KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 75% osób
    Owocowysad
    6 grudnia 2023 o 13:07
    Nawilża i nabłyszcza!
    Ożywkę do włosów "Efekt plumping" testowałą razem z pozostałymi kosmetykami z serii Hair Rituals w KR - dziękuję za taką możliwość portalowi Wizaż :) Poręczna lekka tubka o pojemności 175 ml, PAO 3 miesiące od daty pierwszego otwarcia. Czytelna i minimalistyczna szata graficzna opakowania utrzymana w spójnej stylistyce i kolorystyce dla całej serii Hair Rituals. Wszystkie czytelne i niezbędne informacje zostały podane. 96% składników pochodzenia naturalnego, formuła bez mikroplastiku, bez silikonów, bez SLS-u, oleju parafinowego. Tubka stabilnie stoi na nakrętce otwieranej na klik. Odżywka w kolorze białym szybko rozprowadza sie na włosach, dobrze je pokrywa, nie spływa. Wystarczy trzymać na włosach 3-5 minut, zarówno przed jak i po myciu włosów - idealna propozycja dla włosomaniaczek. Wydajna, zapach jest zmysłowy jak informuje producent i długo się utrzymuje. Włosy po zastosowaniu z łatwością się rozczesują, zostały nawilżone, miękkie i błyszczące. Każdą z odżywek marki Tołpa z serii Hair Rituals stosowałam po 10 dni z rzędu. Polecam :)
    Używa produktu od:miesiąc

43 osób uznało tą opinię za pomocną
    Krowa1989
    7 grudnia 2023 o 22:40
    Nawilża, wygładza, nabłyszcza
    Odżywka do włosów z efektem plumpingu marki Tołpa, to kolejny element zestawu otrzymanego w ramach testu Klubu Recenzentki i pierwsza z odżywek, która poszła pod topór. Mam włosy wysokoporowate, skłonne do puszenia, łamania i rozdwajania, więc nigdy nie rezygnuję z nakładania odżywki lub maski, dlatego mail z informacją o dostaniu się do testu bardzo mnie ucieszył. Odżywka ma prawdziwie aksamitną konsystencję, ale jest dość luźna, chociaż wcale nie mało treściwa. Ma biały kolor, a także posiada zapach spójny z całą linią Hair Rituals, czyli słodki, waniliowo-kwiatowy, kobiecy i mocno zbliżony do perfum Si od Armaniego. Marka kojarzy mi się z bardziej naturalnymi aromatami, ale ten podoba mi się równie bardzo, a w przypadku odżywek jest dość trwały i utrzymuje się na włosach przez długi czas. Tytułowa odżywka bez problemu rozprowadza się na pasmach i mimo lekkiej formuły nie spływa z nich. Szybko się wchłania, więc spłukanie jej z włosów nie sprawia dużych problemów. I już podczas spłukiwania czuć, że włosy stają się gładsze. Podczas stosowania odżywki nie miałam najmniejszego problemu z plątaniem czy rozczesywaniem, chociaż przy odpowiednim obchodzeniu się podczas mycia i tak nie mam z tym większych problemów. Pasma za każdym razem były gładkie, błyszczące, nawilżone i bardziej chętne do skręcania. Odpowiednio dociążone, ale nie obciążone. Do odbicia od nasady się nie odniosę, ponieważ nie używam odżywek aż tak wysoko. Skład w tym przypadku również wygląda bardzo dobrze, a mamy w nim glicerynę, betainę, masło shea, ekstrakt z torfu, kwas hialuronowy, puder ametystowy, hialuronian sodu, wit. E, kwas mlekowy. Do tego substancje kondycjonujące, zapach, łagodne konserwanty. Odżywka znajduje się w miękkiej, plastikowej tubie zamykanej na zatrzask. Tworzywo ma ładny, wrzosowy kolor, a grafikę tworzą jedynie napisy. Opakowanie jest funkcjonalne i wygodne do użytkowania nawet mokrymi rękoma. Cena uczciwa, dostępność całkiem dobra, więc ja mogę jedynie polecać.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    dark_lady1997
    6 grudnia 2023 o 21:31
    4 / 5
    Nie widzę efektu plumpingu
    Odżywkę otrzymałam od Wizaż.pl do przetestowania razem z innymi produktami marki tołpa. Jako, że myję włosy co około 4-5 dni, nie miałam okazji do wypróbowania kosmetyku wystarczającej ilości razy, ale mogę podzielić się pierwszym wrażeniem. Odżywka znajduje się w tubie z zamknięciem na "klik". Utrzymana jest w kolorystyce charakterystycznej dla całej serii Hair Rituals. Odżywka ma jak dla mnie odpowiednią konsystencję, ale nie jest zbyt wydajna. Muszę jednak zaznaczyć, że mam długie (za pas) i bardzo gęste włosy, więc trochę tej odżywki muszę zużyć. Zapach taki jak w przypadku pozostałych produktów z serii, a więc lekko szyprowy, przypominający Passion Dance od Avonu. Mi się podoba. Długo utrzymuje się na włosach. Zadaniem odżywki było wywołanie efektu "plumping", a więc uniesienia od nasady przy jednoczesnym nawilżeniu i zmiękczeniu włosów. Moim zdaniem spełniona została tylko ta druga część obietnic. Włosy są po niej wygładzone, miękkie i bardziej błyszczące. Łatwiej się rozczesują. Niestety brakuje mi uniesienia włosów, na który liczyłam. Mimo że mam gęste włosy, na górze są raczej oklapnięte ze względu na ich ciężar. Odżywka zrobiła na mnie najmniejsze wrażenie wśród całej serii Hair Rituals, ale i tak jest to dobry produkt. Nie spełnia podstawowej obietnicy producenta (efekt plumping), ale sprawia, że włosy są miękkie i gładkie. Jak dla mnie wszystkie trzy odżywki od tołpy dają praktycznie taki sam efekt, ale raczej muszę dłużej je testować, aby zauważyć jakąś większą różnicę. Podsumowując, odżywka jest produktem wyraźnie poprawiającym kondycję włosów, ale nie dającym tytułowego efektu plumpingu. Na ten moment uważam, że lepszy efekt dają pozostałe dwie odżywki z serii. Do tego produktu raczej nie wrócę.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

26 osób uznało tą opinię za pomocną
    Magdalena1385
    13 maja 2024 o 22:47
    4 / 5
    Spodziewałam się czegoś innego,ale jest przyzwoicie
    Moje włosy sa z natury skłonne do skrętu, średnioporowate, szybko robiące się na końcach wysokoporowate, jako humektant zazwyczaj stosuje aloes, odżywkę w Hiskin crazy hair, ale tym razem postanowiłam dać szansę czemuś nowemu. Czy jestem zadowolona? I tak i nie. Odżywka jest dość gęsta i ciagnaca się, co przy włosach,które jak są mokre i miewają jeszcze skłonność do złamań jest dość problematyczne, trochę innej konsystencji się spodziewałam,ale ok, jakoś to szło, zapach ma całkiem przyjemny,na włosach długo się nie utrzymuje. Tuba jest miękka, wygodna i estetyczna. Co do meritum czyli działania, na pewno włos jest po niej pełniejszy, bardziej miękki i mięsisty, łatwiej je rozczesać to na pewno,skrętu nie prostuje ale też nie podkręca,na plus shea co by humektant nie odleciał w eter. Niestety brakuje mi tu większego blasku i wygładzenia,który np Hiskin mi daje,tam jest więcej tych ekstraktów, które najwidoczniej to włosom dają,być może lekko je zakwaszając. Oczywiście dla mnie solo ta odżywka to było za mało,po zawsze jeszcze jakiś emolient a czasem cos z proteinami,zależnie od potrzeb. Ma u mnie 4.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    wypchanesiaty
    5 kwietnia 2024 o 8:53
    Tafla
    Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z odżywką Efekt Plumping firmy Tołpa. Jest to jedna z odżywek z serii Hair Rituals. PAO produktu to 3 miesiące od otwarcia. Stosowałam czasem przed myciem włosów, ale również po umyciu. Odżywka bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Ma lżejszą formułę, ale treściwą. Po spłukaniu włosy są nawilżone i gładkie. Z łatwością się rozczesują, a po wysuszeniu uzyskuję sypką taflę. Włosy nie są obciążone po zastosowaniu odżywki. Produkt pozostawia na włosach dosyć nieoczywisty, piękny zapach. Przypomina mi kompozycję kwiatów. Produkt nie zawiera: •SLS, •silikonów, •mikroplastiku. Skład wzbogacony o: •Kwas hialuronowy- którego zadaniem jest nawilżenie, •Masło shea- wygładza i nawilża. Odżywka zamknięta w poręcznej tubce, o spójnej szacie graficznej produktów z serii Hair Rituals.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Dobrze nawilża
    • Nie obciąża włosów
    • Nie zawiera SLS, mikroplastiku, silikonów.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Hebe