Isana, Creme Dusche Perlen - Extract (Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z pereł)

Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z pereł:
- delikatne oczyszczenie oraz optymalna pielęgnacja dla suchej skóry,
- zachowuje twoją skórę właściwie nawilżoną,
- pH przyjazne dla skóry,
- testowany dermatologicznie.

w żelu
sucha
żele pod prysznic
nawilżające

Dobry produkt za niską cenę

Uwielbiam produkty ISANY, ze względu na ich cenę. Ten żel pod prysznic świetnie pachnie i nie wysusza skóry. Cena jest bardzo niska - zwłaszcza, gdy jest jeszcze na promocji. Jest to budżetowe rozwiązanie. Zapach jest stosunkowo trwały, jak na markę. Produkt sam w sobie jest wydajny i starcza na długo.

Kojące i relaksujące mydlano-perłowe oczyszczanie skóry przed snem w uroczym, różowym opakowaniu

Opakowanie: Poręczna różowa butelka o pojemności 300 ml z motywem perły na etykiecie oraz z zamykaniem na zatrzask, które jest szczelne w podróży; mam nową wersję żelu i w tym wydaniu szata graficzna wydaje mi się bardziej urocza i subtelna, zdecydowanie mniej "supermaketowa"

Konsystencja: Lekka i żelowa o lekko perłowym odcieniu, jak na żel jest stosunkowo rzadka, nie do końca kremowa jak sugeruje producent, lecz wystarczająco treściwa, dobrze się pieni

Wydajność: Przeciętna, standardowa dla niezbyt gęstego żelu pod prysznic

Zapach: Przyjemny i subtelny, mydlano-perłowo-kwiatowy, raczej mało intensywny, nie utrzymuje się na skórze

Działanie: Sprawdza się w swojej roli i skutecznie oczyszcza skórę z zabrudzeń oraz antyperspirantu, nie podrażnia wrażliwej skóry i nie wywołuje alergii, lecz nie ma też żadnych dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych

Podsumowanie: Lubię często zmieniać żele pod prysznic i testować odmienne wersje, ta skusiła mnie bardzo niską ceną, relaksującym zapachem oraz ładną szatą graficzną (zdecydowanie lepszą w nowej wersji produktu). Mydlano-perłowy zapach nadaje się idealnie dla ukojenia przed snem i założeniem piżamy. Po jego użyciu skóra pozostaje niezmiennie sucha, konieczne jest użycie balsamu, lecz to absolutnie naturalne w przypadku żelu oczyszczającego. Jest to poprawny i uroczy produkt, bez specjalnych właściwości, ale w tej cenie nie mam mu nic do zarzucenia, jest bardzo przyjemną alternatywą.

Za taką cenę jest niezły

Ten żel jest tani, łatwo dostępny. Ma delikatny zapach, który jak szybko pojawia się na ciele, tak szybko z niego odparowuje :D w zasadzie uważam, że to taki typowy produkt do szybkiego umycia się. Nie uważam, żeby robił jakiś spektakularny efekt na skórze - ale od żelu pod prysznic nie mam jakichś nie wiadomo jakich oczekiwań, co do nawilżenia i wygładzenia skóry.
Konsystencję ma dość lejącą, szybko mi się skończył, bo po nałożeniu go miałam wrażenie jakby go w ogóle nie było na skórze (nie pienił się, eh).
Sama nie wiem czy kupię go ponownie.

Często do niego wracam

Wersja perłowa żelu Isany to jest dla mnie taki pewniak, do którego wiem, że mogę wracać, bo wszystko mi w nim pasuje. Opakowanie typowe dla żeli tej marki, nie mam się do czego przyczepić, szczególnie za tak niską cenę (a w promocji to jeszcze lepiej). Design też mi się podoba z tą różowością i perełkami - tutaj się nie mam czego przyczepić. Konsystencja żelu jest średnio gęsta, nieprzezroczysta, ale biała i ma w sobie takie perłowe jakby nacieki (?), nie mam pojęcia, jak to określić, ale na pewno wiecie, o co mi chodzi. Jest też dość kremowa (podobna do żeli Dove).
Zapach jest bardzo kremowy i lekko otulający, jakby delikatnie kwiatowy. Mojemu nosowi bardzo takie zapachy odpowiadają.
Żel dobrze się pieni do świetnie oczyszcza skórę. Niestety na skórze jego zapach nie pozostaje, nie pozostaje też w łazience po kąpieli, a szkoda, bo ja lubię, jak takie przyjemne zapachy zostają na trochę dłużej.
Generalnie według mnie jest to bardzo dobry produkt i nie mam się do czego przyczepić.

Z powodu wielu pochwał spodziewałam się czegoś lepszego...
Największym moim oczekiwaniem wobec tego produktu było pozostawienie jakiegokolwiek zapachu na ciele. Niestety, mimo że żel ładnie pachnie to zapach błyskawicznie się ulatnia. Bardzo słabo też się pieni. Jestem rozczarowana, czekałam na moment, w którym w końcu go zużyję.

niestety wysusza

Zapach jest przepiękny, lubię sotsowac go jako mydło do rąk ale... niestety lekko przesusza nad czym odrobinę ubolewam.
zel ma gęsta konsystencję, kolo delikatnie perłowy więc strarcza na długo, ładnie sie pieni.

Mega super

Żel pod prysznic pięknie pachnie, ma super konsystencję gęsta, fajnie się pieni, zapach ma super przyjemny dla zmysłów. Cena jest przyjemna i atrakcyjna. Opakowanie jest bardzo praktyczne w używaniu. Super kolor

Perłowa przyjemność

Jestem fanką żelów Isana, więc gdy tylko widzę jakiś zapach, którego jeszcze nie testowałam, chętnie po niego sięgam.
Zamknięty w wygodnym, klasycznym dla tego typu produktów opakowaniu, bardzo dobrze się pieni i działa myjąco. Nie ma problemu ze zmyciem go z ciała. Zapach jest przyjemny, otulający, powiedziałabym, że lekko luksusowy. Stosuję go raczej w chłodniejsze dni, kiedy nie potrzebuję orzeźwienia i pobudzenia. Wydajność jak zawsze na plus, cena jest świetna. Nic tylko brać, polecam :)

Dobry produkt w niskiej cenie

Kochane , jeżeli chodzi o żele marki Isana jestem fanka . Żel jest kremowy w dodatku z ekstraktem z pereł . Żel ma piękny zapach , jest przyjemny na skórze plus delikatnie nawilża .

Fajny

Żel pod prysznic od Isany zakupiłam w Rossmanie, może zacznę od tego że produkt ten jest gęstej konsystencji i pachnie słodko pudrowo spodobał mi się ten zapach, żel dobrze się pieni i oczyszcza nie wysuszając przy tym skóry za co duży plus, ponad to ładnie wygładza a zapach utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas, plus także za wydajność, to mega dobry żel do którego będę częściej wracać, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie

Cena żelu jest niska, jest to marka dostępna w sieci Rossmann. Żel charakteryzuje się wygodnym opakowaniem oraz bardzo przyjemnym zapachem. Żel bardzo dobrze się pieni i dobrze oczyszcza. Żel łatwo się spłukuje. Nie wysusza skóry i nie podrażnia.

Niskobudżetowy, ładnie pachnie ale skład pod znakiem zapytania

Czasem skuszę się na żele pod prysznic tej marki ze względu na zapachy.
Cena jest dobra, żel dobrze oczyszcza i super się pieni.

Ogólnie umila kąpiel swoim zapachem i zapewnia ciekawe doznania.
Nie zauważyłam też przesuszenia skóry.

Natomiast coraz częściej sięgam po naturalne kosmetyki dlatego podchodzę sceptycznie do składu tego żelu.

Jeśli dla kogoś nie ma to znaczenia, to żel mu się sprawdzi za dobrą cenę.