BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Pojemność 4,35 g

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

cienie do brwi, woski do brwi

Tak!

Kupiłam ten zestaw pod wpływem efektu, jaki na moich brwiach wyczarowała pani z Sephory podczas zabiegu w Brow Bar (nota bene - bardzo polecam!), przy okazji podpytałam o odcień mi pasujący oraz sposób nakładania. Dzięki temu nie bałam się, że kupię gadżet za 120zł i nie będę go używać - celowałam w wersję "medium" (ciemna blondynka z ciemną oprawą oczu), ale kategorycznie kazano mi ;) wybrać najjaśniejszy zestaw. I dobrze!! ;)

Dobrze wyważone, porządne opakowanie.
Pędzle dobre jakości.
Łatwo i szybko można osiągnąć bardzo zadowalający efekt, chociaż warto skorzystać z podpowiedzi makijażystki co do koloru i sposobu nakładania wosku i cieni (tak jak ja to zrobiłam-postępuję z tym zestawem inaczej jak w instrukcji...).
Makijaż nie wymaga poprawek w ciągu dnia. :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu - chociaż chyba przydałaby się tu mini szczoteczka do brwi. To mój pierwszy tego typu cien do brwi (do tej pory używałam szarej kredki) i myślę, że zostaniemy razem na długo.

Ilość zużytych opakowań: ledwo jedno napoczęte

Przydatny

Zestaw kupilam jeszcze w starym, bardziej oblym opakowaniu.
Zestaw sklada sie z cienia do "dorysowania" brwi oraz wosku + narzedzia. Mam najciemniejsza wersje i jestem bardzo zadowolona.

Jest to pierwszy produkt do brwi jaki kupilam i raczej nie zrezygnuje z niego na rzecz innego.

Sciety pedzelek pomaga nam bardzo dobrze wyprofilowac brwi i "dodac" wloski. Wosk trzyma je w ryzach.

Bardzo fajny produkt, przydatny w kosmetyczce. Jest bardzo wydajny, wiec cena nie powinna odstraszac.

Używam tego produktu od: 2 lata

JEST OKEJ

Zestaw kupiłam w Sephorze w Galerii Krakowskiej. Kolory są świetne, dzięki zawartemu woskowi, nie osypują się i długo trzymają. Dzięki nim możemy bardzo ładnie poprawić nasze brwi, nie martwiąc się, że będziemy wyglądały komicznie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Polecam to jest najlepszy produkt do brwi jaki miałam

Jestem zachwycona działaniem tych cieni , dzięki woskowi nie osypują się. Uważam , że produkt jest bardzo wydajny. wystarczy raz przejechać brwi pędzelkiem i wystarczy. Jestem nim zachwycona. Produkt kupiłam w perfumerii Sephora.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Jest to pierwszy produkt do brwi ktory kupilam wiec nie mam porownania, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Wszystkie elementy zestawu sa uzyteczne w zyciu codziennym - i cien, i wosk, obydwa pedzelki jak rowniez pesetka. Ja mam odcien najciemniejszy i idealnie zgrywa sie on z ciemnymi wlosami i takowa oprawa oczu. Cien nadaje dosc gleboki kolor (zalezy tez ile sie go oczywiscie nalozy) a wosk troche usztywnia. Tez jest koloryzowany. Baaardzo latwo uzywa sie tego zestawu, szybko mozna dojsc do wprawy, pozniej raz dwa i makijaz brwi zrobiony. Zestawik jest tez bardzo ekonomiczny. Jedny slowem - godny polecenia!

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Niesamowity

Zdecydowanie fantastyczny produkt!

Kupiłam go pod wpływem impulsu, właściwie nigdy nie uważałam aby kosmetyk tego typu był mi potrzebny, więc jestem totalnym laikiem.
Lecz gdy tylko przemiła pani w sklepie nałożyła go na moje brwi wiedziałam że musi byc mój : )
Jestem ciemną blondynką i wybrałam odcień \'dark\' który świetnie podbija cały makijaż.

Wosk tak samo jak i cień wypełniający jest megatrwały i nie wymaga żadnych poprawek. Dzięki pędzelkom dołączonym do zestawu możeby precyzyjnie wypełnic brwi lub je domalowac.Nie trzeba miec żadnych ogromnych umiejętności, aby właściwie posługiwac się produktem. Penseta-kolejny strzał w dziesiątkę, jest po prostu niezawodna w podróży.
Lusterko to też całkiem przydatna sprawa : )
Faktycznie, cena trochę odstrasza, ale zdecydowanie efekt końcowy jest tego wart.

Mała rzecz, która cieszy:-)

Recenzję zacznę od małej dygresji, na temat tego jaki zachwyt wzbudzają we mnie pięknie wystylizowane brwi modelek na pokazach mody...idealny kształt, mocne, gęste piękne brwi, które podkreślają kobiece piękno...brwi są dla twarzy tym czym jest rama dla obrazu...pozornie nieistotna kwestia związana z wyglądem, która ma ogromny wpływ na wyraz naszej twarzy!

Jestem posiadaczką dość ciemnych (odcień czarnego) brwi o ładnym łuku, długich i raczej tych bardziej widocznych niż niteczkowatych...jednak zawsze marzyłam o brwiach typu N.Vodianowa..:-) jednocześnie odstrasza mnie widok Pań, które mają karykaturalne, sztucznie namalowane brwi...

Po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu zdecydowałam się na eksperyment i zakup Benefitu do makijażu brwi....zakup uważam za trafiony:-)

Zacznę od tego, że produkt jest bardzo łatwy w użyciu, praktycznie za pierwszym razem udało mi się ładnie nałożyć kosmetyk na brwi, pomimo wcześniejszych obaw, że moja niewprawiona ręka będzie miała z tym problem...
Cenię sobie naturalny look jeżeli chodzi o makijaż, który jest dla mnie zabawą, miłą jednak krótką czynnością, a nie całym procesem z armią kosmetyków starannie nakładanych jeden po drugim....dlatego początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego zestawu w obawie przed długotrwałą czynnością i procesem nałożenia kosmetyku na brwi...okazało się, że nałożenie wosku oraz pudru/cienia zajmuje dosłownie i zaledwie minutę, stanowi szybkie muśnięcie, które daje super efekt:-)
Demakijaż jest równie prosty i bezproblemowy, wystarczy dwukrotne przyłożenie dobrego 2-fazowego płynu by oczyścić brwi z kosmetyku.

Brwi, pomimo tego że same w sobie są wyrazne, zyskały po nałożeniu kosmetyku jeszcze ładniejszy kształt, sa teraz niczym brwi modelek z wybiegów:-) przy tym wszystkim (tego najbardziej się obawiałam) brwi wyglądają bardzo naturalnie, nie są przerysowane, karykaturalne....

Idealnie wyregulowane, podkreślone brwi w naturalny sposób oczywiście, sprawiają że twarz jest niezwykle wyrazista, dla mnie - osoby, która nie szaleje z makijażem jest to idealny sposób na sprawienie by twarz nabrała charakteru...dzięki temu produktowi jest to możliwe!

Wszystko zamknięte jest w bardzo ładne (jak na kiczowaty styl Benefit) czarne pudełeczko z lusterkiem, dwoma dobrymi pędzelkami do nakładania wosku i pudru oraz małą pęsetką.

CENA 129ZŁ jest dośc wysoka jak na taki mamły bibelot, jednak mam nadzieję, że produkt będzie trwały i wystarczy na długo.

Rewelacja!

Na tą paletkę wydam każde pieniądze... to niesamowite jak wiele mogą zdziałać idealne brwi.
Z natury niestety moje idealne nie są ale ten kosmetyk w mig robi z nimi porządek :)

Cały zestaw składa się z cienia, wosku, pęsetki, pędzelka do wosku i pędzla do cienia. Dodatkowo lekcja makijażu, standrdowo jak w każdym kosmetyku benefita :)

Co do efektu- jednym słowem rewelacja.
Najpierw brwi traktuje woskiem, służy mi do tego skośny pędzelek. Od razu zaznaczę, że aby mieć idealny kształt często maluje brew na skórze :)))
Ale oczywiście to tylko drobne fragmenty brwi tam gdzie regulacja się nie powiodła, zdecydowanie lepiej wosk trzyma się włosów niż skóry (ale itak daje rade!) ;D
Kolejnym krokiem jest cień- nakładam go drugim pędzelkiem. Chcąc osiągnąć naturalny efekt najmocniej zaakcentowaną częścią brwi powinien być ich środek, tego też się trzymam i najwięcej cienia nakładam właśnie tam.
Na koniec brwi dokładnie przeczesuje pędzelkiem sephory do rozczesywania brwi i rzęs- tą końcówką przypominającą szczoteczkę do zębów ;)
Wtedy efekt jest naturalny i unikniemy "przerysowanych" brwi.

Mój zestaw jest w odcieniu medium, mocny brąz, wg mnie idealny bo nie idzie w ciepły odcień brązu a w ciemny- długo takiego szukałam.

Brwi poprawione tym zestawem trzymają się wiele godzin, nawet długie loty samolotem i upały nie są w stanie takich brwi zniszczyć ;)

Wydajność całkiem ok, używam od 3mcy i ubyło calkiem niewiele!

Opakowanie bardzo klasyczne patrząc na inne strojne opakowania benefita ale przede wszystkim trwałe funkcjonalne no i z lusterkiem! :)

Wcześniej uzywałam kredki do brwi, również Benefita i też jest godna uwagi, tyle, że ten cień daje troche więcej mozliwości korekty brwi niż kredka.
Wybór zależy od potrzeb, kredka jest łatwiejsza w użyciu niż zestaw, po prostu szybciej się nią maluje.
Tu jest więcej zabawy ale efekt idealnie dopracowanych brwi :) Już się nigdzie bez tego zestawu nie ruszam, jest boski i NIEZASTĄPIONY :)

sexi spojrzenie... mrr

To szaleństwo wydać 130zl na cienie do brwi, ale nawet sobie nie zdajecie sprawyjak zmieniaja wyraz twarzy! Jestem posiadaczka wyrazistych i wypielegnowanych, ciemnych i nie za cienkich brw-spokojnie obyłabym się, ale jak je sobie podrasuję to efekty sa w stylu WOW!!! Mam najciemniejszy zestaw, uzywam tylko skośnego pędzelka(jest dolaczony)mieszma wosk z cieniem na pędzelku i potem wyrównuję linie brwi od góry, uzupełniając zadzior na początku oraz nakładajac troszkę wiecej w załamaniu brwi od góry-daje to efekt sexi spojrzenia\\\\następnie trzeba wyczesac szczoteczka od tuszu i luxxx

uwielbiam

Bardzo fajny kosmetyk. Nie wymaga czasu i sama reguluję intensywność moich brwi.
Nie pamiętam, kiedy robiłam henne u kosmetyczki, która i tak szybko się zmywała. Produkt jest baaardzo wydajny.

Dobry ale znam równie dobre za mniejszą cenę

Chciałam sprawdzić o co tyle szumu więc w sephorze poprosiłam Panią od makijażu Benefit o nałożenie kosmetyku. Efekt rzeczywiście miły dla oka - ładnie i naturalnie podkreślone brwi, które po takim specyfiku stanowią świetną oprawę dla oka. Stąd tez i wysoka ocena. Przestraszyła mnie natomiast cena - jak dla mnie trochę za duża (ach te kosmicznie drogie Benefity.. :( ).

Poszukałam więc w necie i zdecydowałam się na 3 razy tańszą wersję takiego samego kosmetyku firmy elf. I powiem wam szczerze, efekt jest taki sam a trochę więcej pieniążków zostało mi w portmonetce. Więc jak kto woli. Fanek marki Benefit nie przekonam ale inne dziewczyny zachęcam do znalezienia tańszej, co wcale nie znaczy gorszej, substytucji.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

naturalne poskromienie

Skuszona Waszymi opiniami kupiłam ten produkt. Wybrałam kolor ten średni brąz i chyba jeszcze się skuszę na ten najjaśniejszy kiedy chcę aby makijaż był naprawdę bardzo delikatny a brwi jedynie dobrze ułożone.

Zestaw jest fantastyczny. Dwa bardzo wygodne pędzelki, malutka pęsetka, opakowanie eleganckie i praktyczne z lusterkiem.
Kolorowy wosk nie za ciężki, z fajnym poślizgiem. Cień bardzo naturalny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie