Barry M, Instant Nail Effects (Lakier do paznokci dający efekt graffiti)

Barry M, Instant Nail Effects (Lakier do paznokci dający efekt graffiti)

Dostępny w 4 interesujących kolorach: czarnym, białym, różowym oraz niebieskim. Wystarczy nałożyć jedną warstwę topu, by uzyskać na paznokciu efekt graffiti.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Silica, Alcohol, Adipic Acid / Neopentyl Glycol / Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Stearalkonium Bentonite, Styrene / Acrylates Copolymer, Benzophenone 1, Diacetone Alcohol [CI77891, CI77007, CI77266, CI15850, CI19140, CI11680].

Cena: 16zł / 10ml
/m/

świetny

posiadam go w kolorze białym i jestem bardzo zadowolona, świetnie się nakłada, (chociaż pędzelek mógłby być grubszy), szybko pęka i szybko schnie. Utrzymuje się na moich paznokciach ok 3-4 dni czyli jak dla mnie jest super :)
ja polecam ;)
poniżej zdjęcie, a pod białym również lakier z Barry M.

kolor: bialy

Jeden z najgorszych, jakie uzywalam! Nie wiem, czy bedacy ostatni na polce znaczyl,ze jest feralny czy uszkodzony, lub po prostu stary!
Okazal sie strasznym i koszmarnym bublem!
nie przetestowalam innych pekajacych kolorow Barryego ale ten absolutnie nikomu nie polece!:(
Konsystencja jest bardzo gesta, jakby wyschnieta. Z trudem naklada sie to to na paznokcie.... O zadowalajacy efekt MEGA trudno :( Latwo nalozyc za duzo lub za malo a ow lakier schnie w ciagu przeciez paru sekund. Jest zgestnialy i zachowuje sie jak lakier z najnizszej jakosciowo polki.
Czasami udal mi sie fajny wzorek NA JEDNYM pznokciu ale o taki sam NA KAZDYM - po prostu nie dalo rady!
Po doslownie paru zastosowaniach lakier zgestnial mi jeszcze bardziej (!!!!!!!) i musialam wyrzucic.
Co za strata kasy!

Używam tego produktu od: kwiecien

Ciekawy efekt bez wysiłku.

Kupiłam dawno temu pod wpływem mody na pękające lakiery. Oczywiście zainteresowanie tymi lakierami już dawno osłabło jednak ja nadal stosuję ten lakier. Posiadam kolor czarny. Muszę przyznać że efekt jaki uzyskuje na paznokciach dosyć mnie zadowala. Na dodatek pozwala przedłużyć trwałość lakieru. Kiedy lakier zaczyna mi odpryskiwać, nakładam warstwę pękacza i mam kolejne dni z głowy. Sięgam po niego dość rzadko, stąd trochę mi jeszcze lakieru zostało. Wynika z tego, że lakier pod wpływem czasu nie traci swoich właściwości. Małym utrudnieniem jest to, że trzeba go dość szybko nakładać na paznokcie bo gęstnieje na pędzelku.

Używam tego produktu od: 2 lata

swietny

rewelacyjny lakier!!!!
kupilam czarny, lakier jest matowy, szybko peka tworzac rowny wzor, strasznie mi sie podoba, to moj pierwszy pekacz, lakier szybko zasycha co jest plusem i troszke minusem, bo osadza sie na buteleczce tworzac takie glutki:) ja stosuje razem z pomarancza tejze samej firmy, efekt piekny :) lubie go za to ze sie sciera, wole to po stokroc niz odpryskiwanie
polecam i kupuje nastepny kolor tym razem moze jasniejszy :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

Coś mi pękło. I wyglada całkiem nieźle.

Używam białego i czarnego.
Biały wyglada super nawet nałożony na odżywkę czy zwykły base coat.

Czarny trzymam w kuferku, bo choć wygląda ciekawie na różowym daje efekt "Królowej emo" lub "nie-miałam-czasu-umyć-paznokci"

+ super-szybko schnie
+ jedna, cieńka, warstwa daje super efekt małych "cegiełek"
+ jedna, grubsza, warstwa daje efekt kafli
+ bez top coat - matowy effect
+ z top coat - błyszczący effect
+ cena
+ nawet jak odpryśnie wyglada fajnie
+jest go dużo
+wygodny pędzelek

- śmierrrrrdzi :)
- szybko zasycha w butelce - zagęszcza się po kilku uzyciach i zostawia małe "clumpsy" - takie farfocle...
- paskudna ta buteleczka :)

Póki co z "crack-ów" jest moim ulubieńcem, chociaż odjęłam gwiazdkę za ekonomiczność, będę dalej kupowała.

Używam tego produktu od: dwie butelki zużyłam po miesiącu, dwie postały i czekają na zużycie
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki, standardowe

EDIT: Zdjęcie nie moje, ale pomyslałam, że fajnie pokazać efekt
******

EDIT: Zasycha całkowicie po 2-3 miesiącach od otworzenia, stąd jednak już nie kupię.

tak, ale...

Popieram moje wspolkomentujace, ze graffiti nails to swietna zabawa i super efekt.
Od stycznia szukalam takiego lakieru, ale w Polsce byl dostepny jedynie OPI (ok 50zl) i pozniej Isadora (ponad 30zl). Poniewaz nie chcialam od razu wydawac majatku nie znajac efektu czekalam na tansza opcje, ciagle sobie marzac pocichu o tym wspanialym efekcie :)
Niestety nie mam porownania z innymi lakierami typu Graffiti... Barry M na poczatku wydawal sie cudowny, swietnie sie nakladal, ma w sobie tez ta mala kulke, dzieki ktorej mozna potrzasnac lakierem przed uzyciem.
Wszystkie lakiery trzymam w lodowce i stad moje zdziwienie... Po okolo 3 tygodniach uzytkowania (maluje paznokcie srednio co 3 dni) w moim czarnym barry M zaczely pojawiac sie \\\'kluchy i inne \\\'farfocle\\\' stworzone przez gestnienie lakieru. Efekt graffiti jest wtedy o wiele mniej efektowny, bo zamiast panterki przypomina nieokreslone plamy...
Dodalam zmywacza, oczyscilam pedzelek i tak za kazdym razem z nim walcze, bo strasznie szybko zasycha i przez to tworza sie w nim roznego rodzaju farfocle...
Kupilam go w UK za przystepna cene ok 18zl i od razu tez przywiozlam kilku kolezankom, one maja ten sam \\\'kluskowy\\\' problem.
Nie wiem, czy to marka, bo nie mialam z nia nic do czynienia, czy ogoly minus graffiti nails.
Polecam mimo wszystko, bo efekty sa super!

REWELACJA

Jestem szczęśliwą posiadaczka koloru czarnego :)
Tworzy niesamowite "pękające skorupki"na pazurkach,w zależności od grubości nakładanej warstwy im grubsza tym efekt bardziej spektakularny.
Zaczynam od BASECOAT TOPCOAT&NAIL HARDENER,później 2 warstwy BRIGHT RED(262) i na koniec recenzowane cudeńko.
Efekt?
Pajączek redback na pazurkach :)
Jakość rewelacyjna!(5-6 dni bez ubytków)
Kupiłam w Boots promocja 2 za 5 GBP :)
Pojemność lakieru 10 ml-bardzo wydajny.
Szczerze polecam zakup.

Używam tego produktu od: 2 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie,BĘDZIE WIĘCEJ :)

Swietna zabawa

Lokair tego typu chodzil mi po glowie od dnia kiedy zobaczylam pekajace cudo z opi. Jednak szkoda mi bylo wydac na taki gadzet sume ktora opi sobie za niego zarzadal.
Wiec kiedy zobaczylam jego tanszego kolege z barry m odrazu zabralam do domu.
Lakier jest cudowny wyglada niesamowicie na jaskrawych kolorach , genialnie komponuje sie tez ze srebrem i zlotem( ta wersje najbardziej lubie).
Lakier wysycha bardzo szybko i niestety rowniez na brzegach buteleczki powastaja grudki.
EFekt mozna uzyskac rozny przy nalozeniu grubszej warsty duze pekniecia lub malutkie przy cienszej.

Mam kolor czarny ale napewno jeszcze kupie inny, gdyz jest to swietny pomysl na chwile kiedy nasz lakier nie jest juz w najlepszym stanie i mozemy go ozywic na kilka kolejnych dni nakladajac nail effect.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Wesolo i kolorowo! ;)

Posiadam kolor czarny i rozowy.

Po wyprobowaniu topu Boots 17, ktory jest metaliczny, i generalnie z efektu jestem bardzo zadowolona , wiec gdy zobaczylam, ze Barry M wypuscil swoja serie tych topow, kolorowych, postanowilam pobawic sie troche kolorami ;)
Topy sa zupelnie inne niz Boots 17 – pierwsze co zauwazylam to to, ze robia matowe wzorki ;)
wzorek ktory tworza, rowniez jest troszke innego ksztaltu – tworza sie latki, a efekt graffiti jest bardziej widoczny.
Gdzie przy Boots 17 na paznokci tworza sie pekniecia, jakies linie.

Generalnie, przy Boots 17 na paznokciu “kroluje” metaliczny top, a spod pekniec widac kolorowy lakier, gdzie przy Barry M “latki” sie bardziej rozsuwaja a lakier podkladowy jest bardziej widoczny.
Przez co pomalowany paznokiec jest bardziej kolorowy ;)

Konsystencja topu jest gesta, i trzeba szybko top nalozyc na paznokiec – inaczej zasycha na pedzelku.
Sam top latwo sie rozprowadza i bardzo szybko zasycha – co jest fajne, bo szybko mozna zaczac robic cos innego i nie czekac wieki, bylakier dobrze wysechl ;)
Wystarczy jedna wartwa topu.

Trwalosc topu jest rewelacyjna – po dwoch dniach nic nie odpryskuje ( myje naczynia, wlosy, sprzatam itd..) ale zmywam caly manicure, by pomalowac paznokcie inaczej,
Pazkoncie u stop mam pomalowane czeronym lakierem, a na to czarnym topem juz ponad tydzien – nosze obuwie zamkniete do pracy, buty sportowe do cwiczen – efekt nienaruszony! ;)

Oczywiscie top mozna zostawic taki jaki jest tzn matowy albo nalozyc na to jakis top nablyszczajacy ;)

Dodam, ze po uzyciu topu czyszcze pedzelek w zmywaczu, bo zawsze jednak cos na nim zaschnie.

Generalnie polecam, baaaardzo! ;) kolorowy manicure w sam raz na lato i wakacje ;)
Cena przystepna ;)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie