Pierre Rene, Wodoodporna kredka do oczu

Pierre Rene, Wodoodporna kredka do oczu

Jest to trwała kredka do oczu, która pozwala wykonać perfekcyjny makijaż oka w ciągu kilku minut. Jest wodoodporna i nie ściera się nawet po kilkunastu godzinach.

Cena: ok. 6 zł

średnia

Posiadam kolor czary . Kredki używałam na linię wodną , ale zbyt szybko się ścierała . Próbowałam używać jej również na powiece i było odrobinę lepiej ...

PLUSY :

* cena
* dostępność
* genialna pigmentacja

MINUSY :

* nie jest wodoodporna
* rozmazuje się
* krótko się utrzymuje
* ściera się

Nie kupię jej więcej , jednak nie żałuję zakupu .

Nadal poszukuję tej idealnej ...

Używam tego produktu od: ponad roku ( z krótkimi przerwami )

świetna !!!

będę oceniać tę kredkę a kolorze białym , używam jej do malowania dolnej wodnej linii oka. Dla mnie fantastyczna:
-tania
-wydajna
-długo się trzyma ( może nie w tak idealnym stanie jak od razu po pomalowaniu ale lekka jasna poświata o jaką mi chodzi wytrzymuje niemal cały dzień bez poprawek)
-fajne opakowanie z zamknięciem przez co rewelacyjnie się przechowuje
- idealna konsystenacj , nie za twarda , nie za miękka, używam bardzo często kilka miesięcy a wcale nie musze temperować

Dla mnie świetna, po tym jak sprawuje się biała niedługo kupię koleżankę w kolorze czarnym , lub jak jest dostępny to grafitowy, do malowania kresek na górnej powiece :)

Naprawdę miłe zaskoczenie

Kredeczka bardzo porządna. Uwielbiam jej konsystencję, jest miękka (choć znam kredki bardziej miękkie, ale absolutnie nie jest to wada), dzięki czemu aplikacja jest szybka, łatwa i przyjemna. Jej trwałość oceniam bardzo dobrze, zostaje na oku przez cały bity cień bez uszczerbku. Do tego bardzo fajnie się rozciera, co jest przydatne w przypadku delikatnych makijaży na dzień (delikatnie roztarta przy linii rzęs fajnie podkreśla oko) jak i wieczorowych (świetna baza do smoky-eyes). Kolejną zaletą jest to że sama kredka jest porządnie wykonana, nie łamie się przy temperowaniu i jest naprawdę wydajna.
Polecam każdemu, cena 10 zł w naturze nie jest zbyt wygórowana. Wad nie znajduję, chętnie przetestuję inne kolory.

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Najlepsza!

REWELACJA!

W zasadzie ma same plusy:

+ jest wodoodporna
+ łatwo dostępna
+ kreska na powiece bardzo długo się utrzymuje
+ nie łamie się
+ jest miękka
+ ma intensywny kolor
+ bardzo dobrze się ją temperuje
+ cena
+ wydajność

Minusów brak! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

najlepsza do brwi

Kredkę mam w kolorze ciemnej szarości i idealnie pasuje do moich brwi.używam jej od miesiąca i nie widzę lepszej kredki.Do powiek nie uzywam bo preferuje czarna kredke lub np w kolorze fioletowym ale do brwi jak najbardziej się sprawdza.Nie rozmazuje się i utrzymuje sie nawet do kilku godzin, jak dla mnie wytrzymuje cały dzień od 8 rano do 20-tej bez żadnych poprawek.jeżeli znajdę ją w jakiejś drogerii to na pewno sobie zakupię.Tą kredkę zakupiłam w osiedlowej drogerii ale niestty zlikwidowano sklep.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Ulubiona

Jest to moja niezawodna, ulubiona kredka do oczu.
+ intensywna czerń
+ nie łamie się
+ super wodoodporna
+ wydajna
+ miękka na tyle, by spokojnie nią malować
+ najlepsza dla początkujących
+ cena

Ilość zużytych opakowań: niezliczone

Strzał w 10!

Używam tej kredki odkąd pamiętam.
Jest miękka, długo się trzyma, świetnie się ją aplikuje.
Nie łamie się podczas strugania, można z niej korzystać "do oporu".
Czarny kolor którego używam jest bardzo "głęboki", absolutnie nie grafitowy czy szary.
Polecam tą kredkę wszystkim!

Używam tego produktu od: 2006
Ilość zużytych opakowań: 5 kredek

świetna

Super kredka w takiej cenie!
posiadam kolor biały - doszłam do wprawy w jej nakladaniu, bo na początku nie spisywała się tak dobrze.
ważne jest żeby linia wodna była czysta kiedy kładziemy na nią kredkę, nie może pozostać osypany cień - takowy zdejmuję patyczkiem do uszu, jeśli zajdzie potrzeba. inaczej ten cień oblepi nam grafit białej kredki i trzeba będzie go wycierać.
Maluje linię wodną i cały zewnętrzny kącik wewnątrz oka przeciągając też linię wodną na górnej powiece. chodzi o to żeby pomalować całą linię wodną każdego oka - nie tylko dolną powiekę. czekam pare sekund bez mrugania okiem - żeby kredka wyschła. Następnie czynność powtarzam. czasami przed pomalowaniem lekko obejmuje grafit palcami - w celu ogrzania, lepiej się wtedy rozprowadza.
po takiej aplikacji kredka pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień, lekko wycierając się w zewnętrznym kąciku - przez opadające powieki. przy zmywaniu makijażu po 12-14 godzinach, kredka nadal jest na oku!!!
Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam każdemu:)

Ilość zużytych opakowań: nawet nie doszłam do połowy kredki

Bardzo dobra

Używam nr 17.
Ta kredka jest nawet lepsza od Vipery Fashion colour.
Nakłada się dobrze - ja nakładam ją \'\'na mokro\'\', dzięki czemu kolor jest intensywniejszy. Dobrze się trzyma na powiece, odbicia się nie zdarzają.
Również bdb się zmywa :)
Minusem jest dostępność.

Świetny

Nie KWC bo moje KWC to kredka z essence, trochę lepsza od tej.
Ma same plusy : tani, wydajny, łatwo dostepny, długo sie się trzyma, ładny odcień i wgl wszystko fajne <3 jedyny minus to dla mnie że tzreba temperowac a nie jest wysuwana, ale jak komuś to nie przeszkadza to wydaje mi się że ideał :)

Używam tego produktu od: pare miesięcy

całkiem dobra

Jestem zadowolona z tej kredki.

Plus: - miękka, ale nie przesadnie
- intensywny kolor
- łatwa w obsłudze = dobrze się ostrzy, nie kruszy się
- dla mnie plus, że tradycyjna do ostrzenia

Minus: - zawsze może trzymać się dłużej, bo jak na wodoodporną, to troszkę za krótko.

Lubię tą kredkę i jeśli żadna inna mnie nie zauroczy, to pewnie nie zmienię.

Używam tego produktu od: rok

Taka sobie

Kredkę mam w kolorze białym. Kupiłam ja do stosowania na linie wodna. Kolor jest intensywnie biały. Trzyma sie 3-6godzin, z tym bywa różnie. Nie drapie podczas malowania. Jest tania, choć trudno dostępna, tak samo jak wszystkie kosmetyki tej marki.

Ogólnie kredka może być, ale wciąż szukam lepszej.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 kredki