Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Vipera, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, wielofunkcyjny

Pojemność 6,2 g

Puder nadaje skórze efekt zdrowej skóry, koryguje rysy twarzy, przyciemnione części wydają się mniejsze i subtelniejsze - to zapewnienia producenta. Od siebie mogę dodać, że świetnie sprawdza się jako "udawacz" opalenizny.

swietny!

puder jest naprawde wyjatkowy, uzywalam go kiedy bylam opalona i swietnie rozswietlal dzieki malym drobinkom, podkresla opalenizne. lato minelo, mam jasna karnacje i teraz uzywam go jako rozu. w lecie na pewno wroce do tradycyjnej formy uzywania. dodam ze puder nie zostawia na twarzy zadnej "maski" i jest bardzo dyskretny. wysoka jakosc za niska cene.

super!

Kupiłam ten puderek zachęcona opiniami recenzentek i przyłączam się do grona jego wielbicielek. Delikatnie brązuje cerę i nadaje jej jakby rozświetlony efekt dzięki zawartości złocistych drobinek. Nie jest jakoś specjalnie ciemny dlatego nie wygląda na twarzy nienaturalnie. Opakowanie poręczne, załączona gąbeczka świetnie spełnia swoją rolę, no i jeszcze jeden plus za lusterko. Za tę cenę - rewelacja. Polecam.

zabójczo zajefajny!

Ten puder jest po prostu cudowny!-ma ładne pudełeczko, z lusterkiem i puszkiem,-ja mam ciemny, żywy badzo ładny brązik z drobinkami złota,-ładnie sie rozprowadza, delikatny-wydajny!-bardzo taniP-O-L-E-C-A-M!!!

naprawdę dobry

Był taki czas w moim życiu, kiedy byłam opalona ;)Wtedy pojawiła się nagła potrzeba posiadania ciemniejszego pudru, a że jak słusznie przewidywałam - opalenizna nie trzyma się mnie długo - potrzeba wymagała by puder był tani.Tak więc o zakupie zdecydował przypadek, ale wyjątkowo fortunny, bo puder jest naprawdę dobry jakościowo i wygodny w użyciu. Pierwsze moje opakowanie pudru w kompakcie, które naprawdę nadawało się do noszenia w torebce.Opalenizna zeszła i nie zdążyłam go zużyć, ale mam go nadal - nie wyrzucę - to by była zbrodnia ;)16 września 2003.Czuję się w obowiązku podnieść ocenę. Ostatnio skończył mi się róż i wypróbowałam wszystkie za ciemne pudry jakie miałam pod ręką i wróciłam też do specyfiku vipery. Mam bardzo teraz podrażnioną skórę i wyraźnie czuję nakładanie pudru (rysowanie szkła), ale ten jest cudownie mięciutki! No to up. :)No i róż z niego świetny :)

godny polecenia!

Superpuder!
Co do konkretów: bardzo dobry produkt-brązuje delikatnie, ale bez problemu można zrobić z siebie "murzynkę", o ile nałożymy go więcej. ;) Bardzo ładnie rozświetla twarz-dzięki obecności drobinek, naprawdę wygląda to wspaniale, twarz prezentuje się tak, jakby była świeżo muśnięta słońcem. Jest niewidoczny na twarzy, nie tworzy maski,nie ściera się.Pudełeczko jest wygodne, z lusterkiem. Kosmetyk ma trochę chemiczny zapach, ale można to przeboleć , szczególnie jeśli przypomnimy sobie cenę tego produktu. :) Nie widzę potrzeby kupowania specyfiku z wyższej półki.Ten jest na 5!