John Frieda, Brilliant Brunette, Enhancing Conditioner (Odżywka dla brunetek)

John Frieda, Brilliant Brunette, Enhancing Conditioner (Odżywka dla brunetek)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Nowa ulepszona wersja odżywki dla brunetek od John Frieda.
Odżywia, włosy są błyszczące i jedwabiście miękkie.
Polecany do wszystkich odcieni brązu.

CUDEŃKO

Co za cudo!
Wlosy sa po nim takie mieciutkie, lsniace i och i ach.
Jedyne co mnie odrzuca to zapach, troche meczacy, za mocny ale rozumiem, ze komus moze sie podobac :)
No i cena, ale w promocji można go zdobyc za niecale 20zl :P

Wydajnosc OK.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Dla brunetek bomba :D

Uwielbiam tą odżywkę i odkąd stałam się brunetką o intensywnie czekoladowym odcieniu włosów ta odżywka bardzo często gości u mnie w łazience. Przedewszystkim działa dokładnie tak jak zapowiada producent! Pogłębia intensywność koloru moich włosów,wydobywa z nich wibrujace złociste refleksy,przedłuza trwałość mojej farby na włosach.Do tego włosy są w naprawdę dobrej kondycji,bardziej miękkie,lśniące,mocniejsze,nawilżone.Wygładza włosy i nie ma dużych problemów z ich rozczesaniem:) Niestety bardzo szybko się kończy i już po 2-3 tygodniach trzeba kupić nową buteleczkę.Napewno kupię jeszcze nie raz..

Używam tego produktu od: niedawno zuzylam
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Bardzo dobra

Moje włosy bardzo ją polubiły: są miękkie, gładkie i błyszczące.
Poza tym odżywka jest wydajna i pięknie pachnie.
Czego chcieć więcej od odżywki do włosów?
Mogłaby być oczywiście tańsza, ale ostatecznie za tę jakość warto zapłacić trochę więcej. Poza tym ostatnio seria ta pojawiła się w Rossmannie, gdzie zdarza się być w promocji.

najlepsza jaką dotąd miałam:)

Używam odżywek do włosów odkąd tylko pamiętam, i w życiu zdażyło mi się kupić ponownie tylko dwie odżywki: nivea (prostującą) bo ładnie pachnie;) i właśnie TĄ!!! I chyba przy niej już zostanę. Doiero jak zaczęłam używać John Frieda zauważyłam jak beznadziejne są inne drogeryjne odżywki. Po prostu włosy są po niej jak bym wyszła od dobrego fryzjera: włosy są miękkie i błyszczące a na dodatek tak gładkie że jeżeli masz włosy przesuszone od prostowania to już sie nie musisz martwić:) Trochę droga bo zazwyczaj kosztue 36zł ale czasem jest na promocji w rossmannie albo w hebe za 20zł .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

bez rewelacji

Cakiem niezła odzywka, jesli zalezy nam na połysku.
Nie zauwazyłam jakiegoś szczególnego pogłębienia czy wydobycia brązowej barwy z moich włosów...Byc może powodem takich a nie innych efektów jest fakt, że nie uzywałam jej regularnie a raczej "od przypadku do przypadku". Niemniej jednak spodziewałam się czegos więcej niz tylko nadania połysku. Z tym poradziłby sobie z powodzeniem nieco tańszy produkt.

Dodam, ze moją kupiłam w Niemczech, spodziewałam się więc całkiem niezłej jakości...

PLUSY
Jest ok ale bez jakis fajerwerków.
Jest bardzo wydajna.
Podoba mi się opakowanie no i zapach jest dość przyjemny.
Nie obciąża.
Włosy miękkie, bardziej sliskie.
Nie zauważyłam odżywienia, nie wiem tez czy włosy sa bardziej nawilzone...

MINUSY
Cena.
Nie zaobserwowalam innego działania poza nadaniem włosom ładnego połysku.

oh John !

mój ideał wśród odżywek , pięknie pachnie .
Rewelacja .
Jedyny minus - cena . Jest dość drogi jak na odzywkę no ale bardzooo , bardzooo wydajny więc nie ma o czym mówić

bardzo dobra, ale...

Mam bardzo suche, gęste, długie i kręcone włosy, którym ta odżywka pomagała uzyskać przyzwoity wygląd.

Plusy:
+ przyjemny zapach,
+ wydajność,
+ wygładzenie było odczuwalne, włosy stawały się lekko śliskie,
+ fajna konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta

W zasadzie nie mam zastrzeżeń do tej odżywki i używałabym jej do tej pory, ponieważ była najlepszą, spośród wypróbowanych, gdyby nie fakt, że zawiera dimethicone - a ja odstawiłam wszelkie silikony.

Na razie najlepsza

Mam dość wymagające włosy, są kręcone i cienkie, łatwo się niszczą i mało co może im tak naprawdę pomóc. Odżywkę kupiłam gdyż szampon z tej samej serii był świetny.

Nie spodziewałam się spektakularnego efektu, żadna odżywka mi jakoś mega nie pomagała, bardziej utrzymywała ten poziom na którym były moje włosy, co mi wystarczyło bo bez nich końcówki szybko i mocno mi się rozdwajały.

John Frieda zastał me włosy strasznie rozdwojone i suche. Szczerze mówiąc nie obserwowałam efektu, gdy to pewnego nudnego dnia w szkole postanowiłam sobie porozdwajać końcówki jak to mam w nawyku i tu nagle szukam, szukam i ledwo jakąś znajduje ku mojemu zdziwieniu :). To cudeńko znacznie poprawiło stan moich włosów-stały się zdecydowanie mocniejsze.

A co do takich mniej ważniejszych rzeczy, a jednak. Ma przyjemny delikatny zapach. Konsystencja jest wporządku, jak u większośći odżywek, a do tego jest wydajny, używałam go gdzieś 3 razy w tygodniu przez dwa ostatnie miesiące i jeszcze trochę odżywki mam, starczy mi pewnie na jakieś półtora tygodnia.

Ogólnie polecam, najlepsza odżywka jaką używałam, polecam używać w zestawie z szamponem, który jest też świetny :).

Dobra odżywka o pięknym zapachu

Jest to bardzo przyzwoita odżywka.
Plusy:
+ piękny, długo utrzymujący się zapach, ale nie na tyle nachalny aby drażnił
+ nawilża całkiem przyzwoicie. Mam zadbane i odżywione włosy, więc ciężko mi stwierdzić czy poradzi sobie z bardzo zniszczonymi, ale wydaje mi się że tak
+ wygładza włosy i to dość znacznie. Nałożona prawidłowo nie powinna obciążać.
+ zdecydowanie poprowia blask włosów, pięknie po niej się błyszczą
+ konsystencja gęstawa, aczkolwiek nie stała. Bardzo dobrze się rozprowadza na włosach
+ ułatwia rozczesywanie
+ ładne, funkcjonalne opakowanie
+ łatwa dostępność, częste promocje w Rossmanach itd.

Wady:
- cena, aczkolwiek są częste promocje
- pogłębienie koloru? Ja nie zauważyłam (mam naturalne brązowe włosy)
- średnie odźywienie włosów

Ja bardzo lubię tą odżywkę i na pewno będę ją jeszcze kupować. Jest ona idealna jako codzienna pielęgnacja włosów plus raz na tydzień coś bardziej odżywczego. Szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Chyba nie dla mnie

Zakupiłam w R za 20 zł i generalnie jak na taką cenę i tak słabo radziła sobie z moimi włoskami. Dodam, że odżywki stosuję po to by łatwiej rozczesać włosy po myciu , gdyż to mój odwieczny problem. Nie zauważyłam specjalnego nawilżenia, nie sprawiła, ze włosy mają głębszy kolor i niewiele pomogła przy rozczesaniu włosów.
Plusy:
+Zapach.
+Bardzo leciutkie nawilżenie.
+Częste promocje.

Minusy:
- Nie powoduje pogłębienia koloru.
- Jak dla mnie za słabo nawilża, niewiele pomogła przy rozczesywaniu.
- Opakowanie- ślizga się przy użyciu a do tego pod koniec nie sposób wydobyć odżywkę.
- konsystencja- jak dla mnie trochę za rzadka.

Zdecydowanie nie jest to mój typ. Jak za taką cenę (przy normalnej rynkowej) spodziewałam się czegoś zdecydowanie więcej.

Raczej na tak

Przede wszystkim odżywkę tę cechuje wspaniały zapach. Włosy wyglądają na gładkie i błyszczące, ale nie jestem pewna, czy są wystarczająco nawilżone, przez co odjęłam pół gwiazdki. Biorąc pod uwagę cenę, myślę, że można by znaleźc podobny produkt w niższej cenie. Jednak generalnie polecam, bo byłam zadowolona z efektów działania.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

lubię to

mam po niej pięknie lśniące i miękkie włosy, czyli robi to czego po niej oczekuję. Mogłaby być tańsza ale w sumie jeśli daje mi to co obiecuje to mogę zapłacić nawet te 35zl :) polecam

Ilość zużytych opakowań: dużo