Logona, Colours, Rouge (Podwójny róż do policzków)

Logona, Colours, Rouge (Podwójny róż do policzków)

Nadaję twarzy świeży i ciepły wygląd akcentując subtelnie jej rysy.
Wysokowartościowy olejek z jojoby oraz witamina E naturalnego pochodzenia pielęgnują skórę.

Skład: Talc, Magnesium Stearate, Mica, Lauryl Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Parfum (Essential Oils), Tocopheryl Acetate, (+/- CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 75470, CI 77742, CI 77007).

Cena: 47zł / 8g
/m/

Świetny i do tego eco!

Świetny róż, pigmentacja rewelacyjna. Byłam bardzo zaskoczona faktem, iż kosmetyk eco może być aż tak dobry. Przy moim typie cery sprawdził się świetnie, bardzo długo się utrzymuje. Polecam wszystkim!

intensywny

Róż logony, to mój pierwszy róż naturalny. Kupiłam go przez internet sugerując się tym, że ma 2 odcienie i jest większa szansa, że trafię na swój ( a z doświadczenia wiem, że odcienie na zdjęciach nie zawsze przypominają te jakie są w rzeczywistości). Przyznam, że w tym wypadku, miałam szczęście, gdyż odcienie są naprawdę zbliżone do tego co widać na fotce i na pewno można się sugerować tym co przedstawia zdjęcie. Mi pasują oba i kolor to faktycznie mocna strona produktu.

Róż bardzo długo się utrzymuje i jest bardzo intensywny. Trochę czasu mi zajęło, aby przyzwyczaić się do nowej metody nakładania, gdyż wcześniej miałam róż essence, który dawał bardzo delikatny efekt niezależnie od tego ile się pacnęło na policzek. Przy tym kosmetyku trzeba bardziej uważać, wystarczy naprawdę odrobina, przez co jest bardzo wydajny.

Poza tym: nie podrażnił, nie uczulił, nie zapchał.

Moim zdaniem pachnie naprawdę pięknie. Opakowanie ma solidne, z lustereczkiem, ale nie ma pędzelka (choć i tak wolę swój więc nie odejmuję za to gwiazdki)

Gwiazdkę odjęłam właśnie za to mocne napigmentowanie, choć wiem że dla bardziej doświadczonych w sztuce makijażu to może być zaleta. Dla mnie to raczej róż na wieczór, albo dla kogoś kto dobrze się czuje w mocnym makijażu. Odcienie są naprawdę piękne, z kategorii tych "odmładzających" i "odświeżających", nie mają drobinek...tyle że bardzo intensywne.
edytuje:
Sytuacja opanowana- wymyśliłam sobie nową metodę nakładania tego mocnego pigmenciaka i jest super! Nadaje się na dzień i to jak!

Niestety opakowanie ma słaby zatrzask, zapomniałam o tym napisać, albo zauważyłam to później. Musiało tak być od początku, nie spadł mi ani nic (jestem delikatna) Dla mnie o bardzo duży minus. Dlatego ocena się nie zmienia.

Używam tego produktu od: ok. 1.5 miesiąca

wart polecenia

Mam odcień 02 peche- w pudełeczku znajdują się dwa kolory- jeden jaśniejszy, drugi ciemniejszy. Z tym ciemniejszym muszę uważać by nie przesadzić z ilością i nie uzyskać tzw.efektu klowna;-) i tylko za to odjęłam jedną gwiazdkę. Generalnie jednak róż ten jest najbardziej godny polecenia!

Z czystym sumieniem mogę wymienić same plusy:
+ przyjazny, naturalny skład
+ pięknie wyglądające na policzkach kolory (można używać pojedyczno lub np .zmieszać ze sobą kolory i w ten sposób uzyskać już inny efekt)
+ super modeluję policzki
+jest bardzo trwały
+zawiera malutkie złote drobinki, którą są mało co widoczne, ale sprawiają że kolor wygląda jeszcze ładnej:)
+ róż jest bardzo wydajny
+ solidne, ładne opakowanie z lusterkiem

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania