Rimmel, Professional Liquid Eye Liner (Tusz do kresek)

Rimmel, Professional Liquid Eye Liner (Tusz do kresek)

Pojemność 3,5 g

Tusz do kresek w postaci gęstego, łagodnego kremu. Specjalna wąska końcówka aplikatora umożliwia wykonanie precyzyjnej linii wzdłuż powieki.

Dostępny w dwóch kolorach: Ebony Black i Sterling Silver (ja akurat mam złoty, ale ani na stronie producenta ani w drogeriach go nie widzę).

Cena: 26zł / 3,5g

nic nie warty!!

nie warty nawet tych dwudziestuparu złotych!!po krótkim czasie kruszy sie na powiece,trudno nim namalowac cokolwiek(!!),pędzelek jest beznadziejny. po paru godzinach kredka namalowana na powiece zaczyna sie scierac-i to warstwami:(rozmazuje sie,długo schnie.

Nie polecam!

Mam ładny kolorek- złoty ze zgniłą zielenią i to jedyna zaleta tego linera. Poza tym bardzo średni. Piórko jest tak cienkie, że nie sposób narysować nim ładnej w miarę wyraźnej i widocznej kreski, trzeba się sporo nagimnastykować :(. Poza tym kreska dość szybko pęka, co prawda nie kruszy się na twarz, ale jest to widoczne i nieładnie wygląda.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego