie widoczne gołym okiem. Nawilżona, miękka skóra, łatwo dająca się ukoić i bez wracającego uczucia napięcia. Serum także dba o to, aby skóra łatwo nie ulegała podrażnieniom. Podoba mi się przede wszystkim konsystencja serum. Lubię takie kremowe, lejące, otulające emulsje. Serum wygląda trochę jak rzadki krem w biało-beżowym kolorze. Jest kremowe, trochę cięższe niż typowe żelowe serum, ale mojej skóry w ogóle nie obciążyło. Idealnie się rozprowadza, przykrywa skórę delikatną warstewką i naprawdę nie trzeba wiele, aby pokryć całą twarz. Zostawia delikatny połysk na twarzy, ale skóra jest miękka i aksamitna w dotyku, bez lepkiej powłoki. Opakowanie to smukła buteleczka z pipetą. Nie mam do niej zastrzeżeń, bardzo dobrze działa i sprawnie zaciąga zawartość ze środka, chociaż trzeba trochę dojść do wprawy, bo mi za pierwszym razem jakoś dziwnie to wychodziło. Serum jest bardzo wydajne, chociaż trochę szybciej znika z buteleczki w porównaniu z wodnistymi żelami. Kosmetyk ma bardzo przyjemny morelowy zapach. Jest na tyle delikatny, że nie przytłacza i nie męczy, ale towarzyszy przez cały czas nakładania serum i jeszcze chwilkę później. Pachnie jak świeżo przekrojone morele, jest to naprawdę przyjemny, świeży, owocowy zapach. Przechodząc do działania... Myślę, że serum spodoba się posiadaczom cer suchych, normalnych i mieszanych z tendencją do wysuszania. Fantastycznie bowiem koi i otula aksamitną powłoczką. Daje przyjemne nawilżenie i szybkie uczucie ulgi jeśli czujemy napięcie lub podrażnienie. Serum pomogło mi zlikwidować delikatne łuszczenie z jakim się okresowo zmagam przy zmianie pogody. Skóra staje się miękka i wszelkie szorstkie miejsca stają się gładkie i miłe w dotyku. Używam serum regularnie wieczorem i rano moja skóra wygląda naprawdę dobrze: uspokojona, bez zaczerwienienia, bez suchości. Jest jednolita kolorystycznie, wszelkie zaczerwienienia są ugaszone i wyciszone. Zdecydowanie jest to sprzymierzeniec w bardziej wymagającej pielęgnacji, gdy np. stosujemy złuszczające kuracje czy silniejsze kosmetyki, bo pomaga przywrócić skórę do stanu równowagi i spokoju. Jak na razie nie mam wobec tego serum żadnego poważniejszego zarzutu. Nawet idealnie dogaduje się z kremem jaki nakładam na nie, a przecież samo w sobie ma kremową, nieco bardziej wymagającą konsystencję. Nie zostawia smug, ładnie się wchłania, krem nakładany później także nie robi żadnych problemów. Polecam, jest to serum, w które dobrze się zaopatrzyć w sezonie jesienno-zimowym!

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    nonamee45
    19 maja 2024 o 19:32
    Jakie to jest cudowne!
    Ogółem ta seria serów do twarzy jest naprawdę super. Jednym z tych kosmetyków jest serum z ceramidami dostępne w sklepie Rossmann. Te serum idealnie nadaje się do odbudowy zaburzonej bariery hydrolipidowej i do odżywienia skóry. Opłaca się kupić na promocji, kiedy kosztuje ok. 20 zł. Nie ma mocnego zapachu a opakowanie z pipetą jest jak najbardziej wygodne. Jest naprawdę skuteczne w działaniu. Zdecydowanie nawilża skórę, wygładzą i co najważniejsze odżywia ją. Serum jest cudowne i nie można nim zrobić sobie w żaden sposób krzywdy tak jak np. retinolem, kiedy się go za często stosuje. Naprawdę warto!
    Zalety:
    • Cena
    • Pojemność
    • Dostępność
    • Skuteczny w działaniu
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    MagdalenaKlp
    13 maja 2024 o 18:24
    Serum warte każdej złotówki
    Jest to genialny produkt,dzięki któremu udało mi się odbudować barierę hydrolipidową skóry. Po zastosowaniu tego serum moja buzia była miękka jak po niczym innym. Mogę go polecić każdemu z czystym sumieniem,bo uważam,że jak na drogeryjny produkt i tą cenę robi naprawdę genialną robotę i jeżeli ktoś ma zaburzoną barierę ochronną skóry lub jest ona mocno wysuszona to polecam wypróbować właśnie ten produkt. Jedynym minusem jest to,że bardzo szybko się kończy i ciężko jest wydostać produkt za pomocą pipety.
    Zalety:
    • Cena
    Wady:
    • Szybko się kończy,ciężko wydostać produkt za pomocą pipety
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań