Cree, Odżywki w żelu zmywające lakier

Cree, Odżywki w żelu zmywające lakier

Doskonale zmywają wszelkiego rodzaju lakiery do paznokci. Dzięki zawartości keratyny, protein jedwabiu oraz witamin A, E i F, wzmacniają i uszczelniają płytkę paznokciową, stymulując wzrost paznokci, czynią je grubszymi, gładszymi i mniej łamliwymi.
Zapach morski i świeżej mandarynki.

przekonałam się

+ ma w miarę przyjemny zapach, jak na zmywacz do paznokci
+ nie wysusza paznokci, dzięki konsystencji żelu jest mniej drażniący dla płytki paznokcia!
+ odżywia
+ dokładnie zmywa, lecz trochę trzeba się przy tym namęczyć...
+ bardzo wydajny
+ wart swojej ceny

- dość długi czas rozpuszczania lakieru
- konsystencja, trochę lepiąca, przez co rozwarstwiają się waciki, zwłaszcza przy kilku warstwach lakieru, zmywacz słabo daje sobie radę z szybkim rozpuszczeniem.

Używam tego produktu od: rok

jeden z lepszych, które miałam

Dziwią mnie takie niskie oceny tej odżywki. Jak na wytwór zmywaczopodobny jest na prawdę dobry. Fakt, że trzeba się trochę namęczyć ze starciem lakieru, ale za to w ogóle nie błyszczy paznokci. Za to są mocniejsze i nawilżone (tj. nie są suche jak po większości zmywaczy). Ma też niezły zapach. Na pewno kupię go po raz kolejny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

nie śmierdzi

zmywacz ten nie smierdzi i to jest jego wielki plus, kupiłam go dosc dawno, czesto uzywam a nadal jest go duuzo, wiec drugi plus za wydajność.
zmywa srednio, ale juz mam na niego strategie. najpierw zmywam "do połowy" lakier w wszystkich paznokci, a pozniej nowym wacikiem juz do końca.
czy odzywia...chyba odzywia, a przynajmiej nie wysusza.

Używam tego produktu od:3msc
Ilość zużytych opakowań:1/5

TRAGEDIA

wydałam 14,99 na zmywacz którego bym nawet nie chciała za darmo... zmycie lakieru z obu rąk zajmuje w najlepszym wypadku 20min... przy czym zaczynają dłonie boleć bo trzeba naprawde mocno przyciskac wacik

gdy zostawiam go na paznokciach na kilka minut czuje takie zimno na paznokciach... jakby chłodził

fakt nie śmierdzi ale nie zauważyłam by odżywiał

podsumowanie: nigdy w życiu go nie kupie :)

strategia?

Na początku myślałam, że się wścieknę, w ogóle nie zmywała, trzeba było trzeć i trzeć. Ale w końcu odkryłam, że potrzebna jest do niej specjalna strategia. Trzeba nalać trochę na paznokieć, poczekać aż rozpuści lakier i usuwać, ewentualnie sporą ilością zataczać delikatne kręgi na paznokciu. Ale zmywacz ma zmywać szybko, a to trwa za długo, w dodatku po nałożeniu jej na paznokcie ścieka. Rzeczywiście ładnie pachnie. Nie wysusza, ale i nie odżywia. Wydajna, chociaż trzeba jej użyć sporo. Krzywdy nie robi, ale efekty sa niewspółmierne do wysiłku, jaki trzeba włożyć w proste niby zmywanie paznokci.