Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Ogórkowa z glinką zieloną

Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Ogórkowa z glinką zieloną

Maseczka polecana dla cery tłustej i mieszanej, także z tendencją do łojotoku. Nieperfumowana. Zawiera alantoinę oraz witaminy E i B-5. Dobrze oczyszcza skórę, delikatnie ściąga pory, nawilża i reguluje natłuszczenie naskórka. Zmniejsza połyskliwy wygląd skóry na czole, brodzie i w okolicach nosa. Kilkukrotne zastowanie wyraźnie wygładza naskórek, poprawia napięcie i koloryt skóry. Zielona glinka kaolinowa działa oczyszczające, odkażająco i gojąco. Wyciąg z ogórka poza nawilżaniem wykazuje działanie kojące.
Zawartość saszetki wystarcza na dwukrotne użycie.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy:15-20 minut

moja ulubiona

uwielbiam ją za to ze daje od razu efekt wypoczetej gladkiej skory;) zaczerwienienia i zaskorniki znikaja. poradzila sobie nawet z pekajaca skora na nosku. świetna maseczka za 2 zł inne o wiele droższe maseczki moga sie schowac..;pUżywam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 70...

moja :)

Uzywalam ta maseczke razem z moja kolezanka... dawne czasy bylysmy na studiach... ehh Wracajac do tematu bylysmy obie bardzo zadowolone. Rozne maseczki uzywalam ale ta jest naprawde rewelacyjna. Moze tylko, leciusienko i bardzo rzadko scigala mi skore na policzkach. Ale poza tym slicznie wygladzala , oczyszczala, odzywiala itd , dla mnie cudo :) efekty naprawde widac
podobna maseczka tylko z witaminami juz mnie niestety uczula

Używam tego produktu od:dawien dawna
Ilość zużytych opakowań:mnostwo

no nieeee :(

ja nie wiem ale chyba mam zbyt duze wymagania wzgledem maseczek:( nie spodziewalam sie jakichs powalajacych efektow ale przynajmniej przyzwoitych (czyt:widocznych). zuzylam 1 saszetke (na 2 razy) i stwierdzam ze efektow nie ma:( skora moze byla wygladzona.troszke ujednolicona i jakby jasniejsza no ale taki sam efekt uzyskuje po zastosowaniu toniku Garniera:D bardziej liczylam na jakies wlasciwosci "regulujace" swiecenie sie twarzy niestety po zmyciu maseczki swiecilam sie juz po 20 min.Pory nie byly sciagniete no ale na to juz nie smialam liczyc.podsumowujac -szukam dalej:)dla takich efektow szkoda zachodu.aha!skora byla jakby troche zaczerwieniona i piekaca (trzymalam 20 min) wiec to chyba przemawia na niekorzysc.

Używam tego produktu od:uzylam 2 razy w odstepie kilku dni
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

Lubimy się :-)

Maseczki tej firmy znam od kilku lat, ale o ich działaniu miałam okazję przekonać się dopiero niedawno. Za każdym razem będąc w Rossmanie mój błądzący po półkach wzrok zawsze padał jakoś właśnie na nie - nie wiem czemu, chyba moja skóra telepatycznie dawała mi do zrozumienia, co by jej dobrze zrobiło ;) Przyznam szczerze, że zawsze omijałam te maseczki z daleka, bo te kolorowe, żarówiaste opakowania jakoś mnie odstraszały ;) Ja wiem, że kiepskie opakowania kryją w sobie czasem istne perełki, ale te były tak kiczowate...
Niestety któregoś razu moja broda doznała zmasowanego ataku krosteczek, krost i w końcu gigantycznych bulw, których ni czorta nie mogłam się pozbyć :-( , więc pognałam do sklepu i wkładałam do koszyka wszystko, co miało na opakowaniu napisane: oczyszczające, przeciwtrądzikowe, ściągające tudzież antybakteryjne. W ten sposób wreszcie i ta maseczka znalazła się w moim posiadaniu :-)
Zanim ją jednk ostatecznie wrzuciłam do koszyka, dokładnie przeanalizowałam skład, bo po traumatycznej przygodzie z ogórkowym wyżeraczem Ziaji mam uraz psychiczny do wszystkiego, co ma w składzie wyciąg z ogórka :-( Tutaj na szczęście wyjątkowo mi służy :-)
Maseczka ma kolor zielony, zapach - hm...- taki "błotny", gęstą i "tępą" konsystencję. Stosowałam co drugi dzień i trzymałam na twarzy ok. 30 minut i efekt bardzo mnie zadowolił: skóra z lekka oczyszczona, pory domknięte, koloryt wyrównany (tzn. buzia pięknie rozjaśniona, zaczerwienienia znikają), gładka, miękka w dotyku no i utrzymujący się długi czas absolutny mat! :-)
Stosowana codziennie (tylko na brodę) przyspieszyła ustępowanie zmian skórnych (lekko podsusza). Moja cera pokochała tę maseczkę - ona faktycznie ma jakieś "antystresowe" działanie, bo po jej użyciu jestem wyjątkowo zrelaksowana!
Aha, i nawet wydajna - jedna saszetka starcza mi na 3-4 użycia.

dla mnie ok

jak dla mnie maseczka jest w porządku. Ładnie wygładza skórę na twarzy, odświeża. Co do zwężania porów to nie jestem tak do końca pewna i dlatego nie daję maximum gwiazdek. Świetnie sie rozprowadza, jest bezzapachowa. Rzeczywiście swietnie się wchłania. Nie zasycha na buzi, doskonale się zmywa. Polecam.

średnia

to chyba pierwsza glinkowa maseczka, jakiej używałam, i o ile kiedyś nakładałam ją z uporem maniaka i cośtam faktycznie robiła z buzią, to teraz, z perspektywy czasu, po użyciu wielu innych błotniaków wiem, że nie robiła zbyt wiele. Jest dokładnie taka, jak napisał producent - antystresowa. Ładnie uspokajała buzię, lekko nawilżała, łagodziła podrażnienia. Odtłuszczała, ale zbyt słabo jak na moją mieszano-tłustą skórę. Nie zwężała też za bardzo porów, ani nie oczyszczała ich jakoś wybitnie. Mimo wszystko mam do niej dziwny sentyment, więc może kiedyś jeszcze do niej wrócę i zweryfikuję swoją opinię.

ilość zużytych opakowań: kilka (może nawet naście)

Placebo

Zużyłam tylko jedną saszetkę (na 3 razy), ale już wiem, ze więcej nie kupię.

Co to w ogóle jest?! Nie widzę żadnych efetów jej działania, żadnego oczyszczenia, odświeżenia ani "odstresowania". Oczekiwałam, że kaolinowa maseczka będzie choć trochę ściągała pory i regulowała wydzielanie sebum (mój błąd: powinnam przed zakupem wczytać się w KWC, ale zakup przypadkowy był, KWC nie leży na półkach w Tesco, a szkoda). Oczywiście nie ma o tym mowy, bo błotnista maź, jaką ta maseczka jest, w ogóle na twarzy nie zasycha. Łatwo ją za to zmyć, ale co z tego?
Nie ożywia, nie rozjaśnia, nie nawilża, no po prostu równie dobrze mogłabym natrzeć się błotem z ziemi doniczkowej, a kto wie, czy nie lepiej bym na tym wyszła, bo to torfowa ziemia jest ;)

Trzymałam po 20 minut i dłużej - zero rezultatu.
Nie podrażnia, ale to chyba oczywistość, a nie zaleta.
Ciężko się rozprowadza, ślizga po skórze, ma słabą przyczepność.
Pomyłka, jednym słowem.

warto wypróbować

bardzo przyjemna maseczka, o super konsystencji, co sprawia ze nakładanie jej jest przyjemnością;) aby były jakies efekty warto trzymac ja co najmniej 20 min,a najlepiej dluzej.Jest bardzo delikatna w działaniu, na pewno nie ściaga porów tak jak chocby glinka Argiletz, powiedzialabym ze nawet minimalnie, ale w tym jest wlasnie fajna bo mozna dac troche skórze odpoczać;) cera jest po niej gładka i mięciutka, ale nie ma jakis super wlasciwosci oczyszczajacych.Saszetka starcza mi na 4-5 razy.

rewelacja

Najlepsza maseczka, jakiej używałam. Zielona glinka jest niezastąpiona. Kosmetyk NAPRAWDĘ zwęża pory, może nie jest to efekt strasznie długotrwały, ale regularne stosowanie robi swoje. Poza tym, żeby się "upięknić" przed wielkim wyjściem ;) warto sobie go zaserwować. Przyjemna konsystencja błotka. Tylko opakowanie mogłoby być wygodniejsze (np. tubka), ale za tę cenę można się trochę "pobabrać" ;). Bardzo wydajna, mi starcza na conajmniej 3 użycia

Nie

Maseczka nie spełnia moich oczekiwań i obietnic producenta.
- nie sciąga porów,
- nie zauważyłam oczyszczania, ani gojenia
- również nie reguluje, więc matu tez nie dostrzegłam

Kolejna maseczka która ani nie pomaga, ani nie szkodzi

Używam tego kosmetyku kiedys 3 opakowania po 2 razy w tygodniu przez ok. 2 miesiące

dla mnie bliska

Chyba najlepsza z serii tych maseczek. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, wydajna. Czuje ,że skóra jest odprężona.
Jeden minus - przy końcu opakowania maseczka zbija się w jakieś "gluty", szczególnie jeśli sie jej dobrze nie zabezpieczy.

taka sobie

Dobrze sie roprowadza i zmywa.
Jest tania...
I na tym zalety sie koncza.
Nie zachwycila mnie. Nie zauwazylam obiecywanych przez producenta efektów. Mam naprawde problemowa cere ale niektore maseczki "coś" dawaly. Ta nie za bardzo.
Raczej nie skusze sie na wiecej.

Jest wydajna.1 opakowanie starczylo na 4 uzycia.