Bourjois, Aqua Volume Mascara Waterproof (Tusz wodoodporny, pogrubiający i podkręcający)

Pojemność 10,5 ml

Wodoodporna mascara podkręca rzęsy i dodaje im objętości. Specjalna szczoteczka powoduje, że każda rzęsa jest rozczesana i wygładzona od nasady po końcówkę. W ofercie dostępne są również mascary kolorowe, które można nakładać solo lub tylko na końcówki rzęs pociągniętych już inną mascarą czarną czy brązową dla uzyskania ciekawego efektu.
Tusz reklamowany jest jako trwający w niezmienionym stanie przez cały dzień.

świetny

Po przeczytaniu recenzji tego tuszu postanowiłam go kupić.Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona.Spełnia bardzo dobrze swoje funkcje.Jest wodoodporny,a mimo to łatwo się zmywa, pięknie pogrubia rzęsy i je podkręca.Oko jest ładnie podkreślone.Nie rozmazuje się i nie kruszy.Naprawde serdecznie polecam.:)

Moj faworyt :-)

Moj Kosmetyk Wszechczasow, jest idealny, mam po nim sliczne, dlugie, geste i wodoodporne rzesy, po prostu cud :-)) Nie osypuje sie, nie rozmazuje, a z latwoscia zmywa...Pisk, pisk, pisk :-))

mi pasuje

miałam taki tusz w kolorze czarnym.ładnie wydłużał,rozdzielal i pogrubiał rzesy!!nie rozmazywał sie nawet podczas upałów i po zanurzeniu w wodzie.mialam go w Chorwacji rok temu-opałałam sie,pływałam,nurkowałam-a on wciaż pozostawał na swoim miejscu;)wydajny

Jestem usatysfakcjonowana

Jeśli chcecie aby wasze rzesy było widać z daleka to to jest tusz dla was. Wspaniale pogrubia rzęsy i podkreśla spojrzenie. Jednak zbyt duzo nabiera się go na szczoteczke, co czasami wymaga rozczesywania aby nie było grudek. Nie obsypuje się. Nie wysycha zbyt szybko. Dobrze się trzyma na rzesach dlatego trzeba trochę czasu poświęcic na jego zmycie. Warto kupić bo jest wydajny.