Deborah, Face Perfect, Bibułki matujące

Deborah, Face Perfect, Bibułki matujące

Łatwe w użyciu, podręczne do wykorzystania w każdym miejscu i czasie na szybkie poprawki makijażu. Delikatnie pochłaniają nadmiar oleju, który znajduje się w skórze, zapobiegają błyszczeniu, zwłaszcza w strefie T. Nie rozmazują makijażu. Wzbogacone naturalnymi ekstraktami, sprawiają, że korzyści są widoczne natychmiast: nie wpływają na naturalne nawilżenie skóry, nie pozostawiają odbarwień.

najlepsze!

bibułki są po prostu świetne. momentalnie zbieraja sebum, bardzo wyraznie natychmiastowo matują. co prawda są dosyc małe, ale jedna bibułka starcza na całą twarz. jedyny minus to opakowanie, tzn. troche cieżko wyrwać pojedynczą bibułkę z tego całego \'pliczku\'. Nie jest to jednak duży kłopot, wystarczy nabrac wprawy. bibułki są po prostu świetne i warto je mieć zawsze przy sobie!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Póki co najlepsze!

To moje pierwsze bibułki matujące i pomimo wypróbowania innych, min Kanebo i Wibo, te pozostają bezkonkurencyjne.
-bardzo skutecznie matują
-nie naruszają podkładu
-skóra jest taka satynowa po ich użyciu, wygląda
zdrowo

Minusem jest mały rozmiar bibułek, ja potrzebuję dwóch sztuk to zmatowienia całej twarzy.

Mimo tego małego minusika, zakup tych bibułek zmienił moje zycie i nie ma w tym krzty przesady. Czuję się świeżo cały dzień, bez skorupy kolejnych warstw pudru matującego. Makijaż wytrzymuje z nimi wiele godzin w stanie nienaruszonym. Mam zamiar jeszcze wypróbować osławione shiseido i jeśli nie okażą się lepsze dam tym bibułkom 5 gwiazdek.