Pollena-Ewa, Eva, Dezodorant perfumowany

Pollena-Ewa, Eva, Dezodorant perfumowany

Luksusowy dezodorant perfumowany z serii Eva o tonacji zapachowej: kwiatowo- owocowo- drzewnej. Lżejsza wersja perfum z tej samej serii. Zapach tworzą: aromat moreli, kokosu i czarnej porzeczki połączonych z delikatnym zapachem konwalii, róży, tuberozy i jaśminu.

Cena: ok. 10 zł / 80 ml

WSTĘP DO UROKLIWYCH PERFUM

Dezodorant został opracowany na wzór perfum o tej samej nazwie. Skuteczność ma doskonałą i długo utrzymujący się zapach. Nie podrażniania skóry. Nie pozostawia śladów na ubraniu, a na dodatek to jeden z niewielu z dezodorantów nie zawiera chlorku aluminium. Można stosować samodzielnie, wówczas prawie przez cały dzień wokół unosi się delikatna mgiełka woni perfum. Skomponowany kilkanaście lat temu, stał zapachem ponadczasowym i nic nie stracił z biegiem lat. Ma doskonale wyważony zapach.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

dla zapachu warto

Pamiętam historię z tym zapachem . Pollena Eva chyba w połowie lat 90-tych podjęła sie wypromować ekskluzywny zapach dla kobiet i na początek wypuszczono chyba sześć wersji . Ta która najlepiej się sprzedawała wyszła jako woda perfumowana Eva.Smutne ,że nikt nie zgłosił tego zapachu tym bardziej ,że w KW figurują wszystkie pachnidełka Avonu, a Eva to zapach ze światowej ekstraklasy. Niczym nie różni się od luksusowych perfum najlepszych firm. Chyba złamię zasadę ,że zgłaszam tylko te kosmetyki których używałam dłuższy czas i zgłoszę wreszcie tę wodę.Sama używałam jedynie dezodorantu i należy on do grupy mocno pachnących, które zastąpić mogą spray do ciała raczej niż produkt pod pachy.Bo właściwości zapobiegające poceniu są małe. Niestety mimo ,że doceniam zapach to zawiera on taką nutę która mi nie odpowiada(trochę drzewna , podobna do tej która jest w Amarige).I tylko dlatego nie kupiłam EDP.

lubię,szczególnie latem:)

Kiedyś uzywałam perfum z tej serii były to pierwsze perfumy Polleny - Evy. Bardzo je lubiłam :) teraz od jakiegoś czasu zamiast perfum latem używam do pracy tego dezodoprantu. Podoba mi się jego zapach, w pierwszym momencie troszkę duszący, ale za chwilkę czuje się już go minimalnie. Nie ciagnie się za mną smuga zapchu tylko od czasu do czasu on zapachnie :) Jest perfumowany i w sam raz na lato :) Pachnie świeżością i kwiatkami, bardzo radośnie i promiennie mi się kojarzy. Wydaje mi się, że ciut za szybko wietrzeje i czasem w ciągu dnia powtarzam aplikację. Ale buteleczka dosyć mała więc się mieści w torebce :) Dosyć wydajny, jesli chodzi o zuzycie. Polecam lubiącym dosyć mocne, ale nie duszące ładne kawiatowo-drzewne zapachy :)