Eveline Cosmetics, Art Scenic, Korektor w sztyfcie

Eveline Cosmetics, Art Scenic, Korektor w sztyfcie

Cienie, sińce, obrzęki, kurze łapki, zmarszczki i naczynka to prawdziwe wyzwania w trudnej sztuce kamuflażu. Nieodzowny jest tu kosmetyk do zadań specjalnych: korektor w sztyfcie. Przy jego pomocy postawisz przysłowiową `kropkę nad i` zarówno w najbardziej dopracowanym makijażu wieczorowym, jak i w lekkim codziennym.
Korektor Eveline Art Scenic to idealny sztyft korygujący dla każdego typu cery. Matowi i koryguje niedoskonałości cery - przebarwienia, zaczerwienienia i oznaki zmęczenia. Nadaje cerze świeży, naturalny i młodzieńczy wygląd. Innowacyjna formula Long Lasting Effect 24h oraz mineralne pigmenty sprawiają, że makijaż wygląda perfekcyjnie i olśniewająco przez cały dzień.

Cena: 12zł / 10g
/m/

do twarzy, pod oczy
wygładzające, kryjące
w sztyfcie
mineralna

Dobry dla doświadczonych

Używała go koleżanka i wyglądał świetnie, więc kupiłam. U mnie trochę ciężko z nakładaniem, dość trudna konsystencja. Krycie dość dobre, ale zostają takie specyficzne ślady. Być może wynika to z nieumiejętnego nakładania, bo nie jestem przyzwyczajona do sztyftów. Dobry kolor, ładnie dopasowuje się do skóry.

Słabizna

Dla mnie ten produkt to nieporozumienie. Formuła sztyftu wydawała się być obiecująca, jednak po nałożeniu wielka klapa. Produkt jak dla mnie jest strasznie tłusty, przesuwa się na twarzy, ma słabe krycie. Nie zapycha, ogólnie dużej krzywdy nie robi, ale trzeba zbyt długo go wypracowywać w skórę, a ja jestem na to za leniwa.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Całkiem

nie jestem zachwycona jak dla mnie średniak. Ze względu na konsystencję zdecydowanie nie nadaje się pod oczy, jest bardzo tępy, trudno się go rozprowadza i podkreśla wszystkie załamania i zmarszczki. Myślę, że do maskowania wyprysków się nie sprawdzi - raczej bardziej je uwidoczni, choć z pewnością wysuszy.

Masz coś do ukrycia? ;)

Jak to w życiu bywa, zdarzają się niespodzianki... również na twarzy. W takich chwilach przydaje się korektor. Używałam wersji zielonej, maskującej niedoskonałości. Myślę, że kupię go ponownie :) Dobrze maskuje wypryski - pod podkładem staje się niewidoczny, a koloryt skóry wyrównany, bez przebarwień. Korektor jest bardzo wydajny i starcza naprawdę na długo. Jedyne do czego można się przyczepić, to to, że kredka jest bardzo gruba. Czasem przydałaby się cieńsza, do precyzyjniejszej "roboty" ;)

Ja to kupuję :)

Bardzo lubię ten korektor. Odcień jest świetnie dopasowany do koloru skóry i ładnie komponuje się z fluidem.Dobrze kryje wszelkie niedoskonałości na twarzy i przebarwienia. Nie wysusza skóry i nie podrażnia jej. Jest bardzo wydajny ale opakowanie jest bardzo niepraktyczne. Do pewnego momentu produkt wysuwa się z pudełeczka ale kiedy teoretycznie się kończy to tak naprawdę jest go jeszcze sporo w środku opakowania i trzeba sobie radzić jakimś cienkim patyczkiem. Korektor dobrze rozsmarowuje się na skórze i efekt jest długotrwały :)

W porządku

Bardzo poprawny kamuflarz, bo korektor dla mnie jest raczej płynny. Ja mam kolor zielony i ładnie wtapiał się w skórę, przyzwoicie krył, nie sprawiał problemów gdy nakładałam na niego podkład. Produkt jest wydajny i tani, opakowanie jest poręczne. Poprawny.

Dobry

Kosmetyk przede wszystkim pięknie rozświetla cerę. Nałożyłam go pod oczami,moje spojrzenie od razu było inne :) Ogólnie jestem zadowolona,widzę że produkt jest wydajny,dobrze się rozprowadza,odcień uniwersalny. Co do krycia,dobrze zatuszował czerwone krostki,nie było widać prześwitujących,czerwonych plamek,ale jednak jakieś drobne niedoskonałości pozostały. Zapach nie zwraca na siebie uwagi. Nie jest ani nieprzyjemny,ani przyjemny. Mógłby pachnieć trochę ładniej :) Generalnie mogę szczerze go polecić.

Nie polubiliśmy się niestety.

Był to mój drugi korektor (pierwszy w sztyfcie). Kupiłam go z myślą o zakryciu niedoskonałości. Pod tym względem spełnił swoje zadanie, lecz bardzo nieestetycznie roluje mi się na twarzy. Jest ciężki, więc nie nadaje się pod oczy. Nie ciemnieje.

dobrze się rozprowadza

fajny korektor ,godny polecenia. Naprawdę dobrze rozprowadza się na skórze. Fajnie się komponuje ze skórą. Jego cena jest przystępna a do tego ma bardzo ładne opakowanie.

Ładny kolorek

Dostałam ten korektor od koleżanki. Co tu dużo mówić hmm jest taki średni. Kolor mam 03 Porcelain i jest bardzo ładny, jednak Ja nie przepadam za kosmetykami w sztyfcie. Jest On gęsty i dosyć ciężki jeśli chodzi o aplikacje pod oczy, nie ma mocnego krycia, ale punktowo wygląda u mnie dobrze. Lubię Go również aplikować w dolinie łez, pod inny korektor by zwiększyć krycie.

Bez szału

Produkt kupiłam z myślą o kamuflowaniu niedoskonałości, jednak jego słabe krycie i łatwa ścieralność sprawiła, że szybko zrezygnowałam z tej opcji. Próbowałam go również stosować jako korektor pod oczy, jednak miał zbyt ciężką, tępą i tłustą konsystencję.

sprawdza się

Też dziwię się wielością negatywnych komentarzy. Mam odcień porcelanowy i wcale nie widzę żeby ciemniał na twarzy. Konsystencja jest zwarta dzięki czemu starcza na długo a na twarzy trzeba go odpowiednio zblendować i jest ok. Na pewno nie jest to produkt do pokrycia pół twarzy bo jest za ciężki, ale punktowo jak najbardziej :)