Yes To, Yes To Cucumbers, Color Care Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Yes To, Yes To Cucumbers, Color Care Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Szampon do codziennej pielęgnacji włosów koloryzowanych. Oczyszcza, nawilża, nadaje połysk. W 99.6% naturalny, bez pochodnych ropy naftowej, SLS i parabenów.

nie dla mnie

Delikatne, ekologiczne szampony żądzą się swoimi prawami. Niestety potwierdziło się, że nie są dla mnie.

Szampon kupiłam za jakieś 35zł (500ml) więc na prawdę okazyjnie porównując ceny w Sephorze ;)

Plusy:

*zapach - delikatny, ogórkowy, letni, super
*konsystencja - żelowanie
*nie podrażnia skóry głowy

Minusy:

*plącze włosy - użycie odżywki obowiązkowe
*średnio się pieni - dla kogoś kto lubi slsową pianę - mycie 2 krotne, a nawet 3 wskazane
*pozostawia tępe w dotyku włosy po wysuszeniu, takie suche - gdzie to nawilżenie?

Nie polubiliśmy się.

ogórek-samo zdrowie:)

Szampon kupiłam na wyprzedaży w Sephorze - za jakieś 25 zł. Za cenę regularną (chyba ponad 60 zł) to nawet bym na niego nie spojrzała:)
Skład bez zbędnej chemii, sympatyczny zapach - trzeba było spróbować:)
W składzie brak: pochodnych ropy naftowej, formaldehydu, SLS/SLES, silikonów ani parabenów.
Duża pojemność i wydajność - to kolejny plus (chociaż jeśli chodzi o szampony - to ja stosuje płodozmian).
Szampon dobrze myje włosy - niewielka ilość wystaczy do ich umycia. Nie plącze, nie powoduje łupieżu. Nie wysusza włosów i skóry głowy.
Z tym nawilżeniem z opisu - nie zauważyłam. Ale ja i tak do każdego mycia stosuje odżywkę.
Na pewno wart wypróbowania - to jednak dużo lepsze rozwiązanie od wielu drogeryjnych szamponów.
Minusy? Na pewno cena regularna oraz dostępność (widziałam je tylko w Sephorze).
Sympatyczny, naturalny szampon - ale na pewno bez efektu wow;)

może być ale za 29 zł :)

Kupiłam w promocji za 29zł, chciałam inny bo nie farbuję włosów, ale pozostałe były w cenie regularnej.
Plusem jest bardzo duża wydajność - duża butla, łatwe otwieranie i potrzeba naprawdę niewielka ilość aby umyć włosy. Butla 400 ml starczy na długo. Plusem jest miły ogórkowy zapach, który nie utrzymuje się na suchych włosach - szkoda.
A właściwości myjące? - Przeciętne, świeżość utrzymuje się przeciętnie, włosy plączą się po nim przeciętnie. Czyli ani nie jest świetny ani do bani. Za 29 4+ za 65 zł 3. Wystawiam 3+.

spokojna głowa

Na początku spodobało mi się to, że jest go tak dużo. Mam bardzo długie włosy i dlatego szampony relatywnie szybko mi schodzą. Ale nie ten- jest megawydajny:)

Szampon ma bardzo ciekawy skład, co mnie po prostu rozczula. I poniekąd jakby ekologiczny. No, zobaczymy, pomyślałam:D

Pieni się ładnie, ale dopiero w 2-3 myciu, do pierwszego mycia używam przeważnie czegoś tańszego. Taka higiena to czysta przyjemność, bo szampon ma bardzo ładny kolorek i zapach:)

Nie zauważyłam, żeby plątał włosy, ale ja zawsze używam odżywki, chociażby na końcówki, ale zawsze, więc w jakiś sposób jednak te włosy osłaniam. Ogólnie po umyciu tym szamponem włosy są sprężyste, pełne życia, są takie w sam raz na wyjście z domu, żeby pokazać się ludziom na oczy;)

Dobrze wpływa na skórę głowy, nie ma mowy o łupieżu.

Szampon na pewno należy do mojej czołówki, ale bardziej zachwycił mnie Yes to Tomatoes. Również warto wypróbować.

Co jeszcze- kupiłam go w miłej promocji, chyba za 29 zł i to mnie cieszy, bo ostatnio strasznie oszczędzam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

BARDZO DOBRY SZAMPON!!!

Pierwszy szampon jaki kupiłam tej marki- Yes To Carrots.Kupiłam na próbę, ponieważ chciałam przejść na naturalną stronę kosmetyków;)
Szybko przekonałam się o skuteczności i poleciałam dokupić odżywkę.
Kiedy po pół roku, tak tak na tyle wystarcza szampon i odżywka:) więc..kiedy już skończył mi się mój "zestaw" pielęgnacyjny, a w sephorze nie było cudnej marchewki, postanowiłam spróbować moc ogórków.
Mam włosy farbowane, a właściwie rozjaśniane.
Efekt jak w poprzedniku- widoczny od pierwszego zastosowania.

Plusy:

Włosy po umyciu są:
- Jedwabiście gładkie
- Lśniące
- Dobrze się rozczesują
- Dobrze się układają
- Są odżywione i pełne życia!
- Bardzo wydajny! Przy myciu 3 razy w tygodniu wystarczył na pół roku!
- Dobrze się pieni
- Łatwo go spłukać
- Włosy są lekkie, nieobciązone

Nie zauważyłam żadnych wad. Kosmetyki Yes To są dla mnie idealne pod każdym wględem.
Cena 65 zł nie robi wrażenia przeliczając na 6 miesięcy stosowania, a efekt jest naprawdę bardzo dobry. Używam na zmianę. Pół roku Carrots, następnie zmieniam na Cucumbers.
Nie chcę juz innych kosmetykow.Znalazlam KWC

Swietny szampon.

Pierwszą recenzję tego szamponu którą napisałam usunięto, bo za krótko szamponu używałam. Tą piszę ponownie po prawie pół roku stosowania. Szampon jest fantastyczny. Bardzo dobrze myje, odświeża i pielęgnuje włosy. W ogóle nie obciążą, pięknie pachnie. Plus za bardzo dobry skład i generalnie bardzo wysoką jakość produktu.
Minusem jest cena: 65 zł za szampon (nawet tak wydajny jak ten) to zdecydowanie za dużo, więc go kupuję przy zniżce 20% lub jak ostatnio, podczas letniej wyprzedaży za 29 zł, a to bardzo dobra cena za tak wysokiej jakości produkt.

Używam tego produktu od: prawie pół roku, używam na zmianę z Yes To Carrots.
Ilość zużytych opakowań: drugie.