BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Pojemność 4,35 g

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

woski do brwi, cienie do brwi

KWC!

Uwielbiam kosmetyki Benefita! :) Cena w Sephorze to 125zł. Moją pierwszą paletą do brwi był "Fred farrugia" jednak okazał się on pomyłką i zakupiłam Benefita! :)

Kupiłam ten kosmetyk, poniewaz mam bardzo jasne brwi, ktore chciałam podkreślić , bo włosy mam ciemne. Posiadam odcień DARK i jest idealny!:)
Zestaw zawiera: wosk, cień, 2 pędzelki i mini pesete ;)

Aplikacja:
1. rozczesuje brwi szczoteczką
2. nakładam pędzelkiem wosk (jest on z pigmentem ,wiec nadaje juz kolor)
3. nakladam pędzelkiem z Sephory cień

Plusy:
+ moje brwi są ciemnobrązowe (idealne do koloru włosów ) ;)
+włoski są równomiernie pokryte cieniem i woskiem - nie jest to sztuczny efekt,jak w przypadku kredki
+ kosmetyk trzyma sie cały dzien!
+ mega wydajny
+ opakowanie z lusterkiem!

Minusy:
- brzydki zapach wosku :P (ale czuc tylko przy aplikacji)

super

Kupiłam odcień najjasniejszy. Ale nie jest tak bardzo jasny. Czasem maluje cieniem ale bardziej przydatny jest wosk. Maluję takim dłuższym pędzelkiem z sephory. Trzyma brwi w ryzach cały dzień, zageszcza je i wyglada naturalnie. Jestem naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od: m-ca

Same plusy i do tego pęsetka.

Jakiś czas temu wybrałam się do perfumerii żeby dopchać się na makijaż. Wyłapała mnie pani promująca Benefit i między innymi podkreśliła mi brwi tym zestawem. Naturalnie mam bardzo jasne, niemal niewidoczne brwi, które pomimo henny nadal wypadały kiepsko. Bez wahania zakupiłam zestaw w kolorze medium.
Na początku malowanie w domu szło mi kiepsko i zajmowało dużo czasu. Ale sądze, że to wymaga wprawy i praktyki, bo teraz idzie mi bardzo sprawnie. Wosk jest rewelacyjny, brwi są błyszczące, świetnie się trzyma. Cień wypełniający jest tak naturalny, ze ze powodzeniem używam do na powieki. Brwi są naturalne, wyraziste od samego rana do późnej nocy. Dołączone do zestawu pędzelki świetnie się sprawdzają. A i pęsetka! Mój ideał: mała poręczna, łapie najmniejsze włoski i rwie idealnie!!

Zdecydowanie polecam, pomimo wysokiej ceny jest to produkt bardzo wydajny i wart zakupu. Mój hit.

Produkt na tak

Nareszcie coś naturalnego i nieskomplikowanego do podkreslania brwi .
Moje nie są ani zbyt gęste ani zbyt ciemne i podkreślenie ich zawsze było dośc skomplikowanym zajęciem .Używanie kredki wygladało nieco sztucznie i zajmowało sporo czasu .

Benefit do brwi łączy w sobie naturalne podkreslenie , graficzne wyrysowanie kiedy jest potrzeba i piękne podkreslenie woskiem .

Co prawda do cienia używam specjamnego pędzela do brwi Sephory o sztywnym włosiu ,ale ten dołączony do zestawu też nie jest najgorszy .

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Rewelacja

Cały zestaw to mój KWC. Mam bardzo jasne i skąpe brwi, prawie w ogóle ich nie widać. Niestety dostępne w Polsce odcienie jasne Brow Zings były dla mnie za rude (jestem blondynką), dlatego zakupiłam z pomocą kosmetyczki w sklepie odcień Dark. Wosk wcale nie jest taki ciemny, gdy używam tylko wosku profiluje kształ brwi, które wyglądają bardzo naturalnie. Aby jeszcze bardziej je podkreslić (czasem na dzień czasem na imprezę) używam wypełniacza czyli cienia. Małej pęsetki używam rzadko, gdyż nie jest ona zbyt poręczna.
Wosk oraz cienie są trwałe, wytrzymują na mojej twarzy cały dzień, ale nie są wodoodporne i trzeba uważać na deszcz czy nakładania czapki na oczy - wtedy część wosku może się zetrzeć - zwłaszcza jeśli woskiem rysujemy linię na skórze przedłużającą linię brwi.
Bardzo polecam, dzięki Brow Zings mój makijaż jest dopełniony i cała twarz ładniej się prezentuje.

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op.