Borghese, Fango Brillante, Brightening Mud Mask for Face and Body (Maska błotna do twarzy i ciała)

Maska błotna z wyciągami roślinnymi, m.in. z mandarynki satsuma (Citrus unshiu), jest bogatym źródłem witamin i składników mineralnych. Delikatnie odświeża koloryt skóry, uspokaja, pomaga w usunięciu martwych komórek naskórka i skutków zanieczyszczenia środowiska.
Maska błotna dla wszystkich rodzajów skóry.

Skład: Water (Aqua), Montmorillonite, Propylene Glycol , Imperata Cylindrica roqt Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Retinyl Palmitate, Fragrance (Parfum), Hydrolyzed Rice Bran Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Magnesium Aluminum Silicate, Polysorbate 20, Cellulose Gum, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Collagen Amino Acids, Adenosine Triphosphate, Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid, Sea Salt (Maris Sal), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Peg-8, Carbomer, Mineral Salts, Trisodium Edta, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Titanium Dioxide (Ci 77891), Red 7 (Ci 15850).

Cena: 90zł / 200ml
/m/

nic specjalnego

Mam mieszane uczucia zwiazane z ta maseczka. Dlatego moja ocena jest taka, no w polowie. Napewno nie szkodzi, moja alergiczna buzia nie jest podrazniona w zaden sposob, jednak uzywanie jej nie jest wcale komfortowe dla mnie. Po nalozeniu mam wrazenie ze buzia mi plonie, lo matko jak strasznie piecze, trza zaciskac zeby. Po chwili wszystko sie uspokaja, zapewne wraz z wysychaniem blotka i mozna rzec, ze "uspokaja" ... czlowieka po wielkich przezyciach :). Byc moze te przezycia sa zwiazane z uzywaniem przeze mnie rownoczesnie kremu z kwasami, wiadomo, buzia jest delikatniejsza. No w kazdym razie, skoro taka dawka witamin kontunuuje uzywanie. Plusem jest bardzo estetyczne opakowanie. Jest tez niesamowicie wydajna, ja stosuje ja tylko na twarz. Kusi mnie jeszcze wersja dla skory wrazliwej, byc moze kupie jak trafie na promocje. Bardzo czesto sa w promocji na ok 60zl na truskawce, przy takiej wydajnosci nie jest to tak duzo.

Używam tego produktu od: 3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Pozostawia skórę promienną

Dostałam tą maskę w prezencie i bardzo się z tego powodu cieszę, ponieważ sama pewnie nigdy nie zwróciłabym na nią uwagi.
Bardzo lubię ją używać, gdy mam zły humor. Relaksuje mnie, ma piękny zapach i śliczny, słodki różowy kolor.
Skóra jest po jej użyciu jest ładnie oczyszczona, rozświetlona. Wygląda zdrowo i promiennie, jest miękka w dotyku.
Podoba mi się aksamitna, gęsta konsystencja.
Nie uczula, nie podrażnia.
Jestem z niej zadowolona. Choć uważam, że cena powinna być niższa jak za ten produkt.