Rimmel, Professional Liquid Eye Liner (Tusz do kresek)

Rimmel, Professional Liquid Eye Liner (Tusz do kresek)

Pojemność 3,5 g

Tusz do kresek w postaci gęstego, łagodnego kremu. Specjalna wąska końcówka aplikatora umożliwia wykonanie precyzyjnej linii wzdłuż powieki.

Dostępny w dwóch kolorach: Ebony Black i Sterling Silver (ja akurat mam złoty, ale ani na stronie producenta ani w drogeriach go nie widzę).

Cena: 26zł / 3,5g

Rewelacja!

Po prostu rewelacja!Używam go już minimum 2 lata i jest to najlepszy eyeliner jakiego kiedykolwiek używałam!Precyzyjnie się rozprowadza,nawet laik potrafi zrobić ładą kreskę!Szybko wysycha,więc nie ma mowy o rozmazywaniu!Doskonale "współpracuje" z innymi kosmetykami na powiece,nie ma problemu przy nakładaniu,czy to na cień,czy też na odwrót!Jest bardzo wydajny!Mi jedno opakowania starcza średnio gdzieś na 6-8 miesięcy,w zależności od częstotliwości stosowania!Cena,jest również ważnym atutem,gdyż stosowałam również drogie kosmetyki tego typu, i nie zdawały egzaminu.Polecam go bardzo serdecznie,na pewno stanie się ulubieńcem nie jednej Wizażanki!

Używam tego produktu od:ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie liczę:)

Przyzwoity

Ten eyeliner zasługuje przede wszystkim na pochwałę z uwagi na swoją długą żywotnośc. Mam go już dobrych kilka miesięcy a zachowuje identyczną konsystencję, zapach i właściwości jak w momencie zakupu. Genialna receptura konserwująca :D

Pędzelek nie jest jakoś specjalnie usztywniony ani wyprofilowany a jednak daje się nim malowac z sukcesem ;) Pamiętam jak jednego dnia wracałam z moim kolegą pasjonującym się kwestiami urodowymi. Było mi źle, smutno i narzekałam całą drogę autobusem. No co mój kochany M. - "D., nie martw się - za to masz idealną kreskę na oku" :cojest:
No cóż, zdecydowanie poprawił mi humor swoją wypowiedzią :lol:

Podsumowując - wystarczy trochę drygu do malowania kresek a ten eyeliner odpłaci się ładnym efektem. Jest trwały, nie rozmazuje się na oku, nie kruszy, nie waży ani nie robi innym niepożądanych niespodzianek.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ujdzie, nawet bardzo.

Miałam już chyba wszystkie linery dostępne na polskim rynku.
Z tym jakoś wiążę największy sentyment. Miałam go wielokrotnie.
Ma minusy, owszem. Jest troszkę zbyt wodnisty i pędzelek mało precyzyjnie aplikuje i rozprowadza czarny tusz. I to wszystko.
Trzyma się bardzo długo i nie muszę poprawiać go w ciągu dnia. Nie rozmazuje się w przeciwieństwie do większości linerów na rynku i nie kruszy.
Generalnie za tę cenę jestem bardzo na tak.

Ale i tak wybiorę przecudny liner Guerlaina.

Używam tego produktu od:2 lat.
Ilość zużytych opakowań: ok. 10.

Dobry

Używam prawie od roku do codziennego makijażu. Jestem zadowolona, spełnia moje oczekiwania. Nie ściera się, nie mam problemu z aplikacją, wytrzymuje do końca dnia. Wydajny. Może i żadna rewelacja, dlatego nie daję czterech gwiazdek, ale zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: ok. roku

raczej nie polecam

Miałam kolor ebony black

Opakowanie poręczne ale mało zachwycajace

Kolor ładny, głeboka czerń

pedzelek cieniutki, ale strasznie sztywny, bardzo szoruje powieki, nie nadaje sie dla wrażliwców :nie:
Włosie jest dość długie wiec łatwo namalować kreske nie zahaczajac o rzęsy

Jest dość trwały ale po kilku godzinach przy potarciu oka odchodzi dość duzymi kawałkami,
ma tendencje do odstawania, nie kruszy sie tylko odchodzi płatami.czasem łapiac za ten odstający kawałek zdarzało mi sie "odkleić" całą kreske :eek:

Używam tego produktu od:uzywałam kilkanaście mcy

sredniak

Taki sobie.

Plusy
- gleboka czern
- cieniutki pedzelek (dla zwolenniczek cieniutkich kresek)
Minusy
- dlugo schnie
- dosc rzadki (przy robieniu kresek sporo tuszu zostaje na rzesach

Zamiast pedzelka wole cieniutka gabke (lepiej sie naklada)

Ogolnie -nie podochodzi mi, moja ocena oscyluje sie miedzy 2+ a 3-
Zadna rewelacja.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:

IDEALNY

Jak na razie mój numer jeden;)

~~ piękna czerń
~~ niesamowicie trwały
~~ niesamowicie wydajny, starcza na ok. pół roku codziennego używania
~~ nie rozmazuje się
~~ wychodzą nim precyzyjne kreski

POLECAM !!!

Używam tego produktu od: 7 MIESIĘCY

MÓJ CI ON ;)

Niezastapiony. Mialam wczesniej inne tusze do kresek, w pisaku i sa bez porownania gorsze. Ten umozliwia bardzo precyzyjne wykonanie kreski, ma mnostwo pigmentu, wiec jest naprawde czarny :) ma kryjąca konstystencje wiec nie ma "przeswitow" w kresce. Nie powoduje uczulen, jest bardzo wytrzymały, nie sciera sie, nie kruszy. Utrzymuje sie caly dzien. Jak dla mnie THE BEST, nie musze szukac zadnego innego :) wart swojej ceny, POLECAM :)

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:1/2

tani i dobry !

super cienki i precyzyjny pędzelek, wydajny mam go już ponad rok, starczy pewnie jeszcze na następny.
jestem zwolenniczką cienkiej kreski zaczynającej się od kącika gdzie kreska musi być naprawdę cienka i ten eyeliner mi to umożliwia, nie lubię pisaków ale dla osób wcześniej ich używających ten eyeliner może się nie nadawać właśnie z powodu tego cienkiego pędzelka :)
nie rozmazuję się, długo utrzymuje i zmywa wodą z mydłem - nic dodać nic ująć - POLECAM !!!

Używam tego produktu od : ponad roku

Ilość zużytych opakowań : w trakcie pierwszego

dobry

Jest to moj pierwszy eyeliner jaki sobie kupiłam, po paru użyciach zaczeły mi wychodzic ładne proste kreski.
Eyeliner długo sie trzyma w niezmienionej formie. Cięzko go zmyc i to jest najwiekszy minus.

Używam tego produktu od:

Cienki pedzelek umozliwia wykonanie bardzo cieniutkich kresek. Nie rozmazuje sie na powiece, intensywny kolor utrzymuje sie caly dzien! Musze przyznac, ze probowalam z eyelinerami nawet za ok. 100 zl i zaden z nich nie byl tak dobry jak ten! Jedyna wada jest to, ze trzeba sie nauczyc nim poslugiwac, zeby rysowac precyzyjnie ;)

Używam tego produktu od: pol roku

swietny!

jak dla mnie bomba! cienki , doskonale wyprofilowany pedzelek pobiera dokladnie tyle ile trzeba tuszu do namalowania pieknej jednolitej w swoim kolorze kreski.mam niewprawna reke,bo jestem po dlugiej przerwie,kreska jest cieniutka i przepieknie zakonczona. z tym eyelinerem kazda bedzie mistrzynia makijazu. no i kolor jest naprawde czarny, a nie jkis rozmyty jk w przypadku np.loreal

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: