Logona, Mediterran, Deo Spray Sage and Red Grapes (Dezodorant `Szałwia & winogrona`)

Dzięki różnorodnej kompozycji olejków eterycznych zapewnia skórze świeży i długotrwały zapach. Orzeźwiające ekstrakty z szałwii i czerwonych winogron, pielęgnujący olejek z ostu i kompozycja zapachowa drzewa cedrowego, bergamotki, ylang oraz wanilii dezodorują i orzeźwiają skórę, nadając jej naturalny, długotrwale utrzymujący się zapach.

Bardzo przyjemny dezodorant naturalny

Mialam ten dezodorant pare lat temu na poczatku mojej drogi z kosmetykami naturalnymi. Od tamtego czasu przetestowalam sporo dezodorantow naturalnych - zarówno kulkowych, jak i z atomizerem i musze powiedziec, ze z tej drugiej grupy ten jest moim faworytem.
+ Naturalny sklad, a do tego LOGONA nie testuje na zwierzatkach - prawdziwy eko-kosmetyk, to sie chwali! :)
+ Bardzo lubie jego zapach - delikatnie ziolowy, lekki, wiosenny, bardzo naturalny i nie nachalny (jak to czesto mialo miejsce z naturalnymi sprayami innych firm np. Alverde, Alterra), aczkolwiek nie wyczuwam w nim opisanych nut... :D Nie wiem, gdzie ta wanilia, ja jej w ogole nie czuje. Dla mnie to po prostu lekki, delikatnie ziolowy aromat :)
+ Uwielbiam to opakowanie!!! Cudowna, elegancka buteleczka z mrozonego szkla, ze srebrna zatyczka i etykieta w przyjemnym kolorze. bardzo ladnie wyglada w lazience i daje poczucie uzywania kosmetyku naturalnego z najwyzszej pólki ;)
+ Jestem zadowolona z dzialania tego dezodorantu, choc nie hamuje wydzieklania potu i w stresujacych sytuacjach moze byc stanowczo za slaby, to jednak bardzo go polubilam - daje bardzo przyjemne uczucie odswiezenia, zwlaszcza latem, i ogranicza powstawanie przykrego zapachu, no ale wiadomo - na pewno nie przez 24h :D

Podsumowujac: Bardzo przyjemnie go wspominam, a teraz, kiedy przypomnialam sobie o nim (z okazji nadejscia wiosny?) to znów mam ochote sobie kupic, wiec bede go wypatrywac w okolicznych sklepach naturalnych.
Polecam wszystkim, ktorzy lubia naturalne dezodoranty i nie maja im za zle, ze to nie sa blokery :)

Używam tego produktu od: uzywalam pare lat temu, w tej chwili nie mam
Ilość zużytych opakowań: jedno cale