Bioderma, Sebium, Crème Matifiante Teintée (Krem matująco-tonujący) (stara wersja)

Krem matująco-tonujący do cery tłustej i mieszanej. działa antybakteryjnie, reguluje aktywność gruczołów łojowych. Po ok. 10 minutach od nałożenia sprawia, że skóra przestaje się świecić. Długotrwale (przez ok. 7 godzin) matuje przetłuszczające się partie twarzy (czoło, broda, nos)absorbując nadmiar sebum. Działa kojąco i łagodząco. Do cery młodej, tłustej i mieszanej, trądzikowej z problemami. Występuje w dwóch wariantach - Claire do cery jasnej i Foncee do cery ciemnej.

dla wybranych ;-)

Dwa odcienie kremu tonującego nie obiecują oszałamiającego powodzenia u użytkowniczek ... miałam ten jaśniejszy, i mimo że mam dość ciemną karnację, przyciemnioną dodatkowo przez blokery, był dla mnie zbyt ciemny. Tonujące właściwości kremiku są OK - działa jak lekko kryjący podkład; gorzej z matującymi - chociaż mojej cery nie mogę nazwać młodą, na pewno nie wystarcza na 7 godzin; może na 3-4.Poza tym - ma wszytkie zalety dermokosmetyku - krzywdy nie robi pod żadnym względem. Ilość zużytych opakowań: 1/2 i puściłam bardziej potrzebującym :-)