Shiseido, Bibułki matujące Pureness, Shiseido

Shiseido, Bibułki matujące Pureness, Shiseido

Bibułki absorbujące sebum, odświeżające makijaż.

Skład: Kaolin, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Trisodium Edta, Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Erythritol, Dihydrocholeth-30, Hydrogenated Lecithin, Rosmarinus Officianlis, Sodium Dehydroaceatate, Methylparaben, Parfum, CI 77947, CI 77007

Cena: 68zł/ 100szt.

Najlepsze bibułki matujące!

Trzy wyrazy , za pomocą których można je jak najlepiej scharakteryzować: skuteczne, wydajne i bezkonkurencyjne! Fakt , są drogie, ale ja nie zamienię ich na żadne inne!
Jak już wyżej wspomniałam są bardzo wydajne, a mikropuder , którym są pokryte jest na tyle rewelacyjny, iż nawet podołał nieraz kamerze, obiektywowi i zmęczeniu (a więc nieświeżej cerze z podkładem po kilku dobrych godzinach). Jedna poprawka starcza na kilka godzin przy cerze tłustej i mieszanej.
Idealny na scenę, na wybieg, dla osób pracujących przed kamerą, jak i na co dzień dla Każdego.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście?

DOSKONAŁE !!!!!!!!!!

Te bibułki są niesamowite. perfekcyjnie spełniają swoje zadanie. po ich zastosowaniu twarz jest matowa przy nienaruszeniu makijażu. jedna bibułka spokojnie wystarczy na cała twarz - a więc są bardzo wydajne. dodatkowy plus to trwałość - nie rozrywają się podczas użycia. stosowałam produkty tego typu innych firm ze względu na dość wysoką cenę shiseido, ale teraz wiem, że warto wydać kilka złotych więcej bo tak jak napisałam wcześniej - te bibułki są rewelacyjne!!!!Używam tego produktu od:roku

świetne, najlepsze

rewelacyjny produkt. Zawsze uważałam bibulki matujące za zbędny "drobiazg" gdyż te, które stosowałam do tej pory takie byly, czyli "zbierały" sebum i matowaly na kilka minut:) więc zamaist bawić się w tą czynność, po porstu poprawiałam makijaż, nakladając kolejne warstwy i tyle (oczywiście nei było mi to na rękę). O tych bibułkach przyznam, że nie słyszalam a dowiedziałam sie o nich z wizazu. Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami pobiegłam do Sephory i kupilam i bardzo dobrze zrobiłam:) Są świetne, niwelują świecenie i matują - u mnie na ok dwie godzinki co jest świetnym rezultatem przy mojej błyszczącej cerze. Wysarczy jedna aby zmatowić całą twarz. Stosowanie mega proste, nie rwą śię, a ta pudrowa warstewka bardzo równomiernie się osadza, nie tworząc skupisk czy plam na twarzy (a mialo to miejsce przy stosowaniu innych bibułek). Teraz wogóle nie dokonuję poprawek makijażu w ciągu dnia bo jest mi to nie potrzebne. Po prostu stosuję bibułkę (dwie, trzy w ciągu dnia) i tyle. Makijaż wygląda świeżutko, cera zmatowiona i jest gicio:)
Aaaa bibułki obecnie kosztują 75 pln - przynajmniej w Sephorze:)
Polecam, produkt drogi ale wart swojej ceny.Używam tego produktu od: ok dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, które na pewno nie będzie ostatnie:)

niezastapione

mialam problem z wiecznie swiecacym sie nosem co doprowadzalo mnie do bialej goraczki. Uzywalam kremow i maseczek do cery tlustej, jednak nie otrzymywalam oczekiwanych rezultatow Od kiedy jestem posiadaczka tych cudownych bibulek moj problem znikl. Bibulki znajduja sie w malutkim i higienicznym opakowaniu.

Używam tego produktu od: miesiaca

Naprawdę bardzo dobry produkt

Testowałam wiele bibułek matujących, ale te są naprawdę najlepsze, bardzo ładnie wchłaniają sebum, pozostawiając makijaż nienaruszonym. Mam wrażenie, że puder matujący, którym są pokryte posiada malutkie świecące drobinki, które bardzo ładnie odbijają światło, twarz wygląda na świeżą i wypoczętą. Cena też jest atrakcyjna, biorąc pod uwagę fakt, że opakowanie zawiera 100 sztuk, to naprawdę dużo i na długo wystarczy. Opakowanie również zasługuje na pozytywną ocenę, jest proste i funkcionalne.
Używam tego produktu od:kilku tygodni

Idealne

Cudowne bibułki matujące.Kilka "przyciśnięć" do twarzy, w miejsca gdzie się błyszczy i efekt matowej, odświeżonej cery bez naruszenia makijażu:)I to dosyć długo utrzymujący się efekt;) szkoda, że są takie drogie, chociaż te które posiadam dostałam do podkładu shiseido z tej serii, dlatego nie wiem, czy zdecyduje się na zakup tych bibułek, chociaż są świetne!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: na ukończeniu pierwszego

super

BArdyo fajne majac wczesniejsze z dermiki mam jakies porwnanie te maja bardzo praktyczne opakowanie, nie dra sie syzbko i jedna sytuka mozna naprawde sporo zebrac, matuja na dlugo pozatzm starsczaja na dlugo polecam

Używam tego produktu od: listopad 2007

Mój kWC

Najlepsze!
Swoją przygodę z bibułkami zaczęłam właśnie od tego produktu i teraz wiem, że lepszych nie znajdę.
Bardzo trwałe, jedna- dwie doskonale matują całą twarz.
Praktyczne, estetyczne opakowanie, które zawsze mam w torebce.
Polecam.

Używam tego produktu od:dawna

niezbędnik

To taki mój niezbędnik. Są niezawodne do poprawek makijażu w ciągu dnia. Natychmiast matują, ściągają cały niepotrzebny błysk z buzi nie niszcząc makijażu. Przy okazji mają puder, więc nie jest konieczne dodatkowe przypudrowywanie się. W opakowaniu znajduje się 60 chusteczek. Paczka stracza średnio na 3 miesiące. Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Małe cudeńko

To KWC. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu na dłużej bez tych bibułek. Moja skóra potrafi błyszczeć się niemiłosiernie i każdy "matujący" podkład po prostu chowa się przy ich działaniu.
Warte swojej ceny. Mnie 1 opakowanie starczyło na ok. pół roku, przy częstym stosowaniu.
Myślę, że dla posiadaczek tłustej cery lub strefy T to pozycja obowiązkowa.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2-go

hit!

moja buzia nie sprawia mi wiekszych problemow, jedynie przydaje sie w ciagu dnia zmatowienie strefy T. po co mam nosic puder i nakladac kolejne warstwy jesli sa takie cuda? bibulki te sa naprawde wspaniale. nie dra sie, jedna sztuka wystarczy na cala buzie, sa ladne, estetyczne i jest ich bardzo duzo. nigdy sie z nimi nie rozstane!

Używam tego produktu od: 3 lata

CUDO!!

Nie mam super-przetluszczajacej sie cery, ale po paru godzinach od nalozenia makijazu blyszcze w okolicy nosa i czola.. zawsze radzilam z tym sobiie pudrem matujacym w kompakcie, ale kolejne i kolejne warstwy pod wieczor zamienialy sie w papke i wygladaly baardzo nieestetycznie.. Dzieki wizazowi odkrylam te wlasnie bibulki:):):) CHWALA WAM WIZAZANKI, bo bym sie tak do konca zycia meczyla!!:):):) bibukli te doskonale wchlaniaja, a wrecz "pija" sebum, nie naruszajac makijazu i jednoczesnie DELIKATNIE pudrujac (musialam sie godzinami przygladac zeby dopatrzec sie na nich jakiegokolwiek pylku).. Matuja spokojnie na pare godzin!! plus za niezle opakowanie i az 100 sztuk w srodku:):) Polecam!!:)Używam tego produktu od: ok 2 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze bibulki..