Bourjois, Effet 3D (stara wersja)

Bourjois, Effet 3D (stara wersja)

Błyszczyk Effet 3D dzięki formule nowej generacji nadaje ustom perłowy połysk i lśniące wykończenie sprawiając, że stają się one pełniejsze i nadzwyczajnie połyskujące. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu pędzelkowi aplikacja staje się łatwiejsza, a przezroczyste opakowanie pozwala zobaczyć ile produktu jeszcze zostało i z wyprzedzeniem zaplanować zakupy. Błyszczyk występuje w wielu kombinacjach kolorystycznych:
Beige élastic 01
Framboise énergétic 11
Beige théoric 16
Transparent oniric 18

Jeden z najlepszych

Bardzo lubie blyszczyki Bourjois :)
Posiadam kolor rose emblematic, jasny lososiowy roz moze ciut wpadajacy w brzoskiwnie. Na ustach daje naturalny efekt.
Blyszczyk jest dosc trwaly, swietnie nawilza, pieknie blyszczy i uwypukla usta. Ma mily zapach.
Minusem moze byc cena, ale przy zakupach na Allegro da sie to przeskoczyc ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

świetny błyszczyk

Same plusy:
- nawilża
- nadaje ustom piękny połysk
- nie rozlewa i nie rozmazuje się
- kolory dziko wyglądają tylko w buteleczkach, na ustach dają bardzo naturalny efekt
-fajny, poręczny pędzelek, nigdy nie wyciągnie się za dużo kosmetyku
Jedyne moje zastrzeżenie to miliony tych brokatowych drobinek , jednak nie dają one wrażenia tępych ust.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 15ml - jedno opakowanie

PLUSY: nawilżanie, powiększenie ust, świetny, długotrwały połysk. MINUS- cena

Co obiecuje producent?

Mianowicie: zapewnienie nie tylko objętości, blasku i powiększenia, ale również wielogodzinnego nawilżenia.

I wiecie co? Wszystko się zgadza. Pełniejsze usta widać od razu. Błyszczyk, jak sama nazwa na to wskazuje ma błyszczeć- Gloss Effet 3D spisuje się w tym temacie znakomicie. Co najlepsze połyskujące drobinki pięknie mienią się w słońcu, dając jeszcze lepszy efekt powiększonych ust.

Nawilżanie i w dodatku wielogodzinne również jest. I tutaj się zatrzymam na dłużej, bo dla mnie to cecha bardzo ważna. Mam praktycznie zawsze suche, spierzchnięta usta, przy których aplikować błyszczyk/ pomadkę powinnam przynajmniej raz na 1-2h a każda z Was przyzna, że nie jest to zbytnio wygodne.

Jeszcze dziś rano miałam zaczerwienione usta (jak mam suchą skórę, to niestety ale nie mogę się powstrzymać i obgryzam skórki, sama nawet nie wiem kiedy), malując się użyłam nowego nabytku, potem jeszcze raz w ciągu dnia i wierzcie mi lub nie, ale w tej chwili nie czuje już żadnego podrażnienia, jedynie super nawilżenie. W tej kwestii błyszczyk spisuje się jak dla mnie na 6 i za to już go kocham. Gorąco polecam, szczególnie dziewczynom, które maja problemy podobne do moich.

Ma lekką, nie klejącą konsystencję, dokładnie pokrywa usta. Świeży, owocowy zapach od razu wywołał uśmiech na mojej twarzy, a soczysty kolor go uwydatnił i pogłębił. Nie wiem jeszcze jak jest z wydajnością, ale już czuję, że skończy mi się baaaardzo szybko:) Błyszczyk Effet 3D posiada też świetny, wyprofilowany pędzelek, dzięki czemu jego aplikowanie jest czystą przyjemnością i jest zdecydowanie łatwiejsze niż w innych produktach. Na plus zasługuje też eleganckie, przezroczyste opakowanie, dzięki któremu idealnie możemy obejrzeć kolor błyszczyka.

Minus znalazłam jeden- cena (w granicach 40zł), chociaż to rewelacyjne nawilżenie plus wszystkie inne zalety są jednak tych pieniędzy warte.

Za tę cenę... Nie.

Zachęcona opiniami w internecie spróbowałam tych błyszczyków. Odcienie których używałam to były: rose symphonic (delikatny róż) oraz framboise magnific (mocniejszy róż).

Plusy:
+ Konsystencja, błyszczyk nie klei się na ustach.
+ Opakowanie jest duże, pędzelek bardzo precyzyjny.
+ Jaśniejszy róż bardzo pięknie mienił się na ustach, nie był to nachalny i \'gruby\' brokat, a drobniteńkie intensywnie odbijające światło drobinki. Ciemniejszy też względnie dawał radę.

Minusy:
- Cena. Bez komentarza. Więcej ich nie kupię bo są za drogie jak na moją kieszeń.
- Mimo że buteleczka jest dość spora, to część kosmetyku się marnuje, bo poprostu ciężko go wybrać pędzelkiem który nie sięga do dna. Miałam na to sposób: długą wykałaczką \'podnosiłam\' błyszczyk w buteleczce z dna, żeby był w zasięgu pędzelka i żeby można było zużyć kosmetyk do końca. Mimo to, i tak trochę błyszczyku się zmarnuje.
- Kolory. Wiązałam duże nadzieje z tymi błyszczykami, przede wszystkim że nie tylko nabłyszczą mi usta drobinkami, ale dadzą też nie-kiczowaty i nie-landrnkowy , ale jednak różowy kolor. Efekt? Minimum koloru! Jasny róż jest na ustach bardziej srebrny niż różowy, a ciemniejszy róż? Miał mniej połyskujących drobinek, a kolor jest tylko tak odstraszająco ciemny kiedy błyszczyk jest w buteleczce. Na ustach jest ledwo widoczny. Kolory tych błyszczyków tylko dobrze wyglądają póki kosmetyk jest zamknięty w opakowaniu, na ustach całkiem co innego, dużo bledsze kolory. Podstawowe wymaganie niespełnione, dlatego tak mało gwiazdek ode mnie.
- Trwałość. Oblizywanie, wiadomo że nie co 5 sekund, ale wytrzyma, ale po jedzeniu już go nie ma na ustach.

Wnioski: Szkoda pieniędzy na błyszczyk, od którego nie dostaje się tego, czego się wymaga.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego.

nic nadzwyczajnego

wady :błyszczyk bardzo nietrwały, schodzi po jedzeniu i piciu, wywołuje uczucie kleistości i lepkości na ustach, nie powiększa ust wizualnie, a reklamowany wyjątkowy połysk utrzymuje się krótko

zalety błyszczące drobiki są dyskretne,
mam kolor beige naturel kolor dość naturalny, niezbyt intensywny, co jest dla mnie plusem, wydajny, poręczny pędzelek ułatwia aplikacje

bardzo dobry

Mam odcień nr 16 i nałożony na pomadę Inglota nr 263 daje piękny naturalny różowo-brązowy odcień.
Do tego błyszczyk świetnie nawilża moje usta, które praktycznie zawsze się wysuszały.
Bardzo podoba mi się to,że w tym odcieniu nie ma żadnych drobinek - nie znoszę błyszczyków z drobinkami. Niestety nie wszystkie odcienie tego błyszczyka są takie - wiele fajnych kolorów ma duże drobinki.
Jest klejący, więc mogą się do ust przyklejać włosy - ale mi to nie przeszkadza, bo dzięki temu, że jest klejący, dłużej utrzymuje się na ustach.

Minusem jest cena - 40 złotych to jak dla mnie dużo za błyszczyk, ale cieszę się, że go kupiłam.

mógłby być lepszy

Plusy:
+ wygodne opakowanie ( fajny pędzelek)
+ równomiernie rozprowadza się na ustach, rzeczywiście wygładzając je optycznie
+ przystępna cena
Minusy:
-jak dla mnie za dużo brokatu czy złotych drobinek
-bardzo widoczny na ustach, z pewnością nie jest to jakiś subtelny połysk, choć posiadam odcień jasny, brzoskwiniowy
- uważam, że ma zbyt gęstą konsystencję
- minus za trwałość, a raczej jej brak.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

tandeta

Kupilam na allegro blyszczyk- kolor nr 32 fraise paillette. Kolor jest czerwony z brokatem!
Myslalam ze to sa takie malutkie drobinki a okazalo sie ze to brokat, ktory tandetnie wyglada na ustach, przynajmniej w mojej ocenie.
Zapach nawet ladny owocowy, ale efekt zbytnio mi sie nie podoba.

Używam tego produktu od:miesiaca

wysusza

Lubię błyszczyki Bourjois ale ten nie zagości u mnie na stałe. Na początku byłam z niego zadowolona ale po dłuższym używaniu wysuszył mi usta. I to jego największa wada. Bo poza tym ma same zalety: dobrze się rozprowadza, ma fajny aplikator, ładnie wygląda na ustach, jest dość gęsty a przez to trwały (jak na błyszczyk oczywiście). Opakowanie poręczne i wygodne, nic się nie wylewa. Ale niestety przez to przesuszanie więcej na pewno nie kupię. Bourjois ma lepsze błyszczyki od tego.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przyzwoity!

Dobry błyszczyk. Nie wysusza ust, nadaje delikatny połysk, nie jest klejący, wygodny w aplikacji. Utrzymuje się dość krótko, ale i tak godny polecenia.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Średniak

Można go ocenić jedynie jako poprawny: ma ładne, pól transparentne kolorki, naturalnie wyglądające na ustach (zawsze kupowałam nr 15 i 16- używając naprzemiennie starczały mi na ok 4 msc) dość dobrze nawilża usta, pędzelek pozwala na równą aplikację kosmetyku. Daje efekt lekko wilgotnych, błyszczących ust. Największym minusem jest jego potwornie krótki czas utrzymywania się na ustach- u mnie jest to ok godziny- jeśli tylko cokolwiek zjemy czy napijemy się- znika, nie pozostawiając po sobie nawet wspomnienia. Dopóki nie odkryłam cuda Loreal 6h używałam go systematycznie- bo w tym zakresie cenowym nie było nic lepszego, teraz widzę, że nie jest wart swej ceny.Używam tego produktu od:7 lat

polecam

Powyzszy produkt oceniam jako bardzo dobry...doskonale nawilza usta,ma swietna konsystencje,mily i przyjemny zapach,oraz fantastyczne kolory...jedyny minus to ze szybko znika z ust:(

Używam tego produktu od:okolo miesiaca
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania