BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

BeneFit, Brow Zings (Zestaw do makjiażu brwi)

Pojemność 4,35 g

Zestaw ten służy do kształtowania brwi. Benefit Brow Zings zawiera wszystkie narzędzia potrzebne aby zadbać o brwi, by były gładkie i idealnie zdefiniowane.
Zestaw zawiera:
- wosk z pigmentem do nadawania kształtu,
- puder o odcieniu dopasowanym do wosku tzw. wypełniacz,
- dyskretna pęseta,
- pędzelek do nakładania wosku,
- pędzelek do nakładania pudru,
- lusterko,
- lekcja stosowania zestawu.
Dostępne odcienie: Light, Medium, Dark.

woski do brwi, cienie do brwi

Cienie dobre, ale nie idealne..

Używam ich od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są to dobre cienie ale...to chyba bez szału. Dają ładny efekt podkreślonych, zarysowanych brwi. Na dzień używam samego wosku z pigmentem. Na wieczór stosuję w połączeniu z cieniem.
Paleta jest wydajna, dosyć spora. Kolor medium w moim przypadku (włosy średnio-jasny blond) wygląda dobrze. Utrzymują się jeszcze do następnego dnia od pomalowania.

Jednak co było dla mnie zaskoczeniem to ten wosk. Ciężko się go rozprowadza, dlatego przed muszę go rozgrzać lekko aby łatwiej było go aplikować. Przez to cały mój makijaz się przedłuża. Wcześniej używałam smashboxa i takiego problemu nie było. Dlatego uważam, że do smashboxa jednak trochę mu brakuje. Widać różnicę w jakości produktu. Szkoda, że nie widać tego w cenach.

Ilość zużytych opakowań: 1 wziąż prawie całe

Bardzo dobry produkt

Bardzo fajne, praktyczne, estetyczne opakowanie. Pedzelki troche krotkie, ale trudno aby stworzyli 3 razy dluzsze opakowanie tylko przez wzglad na pedzle, ktore i tak kazda z nas w swoich przybrach posiada. Gdy mam czas bawie sie wiec moim standardowym pedzelkiem, ale do poprawy makijazu po kilku godzinach ciezkiej pracy, te krotkie spisuja sie wysmienicie. Produkt bardzo latwy w uzyciu, przede wszystkim wytrzymaly. Nie rozmazuje sie i przez caly dzien pozostaje w stanie prawie takim jak po aplikacji. Przy ewentualnych poprawkach wystarczy tylko delikatnie rozmazac to co sie zbieglo. Posiadam kolor light , ktory jest dla mnie idealny. Wystarczy odrobina, aby Twoje brwi nabraly wyrazu. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: Ociupinka z pierwszego :)

Moj kwc!

Nie wiem co ja bym zrobila bez tego zestawu :) Uwielbiam go :) W prostym eleganckim opakowaniu kryja sie cien i wosk utrwalajacy+ 2 pedzelki i pensetka.Produkt ma tez calkiem przydatne lusterko.Mam go w kolorze medium :) Produkt skradl moje serce i uzywam go ostatnio absolutnie codziennie do porzadnego podkreslenia swoich mysich slabo widocznych brwi.Nie nakladam go tak jak radzi producent,tylko mieszam na pedzelku dwa kolory i nakladam je rownoczesnie na brew.Uwielbiam ten efekt brwi naprawde widac na naszej twarzy,ale jest to efekt bardzo naturalny nie przesadzony,nie teatralny.Poprostu definiuje nasz caly makijaz i sprawia ze twarz nabiera wyrazu.Sam produkt rozprowadza sie bez zadnego zarzutu,nie zbieraja mi sie jakies kawaleczki cienia czy wosku miedzy wloskami.Idzie to bardzo szybko i sprawnie.Produkt bardzo wydajny,w zasadzie nie widze zadnego zuzycia:) Co do pedzelkow sa bardzo dobrej jakosci,czego sie nie spodziewalam,ale naprawde lubie sie nimi malowac bardziej niz duzym pedzlem do brwi.Sa dokladniejsze.Ogolnie nie zaluje nawet jednego £ wydanego na ten zestaw.CUDO!

Używam tego produktu od: ok 3 mcy

Świetny produkt

Mimo, że mam ciemne i gęste włosy to moje brwi są rzadkie i jasne - zupełnie nie pasują do mojej twarzy. Wcześniej używałam do brwi zwykłego ciemnego cienia do powiek (kredka wygląła zbyt sztucznie) - aż postanowiłam zaszaleć i wydać te 120 zł w Sephorze. Mam odcień medium. Kosmetyk jest genialny - umalowane nim brwi zmieniają totalnie wygląd twarzy. Wosk świetnie utrwala cień. A co najważniejsze dla mnie - wszystko wygląda bardzo naturalnie, założyłabym się, że większość osób, które spotykam nie zdaje sobie sprawy z tego, że moje brwi są mocno podmalowane :) Jest do tego naprawdę niesamowicie wydajny, więc uważam, że cena (początkowo szokująca) jest całkiem adekwatna - ja używam tego produktu już dwa lata i dalej jeszcze sporo zostało! Wady? Pęseta to chyba ozdoba, no chyba, że to ja nie potrafię jej używać.. No i niestety to co mnie najbardziej boli: cień jest kruchy - moje pudełeczko spadło z szafki i spora część cienia zamieniła się w okruchy i pył:/ Oczywiście nie każdy musi zrzucać pudełko - ale sądzę, że kosmetyk nie za bardzo nadaje się do noszenia w torebce czy zabierania na wyjazdy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno - używam cały czas od dwóch lat

Mój ideał !!

+ Opakowanie bardzo wygodne.
+ Dołączony pędzelek do wosku idealny, do cienia polecam z naturalnego włosia.
+ Można się nim bawić : nadawać różne kształty, regulować stopień podkreślenia.
+ Nawet chodziłam w nim na basen i nie zmywał się jeśli nie przetarłam dłonią.
+ Trwały.
+ Kolorystyka, mi odpowiada, jestem brunetką i odpowiada mi odcień medium.
Wcześniej malowałam nim po swoich brwiach codziennie, od dwóch miesięcy używam tylko wosku na końcówki. Tylko i wyłącznie dlatego, że w końcu odrosły.

Używam tego produktu od: 9msc
Ilość zużytych opakowań: Sądzę, że jeszcze spokojnie na rok wystarczy.

Idealny do makijażu brwi

Kiedyś stosowałam kredki ale odkąd odkryłam ten zestaw nie zamieniłabym na nic innego. W zestawie wosk do konturowania i puder do wypełniania. Można narysować naturalne brwi na co dzień jak i podkreślić i pogrubić na nocne wyjścia. Na początku nie wiedziałam jak poprawnie wyrysować brwi ale szybko doszłam do wprawy i teraz zajmuje mi to minutę. Pędzelki są świetne i bardzo precyzyjnie malują. Używam odcienia medium, chociaż jestem blondynką i nie uważam aby mój makijaż brwi wyglądam teatralnie. Wystarczy nieco praktyki i można naprawdę precyzyjnie i delikatnie wymalować brwi. Być może następnym razem wypróbuję jaśniejszy odcień. Wystarcza na dość długo o ile się nie rozsypie (niedawno zmienili opakowanie, więc może jest trwalsze).

Podsumowując:
Plusy:
+ precyzyjne kształtowanie brwi
+ wybór odcieni
+ dobre pędzelki
+ mini pęseta w zestawie przydaje się na wyjeździe ;)

Minusy:
- cena
- ostatnie opakowanie rozkruszyło się i było tak niewygodne w użytkowaniu, że musiałam je wyrzucić, bo wszędzie się rozsypywało

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte i 1 w trakcie używania

rudzielec

Nie mój typ. Uwielbiam cienie do brwi Catrice, które mają neutralny, popielaty odcień.
Tutaj Benefit (mam odcień light) daje rudość, dodatkowo wosk + cień daje b. nienaturalny efekt przemalowania (często spotykany na angielskich ulicach). Nie mam ochoty na więcej testów, bo Catrice przebija Benefita - ceną i naturalnym kolorem.
Wosku nie potrzebuję, bo zazwyczaj cienie utrwalam korektorem do brwi Delia.

Ocena niska, bo oczekiwałam czegoś spektakularnego (w końcu to popularny na KWC produkt o świetnych recenzjach). A jednak :( Szkoda :(

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kilka prób

Jednak zbyt nienaturalny efekt, ale nie znam niczego lepszego...

Zachęcona wspaniałymi recenzjami i filmikami instruktażowymi na youtube zakupiłam ten produkt online. Czekałam na niego około tygodnia i kiedy wreszcie go dostałam rozczarowałam się... Może to kwestia zbyt wysokich wymagań, ale spodziwałam się, że produkt będzie moim KWC, ale do rzeczy:

Zakupiłam produkt w kolorze dark.
Pęseta i 2 pędzelki to raczej zbędne gadżety - są za małe i nieporęczne, ale przecież nie w nich tkwi sedno.
Wosk - bardzo mi się spodobał - układa, nieco przyciemnia i dodaje blasku brwiom.
Cień - niestety jak dla mnie nieco zbyt rudy, a po pełnej aplikacji daje nienaturalny efekt. Z całą pewnością lepiej sprawdzi się w świetle sztucznym niż dziennym.

Używam kosmetyku, bo póki co nie znalazłam niczego lepszego (stąd moja jednak pozytywna ocena). Używam więc non stop wosku i odrobinki cienia w miejscach gdzie mam przerzedzenia.
Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie zużycia pierwszego opakowania

Cudowne pudełko!

Z dużą rezerwą podchodziłam do tego produktu, wprawdzie widziałam pozytywne recenzje, ale jakoś ciężko było mnie przekonać, że taki niepozorny kosmetyk może być czymś, co odmieni mój wygląd. Przypomniałam sobie o nim w Sephorze i poprosiłam panią, by mnie nim pomalowała. Wow! Jeszcze tego samego dnia wróciłam po niego. Mój kolor to medium, jest idealny. Brwi są perfekcyjnie podkreślone, wyglądają baaardzo naturalnie. Znakomicie podkręcają look. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Szału nie ma

Na pierwszy rzut oka ciekawy zestaw.
Ale nawet nie porównując go z innymi kosmetykami nie zachwycił mnie.

Pęseta się do niczego nie nadaje, mogłoby jej nie być.
Fajny jest skośny pędzelek, ale nie koniecznie do malowania brwi. Jest płaski i cieniutki, robi bardzo wyraźne kreski. Nie da się nim naturalnie podkreślić brwi, a do środkowego końca brwi jest ten pędzelek za szeroki by go podkreślić dobrze.
Wosk ma odpowiedni kolor, jednak cała ta zabawa z 2 pędzelkami, a potem malowanie po brwiach cieniem jest mozolna, efekt mocny nienaturalny.Nie da się go stopniować.

Za dużo gadżetów, za mało konkretów.

Cena jest nie mała, a w porówniu z Bobbi Brownem Natural Shaper Benefit nie jest dla mnie wart złotówki.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 regularne

WOW!

Znajdując w końcu idealny kształ brwi, chciałam czegoś jeszcze - ich pięknego podkreślenia! Z Brown Zings to może się naprawdę udać :) Dwa kolory są ok, bo można dopasować do koloru skóry. Dwa pędzleki (dzięki Bogu!) także są załączone, by niepotrzebnie nie miszać dwóch odcieni :) Można pomalować je bardzo dokładnie, czasami uzupełniając "braki" :). Dodatkowa pensetka pozwala na szybkie usunięcie niepotrzebnych włosków, chociaż muszę przyznać, że nie jest wygodna w użyciu. Łapie cieżko i niezbyt dobrze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

The best I\'ve ever had

To jest najlepszy zestaw do podkreślania brwi, z jakim miałam do czynienia. Jestem blondynką i Light jest dla mnie idealny. Bardzo lubię wosk do podkreślania moich brwi, ale zwykle wszystkie są za ciemne albo sztucznie brązowo wyglądają nałożone. Ten ma kolor bardzo naturalny, nie jest nachalnie intensywny i zarówno kolor wosku jak i cienia są do siebie dopasowane, czego nie można powiedzieć o jego odpowiedniku z ELFa.
Kolejną rzeczą, jaką się zachwycam w Brow Zings są pędzelki dołączone - skośny jest idealnie cieniutki, zeby wejść pomiędzy włoski i zagęścić brwi (o co mi najbardziej chodzi, bo przyciemniać nie chcę).

Wiem, że droga inwestycja, ale produkt wydajny baaardzo, więc uważam, że warto :)

Ilość zużytych opakowań: to moje pierwsze