Lanvin, Éclat d`Arpège, Lait Eclatant Parfumé pour le Corps (Perfumowane mleczko do ciała)

Perfumowane mleczko do ciała odżywia, nawilża i pielęgnuje skórę, wzmacniając zapach wody perfumowanej lub wody toaletowej z linii `Éclat d`Arpège`. Lekki, świeży, roślinno - drzewny zapach skomponowany jest m.in. z aromatów liści cytryny, kwiatów brzoskwini i piwonii, zielonej herbaty i cedru.
Mleczko dostępne jest na rynku w opakowaniach o objętości: 50 ml, 100 ml, 150 ml, 200 ml.

słabo nawilża

Dostałam 100 ml mleczka w zestawie, razem z woda. Prezent od męża - on lubi takie zapachy, ja...nie ;) No, ale co było robic - zuzyłam wode, zmeczyłam jakos balsam...
Nie spodobał mi sie, pomijajac juz kwestie linii zapachowej. Jesli ktos lubi wode - moze dokupic mleczko, dla wzmocnienia efektu. Niestety - jak to najczesciej jest w takich produktach - własciwosci pielegnacyjne sa baaardzo skromne. Mleczko jest rzadkie, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, nie zostawia filmu, nie nawilza ani nie odzywia skóry. Moooze dla tłustej...albo wyłacznie, jako zapachowy gadzet :)

Używam tego produktu od: kiedys
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 100 ml